61

Re: moteris autoservyze

Marius, 23 parašė:

Tai as ir parasau be klaidu, bet ..... Sakau neskubant, o ne taip kaip cia. fyst fyst i klaviatura net neziurint sumaigai ir post smile net neziuri ka parasiai smile

To Zivile>>> Nu tik jau nereikia.Gi ir universiteta baigaiu ir keletoj olimpiadu (aisku mokyk) esu sudalyvaves ir pasiekimai gana geri. Mokytis as sugebu ir net dauguma siu taisykliu zinau, tik tiek kad as ju nepritaikau greit rasydamas.

Tiesa o jus zinot delko merginos gerai raso. ir visai ne delto kad jos taisykles it zverys zino, o delto kad daug knygu yra perskaiciusios ir pan. va turejau drauga. jam vos 4 vesdavo is lietuviu kalbos. Bet vyrukas pradejo fantastines knygas skaityti ir gana stipriai. ir visai jis tu taisykliu nesimoke. zinot ka. Dabar jis raso be klaidu.

Taigi apie gebejima mokytis ir zinojima kaip rasyti nereikia lyginti....

Vo ir vel nusivaziavau ..............


tose aukstosiose taip destytojai greit varo greitakalbe,kad jai nori spet uzrasyt viska ,tai nori nenori privalai betkaip rasyt,kad paskiau pats vos iskaitai.ypac neakivaizdininkams

62

Re: moteris autoservyze

Gintautas, jap pritariu big_smile

63

Re: moteris autoservyze

Pritariu del knyguciu skaitymo=] Gali buti, kad nuo ju skaitymo ir man atsirado alergija klaidom=P kaip minejo Violeta.

Bet. Vyrai, tik nereikia varyti ant destytoju, kad jie greitai kalba ir stai del to jusu kalba issidarko, daug klaidu atsiranda. Tuose konkreciuose konspektuose gali buti nesamoniu per skubejima privelta, bet visa kita, tai jau ne nuo to priklauso=]

p.s. nuo autoserviso reikalu iki kalbos kulturos vienas zingsnis=DDDD

64

Re: moteris autoservyze

butu pavadinimas -"vyras servise" tai vyktu viskas i tema,o kai prie tokiu reikalu prileidi moterį,tai stai ir rezultatas:)

65

Re: moteris autoservyze

Jo varykit,varykit,o kodel pasitikit,kai kelyje sugendat,jum tada jau nesvarbu,kad moteris sustojo,kad moteris kisa nagus ten,kur...pagal jus nederetu.Puola net moket.Aisku,ne visad galima ir padet.O tam,kuris varikli gyresi surinkes...jokio stebuklo nematau.As,kai pradejau dirbt,tai man isvis pamojo ranka,tipo va ten stovi Gaz 51,jei susiremontuosi,eiki dirbt,o jei ne...kito darbo ir kitos masinos neturim.Man tada tikrai buvo ...niolika,ir cia buvo vienoj autotransporto imonej.Susitvarkiau,bet reikejo galva pasukt,kodel nevaziuoja.Tiesa,variklis buvo vietoj.Ir visiskai nesunku remontuot,juk svarbiausia nustatyt liga ir teisingai nustatyt.Man daugiau bedu su elektra,ten tai truksta ziniu.O moterys ne tiek daug isradinejo tik todel,kad jos visai neseniai tepradejo reikstis,juk ju vieta buvo visalaik prie puodu ir vystyklu.

66

Re: moteris autoservyze

bet vienetai

67

Re: moteris autoservyze

jo vienetai,sutinku,Bet tu vienetu daugeja.

68

Re: moteris autoservyze

tarybiniais lakais buvo moteru pilna statybose(kaip mama mano),nedgi maziukas prisimenu kaip moteris su gazonais kaime veziojo grudus.o dabar visos mergos varo i teise,vedyba,kulinarija,mada ir tt.programuotoju specialybej pagrinde nedgi bernai.taigi Dalia tu tikrai klysti

69

Re: moteris autoservyze

Jei tokiu nepazinociau,tai ir nesakyciau.Dar priklauso kokioj aplinkoj sukiojies.Prie ruso as ir kombaina vairavau ir tuos grudus veziau ir statybose dirbau,rimtose.Bet,mano brolis ten dirbo...todel ir as pritilpdavau.O dabar kur beisi turi p[irma ismokt teorija,baigt kazka,tada tik paciupinet gauni.O kai seimoj kas domisi technika,tai ir kiti uzsikrecia.Tikrai nemazai merginu zinau puikiai nusimananciu,ir dar ne vienam patart galetu atitinkamais atvejais.

