61

Re: Žiauresnių anekdotų serija

- Koks buvo Brisiaus galas?
- Brisiaus galas buvo raudonas!

62

Re: Žiauresnių anekdotų serija

- Kad Tau ir 16metų, bet tu su tokiu makiažu ir tokiu trumpu sijonėliu niekur neisi! Petriuk, ar girdi?!

63

Re: Žiauresnių anekdotų serija

big_smile Super!

64

Re: Žiauresnių anekdotų serija

Trys draugeliai susitike sneka apie uosvienes... Pirmas sako:
- Prikirpkit, mane uosviene tiek uzkniso, kad as pietums isviriau koldunu su akmenim...
Tie apsizvalge ir antras sako:
- Tai cia nieko, primeskit, mane uosviene tiek uzkniso, kad as voobse uzrakinau saldytuva...
Trecias sako:
- Cia nieko... Mane uosviene tiek uzkniso, kad as ja uzmusiau!!!
Tie du pradejo klausinet, ar tikrai jis uzmuse...
- Einam paziuresim - sako tas trecias...
Na, nueje, jie mato ta vieta kur ji uzkasta. Vienas sako:
- Tai kaip tu cia ja uzkasei, kad subine neuzkasta?
Na, ir tas atsako jiem:
- Nu, kad visa gyvenima jokios naudos is jos nebuvo, tai dabar nors dvirati isistatyt galima...

65

Re: Žiauresnių anekdotų serija

ba cia tai ziaurulis ;D ;D ;D ;D ;D

66

Re: Žiauresnių anekdotų serija

Ukininkas sako zmonai:
- Duok 20 litu...
Zmona sako:
- Neduosiu, nes vel "gatavas" grisi namo...
- Gerai, neduok... - sako ukininkas.
Kita diena, zmona pareina, ziuri - nera ne vienos zasies kieme ir vyras guli "gatovas". Jinai klausia:
- A kur dingo zasys?
Tas atsako:
- ****, zasys isskrido i pietus, o jei rytoj neduosi 20 litu - ozkos iseis i kalnus pasiganyt...

67

Re: Žiauresnių anekdotų serija

Groovy, bet man regis per TV girdetas?..

68

Re: Žiauresnių anekdotų serija

tas paskutinis tai geras big_smile:D:D

69

Re: Žiauresnių anekdotų serija

Strojkese susirinkimas. Visi darbininkai susirinke ir sefas sneka:
- ****, pirmadienis - visi pachmielingi busim, tai - nedirbam... Antradienis, visi ch****ai jausis, tai - irgi nedirbam. Treciadienis - savaites vidurys, dirbsim tolko tak... Ketvirtadienis - tesia sefas, - ruosiames savaitgaliui - tai nedirbam... Penktadienis - savaitgalio pradzia - svenciam... Klausimu yra? - klausia sefas...
Ir vienas keldamas ranka, atsistoja ir uzklausia:
- Ar ilgai pi**mes tais treciadieniais?

70

Re: Žiauresnių anekdotų serija

Jauna mergina iš provincijos atvažiavo į miestą užsidirbti ir įsidarbino tarnaite turtingoj šeimoj. Kartą tvarkydama miegamąjį rado panaudotą prezervatyvą ir ėmė jį apžiūrinėti. Tuo metu įejo šeimininkė:
- Ką gi, Tu, brangute, niekada nematei šito?
- Ne, nemačiau...
- Tai ką, jūs savo kaime neužsieminėjat seksu?
- Na mylimės, bet ne taip, kad skūra nusiluptų... ;D

71

Re: Žiauresnių anekdotų serija

Pavasaris. Atsibunda gamta... Ežerėlis - ežerėly plaukioja pirmosios parskridę antytės, nardo žuvytės... Ežerėly plaukioja senukas... Mąsto senukas, mąsto - ir staiga jam kažkas šovė į galvą. Tikriausiai medžiotojas.

72

Re: Žiauresnių anekdotų serija

Nzn ar buvo neskaiciau bet .. ;D :
Išėjo bebras iš "Colgate Total" reklamos į "Blendamed" ir štai kas jam gavosi:
- Sveikas, bebre!! Kokie tavo balti dantys!!
- Dantys niekai!! Jūs pažiūrėkite į mano kiaušinius !!!

