41

Re: moteris autoservyze

Kas is to, kad sugebi isardyti ir atgal surinkti sena radija, jei elementarios rasybos nemoki =P stai tau ir vyras. hi hi=]

42

Re: moteris autoservyze

Živilė, 21 parašė:

Kas is to, kad sugebi isardyti ir atgal surinkti sena radija, jei elementarios rasybos nemoki =P stai tau ir vyras. hi hi=]


Nuo kada pradejai rašyti žodį -"stai" o ne" štai". Ir kitus žodžius ne lietuviškom raidėm?:)

43

Re: moteris autoservyze

bah kuo susijusi rasyba su vyriska logika. Ogi niekuom, nes lietuviu kalboj milijonas taisykliu be jokio loginio rysio ir milijonas issimciu. Atsiprasau bet lietuviu kalba kaip ir daug kitu be jokio loginio rysio. Taigi kas meksta kalti, kitaip sakant zubryti tas ir moka ta lietuviu kalba. O man kas. As nemoku jos super, bet esme suprantu. bet uztat as galiu surinkti radija o tu nea ;D + mano naudai vistiek yikes

PS: nu ir prisnekejau cia ant mergu big_smile

44

Re: moteris autoservyze

Gintautai, lietuviski simboliai ne esme. Bet vat zodi gyvenimas rasyti kaip givenimas, jau atrodo nekaip=P

Mariau, niekada nebandziau isardyti radijos, tai kas gali garantuoti, kad ja isardzius nesurinksiu atgal?? =DDD ha! tavo pliusas atimamas!=]

45

Re: moteris autoservyze

tai tai, lygiosios sad :::036

46

Re: moteris autoservyze

o automobiliui tepalus pakeisti???

47

Re: moteris autoservyze

Algirdas, 25 parašė:

ir kabinesiuos visalaik:P bado man akis rasybos klaidos:D

man irgi tas nuolat uzkliuna, tiesiog siaubingos klaidos  big_smile

48

Re: moteris autoservyze

Violeta, 29 parašė:
Algirdas, 25 parašė:

ir kabinesiuos visalaik:P bado man akis rasybos klaidos:D

man irgi tas nuolat uzkliuna, tiesiog siaubingos klaidos  big_smile


as irgi prie jusu =DD

49

Re: moteris autoservyze

Gintautas, 25 parašė:

o automobiliui tepalus pakeisti???

neturiu automobilio ir niekad dar to neteko daryti=]

50

Re: moteris autoservyze

Marius, 23 parašė:

Taigi kas meksta kalti, kitaip sakant zubryti tas ir moka ta lietuviu kalba. O man kas. As nemoku jos super, bet esme suprantu. bet uztat as galiu surinkti radija o tu nea ;D + mano naudai vistiek yikes

PS: nu ir prisnekejau cia ant mergu big_smile

ir zinai ka, **** man kad tu surinksi ta radija smile as bent jau zodi MEGSTU parasyt mokesiu wink

51

Re: moteris autoservyze

Živilė, 21 parašė:
Violeta, 29 parašė:
Algirdas, 25 parašė:

ir kabinesiuos visalaik:P bado man akis rasybos klaidos:D

man irgi tas nuolat uzkliuna, tiesiog siaubingos klaidos  big_smile


as irgi prie jusu =DD


tai temos pavadinimas su klaida parašytas:).kokio velnio čia tada inteligentai lendat:)????

52

Re: moteris autoservyze

Gintautas, 25 parašė:
Živilė, 21 parašė:
Violeta, 29 parašė:
Algirdas, 25 parašė:

ir kabinesiuos visalaik:P bado man akis rasybos klaidos:D

man irgi tas nuolat uzkliuna, tiesiog siaubingos klaidos  big_smile


as irgi prie jusu =DD


tai temos pavadinimas su klaida parašytas:).kokio velnio čia tada inteligentai lendat:)????

tai todel ir lendam, kad akivaizdu jog ka pataisyt rasim big_smile

53

Re: moteris autoservyze

Gintautai, jei rasai be akivaizdziu rasybos klaidu, tai dar nereiskia, kad jau esi inteligentas=P