70

Re: moteris autoservyze

noreciau pamatyti kaip merginos bando padeti,varijantai,jai baidykle pradeciau kritikuoti,jai grazi tai leisciau ir pasireiksti.. nekarta teko paciam merginom padeti,tai ne viena neatsilygino,o vyrai tai zmones ar kok dvidesimtine numeta ir pan......

71

Re: moteris autoservyze

Viktoras, 25 parašė:

noreciau pamatyti kaip merginos bando padeti,varijantai,jai baidykle pradeciau kritikuoti,jai grazi tai leisciau ir pasireiksti.. nekarta teko paciam merginom padeti,tai ne viena neatsilygino,o vyrai tai zmones ar kok dvidesimtine numeta ir pan......

Zinai kaip del atsilyginimo, cia nesvarbu, ar mergina ar ne, ne kiekvienam duota suprasti, kad uz bet kokias paslaugas reikia vienaip ar kitaip atsilyginti. Vyrai daugiau ir ilgiau procentaliai vazineja keliuose, tai jei ta "atsilyginimo kalba" jau pramoke. Cia kaip keliu kalba, padeka, perspejimas, praleidimas - zinoti kada pamirkseti... Pradedantysis jos nemokes, tik su laiku, arba bendraudamas su tokiais zmonemis, kurie taip elgiasi... Taip kad, manau reiktu subtiliau uzsiminti, o ne numoti ranka... Man asmeniskai labai patinka, kai mane pamoko ka ir kur tureciau daryti, kai zinau jog tikrai nenutuokiu kaip elgtis...
Ir dar... del graziu ir baidykliu.... Ta baidykle, kuri tau pades nekritikuojama, galbut tau viena diena taps grazi? Cia pamastymui....:::b18

72

Re: moteris autoservyze

Viktoras, 25 parašė:

noreciau pamatyti kaip merginos bando padeti,varijantai,jai baidykle pradeciau kritikuoti,jai grazi tai leisciau ir pasireiksti.. nekarta teko paciam merginom padeti,tai ne viena neatsilygino,o vyrai tai zmones ar kok dvidesimtine numeta ir pan......


Svarbiausia baidykle pakritikuoti..... nu joooo.... ziurek, kad kokia diena nereiktu pas ta baidykle eiti pagalbos prasyti, nes ji vienintele gales padeti=PPP

73

Re: moteris autoservyze

o jus bent matet kiek baidykliu mano mieste??? neturit ne zaliausio supratimo big_smile
Meile tu cia numetei uzuomina jog galiu netycia isimyleti! nemanau,manau as arba numirsiu arba paliksiu pakvaises senukas kuris kabins jaunas paneles. arba jai jau ta baidykle pagrazejo,tai matyt patvarkiau degtines buteliuka big_smile
Zivile tikrai mazai galimybiu kad prireiks baidykles pagalbos,paieskosiu kokio vyro,manau jis net tures jegu masina pastumti. beto gal teko girdeti apie toki kaip ADAC draudima? sugedai,paskambinai,atvaziuoja patvarko,jai neina nutempia i dirbtuves,jai per toli,tai duoda kita automobili big_smile as myliu ta firma big_smile

74

Re: moteris autoservyze

Labai jau pasakiskai skamba, Viktorai apie ta draudima... jei neisdurineji, papasakok:::627
O del tos baidykles, tai tau as papasakociau dar... bet cia ne tokia tema, tai kaip ir apseisim smile

75

Re: moteris autoservyze

juk jau minejau jis vadinasi adac padek dar taskiuka ir de big_smile

76

Re: moteris autoservyze

Viktoras, 25 parašė:

juk jau minejau jis vadinasi adac padek dar taskiuka ir de big_smile

:::044

77

Re: moteris autoservyze

Tas draudimas nepigiai kainuoja.Uz gerus pinigus ir velnias kazoka soka.Seniau galiojo nerasyta taisykle.Siandien as tau padejau,ryt tu kazkam pagelbekNEMOKAMAI.Nesu paemus ne lito.Ziurint kokia situacija,jei reikia ,susitariam,atperka detale ,padanga,dazniausiai uztenka nutempimo iki artimiausio miestelio ar serviso,jei kelyje gedimo nepavyksta sutvarkyt.Manau sito principo turetu laikytis visi.Ka manot?

78

Re: moteris autoservyze

va sia savaite vel prisireike pagalbos,policininkai liepe pasukti i sunkeliuka,nes reikejo laisvo kelio sunkiajam transportui,tai ivaziavau ir uzsitrigau,draugas megino istempti nejo,taigi vel draudimas,istempe palinkejo gero kelio ir viskas big_smile o dar meginau vieno ukininko paklausti ar negaletu jis man padeti,ar koks zmogus turintis traktoriu ir pan,o tas parazitas norejo mane nusauti ir siuni uzsiunde big_smile  va kaip buna kai visiems padedi o patsai visada turi moketi big_smile