73

Re: Žiauresnių anekdotų serija

Rasa> klykiau iš tavo anekdoto ;D

Trys katinai ginčijasi, kuris iš jų didesnis tinginys. Pirmas sako:
- Man pelė laksto palei nosį, o aš tingiu pagauti...
Antras katinas sako:
- Na, čia tai dar nieko, man šeimininkė maistą palei nosį padeda, o aš tingiu keltis pavalgyti.
Trečias katinas klausia:
- Ar girdėjot, kaip visą naktį kniaukiau?
Katinai atsako:
- Na, girdėjom, tai kas buvo?
Tas sako:
- Na tai va, užsimyniau ant savo pautų, ir visą naktį tingėjau koją nukelti...

74

Re: Žiauresnių anekdotų serija

Susitinka trys diedukai, ir pradeda kalbetis apie savo anukus. Pirmasis sako: -Zinot, mano anukas tai bus sodininkas, tiek daug aguonu prisiseja, taip jas priziuri, taip stengiasi! Antrasis diedukas sako: -O maniskis tai bus gydytojas, pas ji pilni stalciai svirkstu, adatu! Treciasis diedukas prabyla: -Mano anukas tai bus vairuotojas. -Is ko taip sprendi, masinas labai megsta? -Ne,- atsako treciasis diedukas,- jis pastoviai sedi garaze, skudureli vylgo benzine, pauosto ir saukia: vaziuojam!! ;D

75

Re: Žiauresnių anekdotų serija

vajezau, Egle big_smile stai ir siuolaikinio jaunimo laisvalaikio praleidimo budai :Djuodas humoras neutral

Po pirmosios nakties žmona ir sako Billui:
Dabar žinau kodėl tavo kompanija vadinasi Micro soft.....

Verda mociute kose ir sako:
-tam daviau, tam daviau ir anam daviau..
Pribega anukele ir klausia:
-mociute tu prostitute??

Atleiskite, kur aš esu? - klausia neblaivus vyriškis.
- Liepų gatvėje, šalia parduotuvės.
- Prašau be detalių. Kokiame mieste?

;D;D;D prasau be detaliu ;D

76

Re: Žiauresnių anekdotų serija

Vyro laiškas ir klausimas, atsiųstas į vyrų žurnalą 
   
Svarbus klausimas: Man reikalingas patarimas, kaip elgtis toliau.

Iš anksto dėkoju už išsamų atsakymą.

Jau nemažai laiko aš stebiu savo žmonos keistą elgesį. Man atrodo, kad ji eina į „kairę", ta prasme, kad ji man nebeištikima. Viskas normalu. Kai ji kažką ilgai kalba telefonu, o aš prieinu, norėdamas pasiklausyti su kuo ir apie ką ji kalba, staiga ji padeda ragelį, o į klausimą, su kuo ji taip ilgai kalba, atsako, kad su drauge, kurios aš nežinau.
Aš visada laukiu taksi, su kuriuo ji parvažiuoja namo, tačiau ją pastebiu tik pareinančią iš už namo kampo. Taigi, aš ir vėl nepamatau, su kokia mašina ji parvažiuoja namo.
Kartą aš paėmiau jos mobilų telefoną pažiūrėti, kiek dabar laiko. O žmona, kai pamatė, kad turiu jos mobilų savo rankose, užkėlė baisiausią triukšmą ir liepė niekada neliesti jos mobiliako. Aš niekada su ja nekalbėjauapie savo prielaidas, nes bijojau išgirsti tiesą. Tačiau, kai praeitą naktį nei iš šio, nei iš to ji išvyko, aš nusprendžiau ją pasekti iš lauko aikštelės, kur stovi mano mašina. Iš aikštelės matosi gan didelė erdvė. Tad pasislėpiau už savo automobilio ir pradėjau laukti, kad pamatyčiau, su kuo ji parvyksta. Pritūpiau už savo mašinos ir netyčia pastebėjau, kad mano mašinos priekinio rato diske matosi kažkokios dėmės. Pasilenkęs arčiau pastebėjau, kad jis parūdijęs.

Pasakykite prašome, ar aš galiu su tokiais diskais važiuoti saugiai, ar man reikia juos nusivalyti? O jeigu juos reikia man pasikeisti į naujus, tai ar aš galiu juos pakeisti ne originaliais? O jeigu taip, tai kokius man geriau pirkti? O gal tos rūdys atsirado dėl blogų kaladėlių? Mano automobilyje jos yra ne originalios, o „Nishinbo" . Aš jas pirkau turguje. Yra tikimybė, kad tai „lievas" produktas. O gal man tiesiog pasikeisti naujas kaladėles?

