101

Re: Žiauresnių anekdotų serija

Девушка,как вас зовут?Меня не завут-я сома прихожую

102

Re: Žiauresnių anekdotų serija

pas senoli sulaukusi 150m ten tik atena zurnaliste ir klausia kokia jusu ilgo gyvenimo paslaptis?sako gal jus negeret parodo uz kluono ezera sako 3 kart daugiau isgeriau zurnaliste nesupratus vel klausia gal jus nerukote senolis parodo sieno kugi sako 3 kart daugiau surukiau pasimetus zurnaliste vel klausia tai gal jus moteru nemylejote senolis parodo i kluona ir sako matai sita dalgi pries 50 metu giltine taip is***au kad net dalgi paliko big_smile

103

Re: Žiauresnių anekdotų serija

Labai staiga nukrito dolerio kursas. Vakar uz viena doleri duodavo tik Visagine...

Brangusis, papasakok, kaip tu manęs ilgėjaisi...
- Kaip, kaip... Rankomis...

Turėjo vyras laaaabai ilgą pasididžiavimą. Tokį ilgą, kad jis jau buvo itin opi problema. Ir nei viena moteris nenorejo su juo toktis. Tuomet sugalvojo vyriokas kreiptis pagalbos į raganą. O toji patarė jam pasisiūlyti į vyrus varlei. Jis, žinoma, susinervavo, atseit, kaip aš čia siūlysiuos varlei... Na, bet ragana primygtynai siūlė išbandyti, nes tai turėtų tikrai padėti. Na ir nuėjo vyriokas į pelkę varlės ieškoti. Surado. Ir sako:
-Varle, tekėk už manęs...
Varlė:
-Ne, tavo b...s labai ilgas.
Sulig tais žodžiais ėmė ir sutrumpėjo pasididžiavimas 5 centimetrais. Vyrukas apsidžiaugė.
-Varle, tekėk už manęs.
-Ne.
Dar penki centimetrai pergalės link.
-Varle, tekėk už manęs.
-Ne, netekėsiu.
Dingus dar penkiems centimetrams vyrukas visai apsidžiaugė ir pagalvojo: nu, dar vienas kartas ir bus kaip tik, apie 20 cm..
-Varle, tekėk už manęs.
Varlė:
-Nu kiek kartų galiu tau kartoti: Ne, Ne, Ne, Ne ir dar kartą NE!

Pastebėjimas: "jeigu mergina pradeda ant jūsų piktai šnypšti, tai gali reikšti, kad ji guminė".

Nutarė vilkas ir lapė varyt į Kiniją gyvent, prie jų panoro prisijungt ir chamiakas. Kad būtų lengviau su vietiniais kiniečiais bendraut, nutare visi pasikeist vardus į lengviau suprantamus. Vilkas sako:
- Aš būsiu Vui.
Lapė:
- O aš Lui.
O chamiakas:
- O aš tai išvis tada niekur nevažiuosiu.

Vinipuchas susitiko asiliuką ir pasakoja jam apie vakarykštį tūsą:
- Jezau, asiliuk, kaip gerai mes praleidome laiką! Kaip smagu buvo! Visi prisigėrę, susimušė, išdulkino vienas kitą...
- O kas ten buvo susirinkę?
- Nu, aš ir knysliukas...

104

Re: Žiauresnių anekdotų serija

Vazelinas
Dalintis
Vakar 23:42
Pabega zmogelis is kalejimo, kuriame praleido 15 metu. Isilauzia i nama
ieskodamas pinigu ir ginklu, bet aptinka jauna porele lovoje.
- Jis liepia vyrui lipti is lovos ir pririsa prie kedes. Risdamas prie
lovos mergina jis ant jos uzlipa, buciuoja kakla, o paskui atsistoja ir
nueina i vonia.
Kol jis buna vonioj, vyras pasnibzdomis sako zmonai: "Klausyk, jis
yra pabeges kalinys - paziurek i jo rubus ! Jis turbut daug laiko
praleido kalejime ir daug metu nemate moters. As maciau kaip jis buciuoja
tavo kakla. Jei jis nores sekso, nesipriesink ir nesiskusk, daryk ka tik jis lieps.
Patenkink ji kad ir koks jis tau butu slykstus. Jis turbut yra
labai pavojingas. Jei jis supyks, nuzudys mus. Buk tvirta, brangioji. Myliu tave."
I tai zmona atsako: "Jis nebuciavo man kaklo. Jis man kuzdejo i
ausi. Jis pasake, kad yra gejus ir mano jog tu esi simpatiskas ir dar paklause
ar mes turime vazelino. As jam pasakiau, kad vonioje turime. Buk
tvirtas, brangusis. As irgi tave myliu."