54

Re: moteris autoservyze

Violeta, 29 parašė:
Marius, 23 parašė:

Taigi kas meksta kalti, kitaip sakant zubryti tas ir moka ta lietuviu kalba. O man kas. As nemoku jos super, bet esme suprantu. bet uztat as galiu surinkti radija o tu nea ;D + mano naudai vistiek yikes

PS: nu ir prisnekejau cia ant mergu big_smile

ir zinai ka, **** man kad tu surinksi ta radija smile as bent jau zodi MEGSTU parasyt mokesiu wink

tai as ir pats zinau kad zogis megstu rasosi su g o ne k nuo zodzio mego. bet kame beda. ogi tame kad lietuviu kalba yra maroznas reikalas. kaip minejau milijonas taisykliu ir milijonas isimciu. kiekvienai tiasyklei po isimti. zinot ka. taisykles turetu buti be isimciu. va paimkim kad ir anglu kalba. turbut darau maziau klaidu nei lietuviu kalboj. ir kas cia kaltas. ogi durna musu kalba kuri ir yra pripazytama viena is sunkiausiu.

Bet vel snekant apie mane yikes as jei idemiai rasau, tai klaidu nedarau. skubant taip xD

55

Re: moteris autoservyze

Ar kalba durna, ar tie, kurie negeba jos ismokti??? =DD

56

Re: moteris autoservyze

Marius, 23 parašė:


tai as ir pats zinau kad zogis megstu rasosi su g o ne k nuo zodzio mego. bet kame beda. ogi tame kad lietuviu kalba yra maroznas reikalas. kaip minejau milijonas taisykliu ir milijonas isimciu. kiekvienai tiasyklei po isimti. zinot ka. taisykles turetu buti be isimciu. va paimkim kad ir anglu kalba. turbut darau maziau klaidu nei lietuviu kalboj. ir kas cia kaltas. ogi durna musu kalba kuri ir yra pripazytama viena is sunkiausiu.

Bet vel snekant apie mane yikes as jei idemiai rasau, tai klaidu nedarau. skubant taip xD

taip, as visiskai sutinku, kad musu kalba viena is sunkesniu, bet tada ir yra kuo didziuotis, kai parasysi be klaidu wink

57

Re: moteris autoservyze

Tai as ir parasau be klaidu, bet ..... Sakau neskubant, o ne taip kaip cia. fyst fyst i klaviatura net neziurint sumaigai ir post smile net neziuri ka parasiai smile

To Zivile>>> Nu tik jau nereikia.Gi ir universiteta baigaiu ir keletoj olimpiadu (aisku mokyk) esu sudalyvaves ir pasiekimai gana geri. Mokytis as sugebu ir net dauguma siu taisykliu zinau, tik tiek kad as ju nepritaikau greit rasydamas.

Tiesa o jus zinot delko merginos gerai raso. ir visai ne delto kad jos taisykles it zverys zino, o delto kad daug knygu yra perskaiciusios ir pan. va turejau drauga. jam vos 4 vesdavo is lietuviu kalbos. Bet vyrukas pradejo fantastines knygas skaityti ir gana stipriai. ir visai jis tu taisykliu nesimoke. zinot ka. Dabar jis raso be klaidu.

Taigi apie gebejima mokytis ir zinojima kaip rasyti nereikia lyginti....

Vo ir vel nusivaziavau ..............

58

Re: moteris autoservyze

zinai mariau, galeciau tau ir pritart, as dievinu skaityti... gal nuo to ir ta "alergija" klaidom wink
o siaip, nereikia teisintis, as truputeli teezing smile

59

Re: moteris autoservyze

Violeta, 29 parašė:

zinai mariau, galeciau tau ir pritart, as dievinu skaityti... gal nuo to ir ta "alergija" klaidom wink
o siaip, nereikia teisintis, as truputeli teezing smile

:::036 aiskumas big_smile

60

Re: moteris autoservyze

na ir puiku wink