Aš labai tikiuosi iš jūsų kvalifikuoto patarimo šituo man labai svarbiu klausimu.
;D;D;D

77

Re: Žiauresnių anekdotų serija

eik tu sau ;D;D;D

78

Re: Žiauresnių anekdotų serija

Ištrauka iš forumo internete... smile))))

Sveiki,

as cia naujoke, bet noreciau paklausti toki klausima. i savo lanceri 2,0L pilu 98 benzina nors galima butu pilti ir 95, (ant dangtelio parasyta min 92, bet tokio jau nera kolonelese), dauguma toki ir pila ir didelio skirtumo dinamikoje nejaucia, bet 95 truputi daugiau valgo, o kainu skirtumas nera zenklus.

As siandien noreciau pabandyti uzhsipilti dyzelinio kuro, nors jis ir nedaug brangesnis bet va pas kaimyne 1,9 pasatas ir pas ja mieste valgo apie 6L, o mano lanceris beveik 12L!!! skirtumas du kartai! Galvoju zenkliai sutaupyciau, bet kas mane jaudina ar nuo dyzelio nesumazes mano automobiliuko dinamika, papasakokite kas pila dyzeli ar labai dinamika sumazejusi?

P.S. iskojau panasios temos pvz. "koki kura pilti", bet neradau.

Komentarai:

Gal tu dyzelio nepilk...

Praskaidrino visa diena

Pabandyk dujas pilti. Prie duslintuvo zarna ta prikisi ir pili. Zinok dujos labai pigios.

Istorijos tesinys

Mano dviejų litru Lanceris dabar stovi remonto dirbtuvese. Beje, ten jis atvaziavo uzkeltas ant autotralo. As susalau kaip kale ir tik dabar grizau namo. Meistrai sako, kad remontas kainuos apie 10 000 litu (D E S I M T T U K S T A N C I U!!!)

Po to, kai i savo masiniuka uzpyliau dyzelino, jis pravaziavo kazkur pusantro kilometro, tada pradejo purtytis, o tada uzgeso ir nebeuzsivede.

Tada ir skambinau autotralui.

Meistrai paziurėjo ir pasake, kad pagedo kazkoks cilindras ir dabar reikss isrinkti puse masinos ir pakeisti detales naujomis. Maza to, dauguma detaliu reikia uzsakineti ir ju laukt reikes porz menesiu. Pora menesiu ir desimt tukstanciu !!!

Taip pat, jie pasake, kad tai jau trecias toks atvejis, ju praktikoje. Ir pridure, kad kiekvienas debilas zino, kad negalima pilti dyzelino i benzinu varomo automobilio baka !!!

Negi niekas sito nezinojo siame forume? Kodel man visi sake, kad pabandyciau, kodel rasete, kad kazkas net ir pilasi dyzeli, bei parase, kur jo pigiau gauti???

As, aisku, pati kalta, bet tai ka, cia vieni debilai susirinke, kad sito nezinojo?

Nepilkite dyzelino, jei automobilis varomas benzinu!

79

Re: Žiauresnių anekdotų serija

vajetau :Dnegaliu patiket, kad cia tikra istorija :Dgerai bent, kad ta panele didelio gedos jausmo neturi, tai svarbu kitus iskoliojo ir neparaudonavo, turbut ;D

80

Re: Žiauresnių anekdotų serija

SMS Mieliausiajam:
Kol tu dar negrįžai iš komandiruotės, noriu tau pranešti apie vieną
nemalonų vykį...
Aš padariau nedidelę avariją. Nesirūpink, aš nesusižeidžiau, viskas
tvarkoj.
Po gero turo po parduotuves grįžau namo ir per neapsižiūrėjimą vietoje
stabdžių, nuspaudžiau greičio pedalą. Garažo vartai buvo atidaryti,
todėl mano automobilį sustabdė tavasis, stovintis garaže. Žinau, kad ant
manęs labai nepyksi ir atleisi man už šį mažą nesusipratimą. Juk
motociklas dar tvarkoje.
Tave mylinti ir pasiilgusi žmona.

P.S. O dabar pažiūrėti foto... http://forumas.ieskok.lt/imgload/4847
;D;D