105

Re: Žiauresnių anekdotų serija

Dingo vyrui žmona. Parašė policijoj pareiškima. Sėdi vakare žiūri teliką,
skambutis:
- Čia iš komisariato jums skambina, jūsų žmona dingo?
- Nu jo...
- Turim jum 3 naujienas: blogą, tokią visai-nieko ir gerą.
- Nu tai sakykit blogą...
- Jūsų žmona paskendo, mes ją iš upės ištraukėm. O nebloga naujiena ta, kad
ji visa vėžiais apkibusi buvo. Na tai žinot paėmėm alaus, pasėdėjom su
narais, tikrai neblogai vakaras praėjo.
- O gera kokia?
- Tai ateikit rytoj pas mus, mes ją vėl ištrauksim, pasėdėsim...  big_smile

106

Re: Žiauresnių anekdotų serija

Mirties patale senukas pažadėjo žmonai, kad, patekęs į dangų, prisisapnuos jai ir papasakos, kaip ten ir kas, po kiek. Ir akurat, kelios dienos po laidotuvių sapnuoja jinai velionį ir kalbasi su juo.
- Mielasis, kaip malonu tave girdėti. Sakyk, kaip ten?
- Faina, nu...
- Kokia dienotvarke?
- Nu ka, keliames anksti ir kruš**ės.
- Kruš**ės? O tai ką paskui?
- Paskui pusryčiaujam.
- Tai dar prieš pusryčius? O kas pusryčiams?
- Pusryčiams tai salotos.
- Na, o kas paskui?
- Kruš**ės.
- Vėl? O paskui?
- Paskui jau pietūs.
- Iki pat pietų? O šiaip, ką jūs ten valgote?
- Na, salotas, kartais kokias daržoves.
- O, tai liuks, kaip sveika. O paskui?
- Kruš**ės iki vakaro. Tuomet ir vėl salotos.
- Kaip, ir vėl? Na ir dangus, atleisk viešpatie, jūs ten nieko neveikiat, tik užkandžiaujate ir kruš**ės.
- O kas tau sakė, mieloji, kad aš danguje? Aš dabar Australijoje triušis...

107

Re: Žiauresnių anekdotų serija

Kalbasi 3 kaimietės žemaitės, kas joms yra skausmas.
Pirma sako:
- Mon tai skaudžiaus, kai vyrs primuš.
Antra:
- Čia šuds, bet va kai mon visų galvu sudauža, tad tai skaud...
Trečia:
- Eikit, šuds čia ne skausmas...Važiounu aš kažkad pas karves su
muoterišku dviračiu, kuoj nuslyda nu piedala, kaj diej su py***a
ant žvaigždynės, tai lenciūgs k*šį įvieli, klitori įtrauki... Iš ta skausma
net skambutį nukondau... Vot čia tai skausmas!

108

Re: Žiauresnių anekdotų serija

Ingute, 23 parašė:

Kalbasi 3 kaimietės žemaitės, kas joms yra skausmas.
Pirma sako:
- Mon tai skaudžiaus, kai vyrs primuš.
Antra:
- Čia šuds, bet va kai mon visų galvu sudauža, tad tai skaud...
Trečia:
- Eikit, šuds čia ne skausmas...Važiounu aš kažkad pas karves su
muoterišku dviračiu, kuoj nuslyda nu piedala, kaj diej su py***a
ant žvaigždynės, tai lenciūgs k*šį įvieli, klitori įtrauki... Iš ta skausma
net skambutį nukondau... Vot čia tai skausmas!

http://smilies.net.ru/pics/bigs/icon_oops.gif
Ha ha  haa čia tai žiauriai .
http://smilies.net.ru/pics/bigs_3d/36_11_6%5B1%5D.gif

109

Re: Žiauresnių anekdotų serija

-Visi mirė iš juoko,o aš likau gyvas.

110

Re: Žiauresnių anekdotų serija

Du gėjai murkdosi džiakuzi, išdykauja. Staiga į vandens paviršių iškyla biskis spermos. Vienas jų klausia:
- Tai ką - nuleidai?
- Nu ne - pirstelėjau...

big_smile:D:D:D

111

Re: Žiauresnių anekdotų serija

gyveno karta kaime mergaite niekur neeidavo buvo tyra.isvaziavo y miesta mokintis nuejo y tusa prisigere ir uzmigo,ateina y ta kambary vaikinas ja ten pamyli ryte mergina atsibunda pasiziuri o menesines prasidejo oj kaip geda negrazu ir pabega namo,pabunda vaikinas pasiziuri y rankas -AAaa zmogu nuzudziau nueina t vonia pasiziuri y veidrody -Ir dar suvalgiau!?:)

112

Re: Žiauresnių anekdotų serija

Biologijos pamoka. Kviečiamas atsakinėti Petriukas.
- Kokio paukščio čia kiaušiniai?
- Nežinau.
- O čia?
- Taip pat nežinau.
- O čia?
- Neįsivaizduoju!
- Na ką, nieko nemoki, sėsk, du. Kokia pavardė?
Išsitraukia Petriukas savo ir sako:
- Atpažink iš kiaušinių!

113

Re: Žiauresnių anekdotų serija

Du nauji rusai skrenda į Braziliją.
Palydovė pasakoja:
- Brazilija puiki šalis, bet 50 proc gyventojų serga AIDS, o 50 proc - tuberkulioze.
Vienas naujas rusas kitam:
- Ką ji ten sakė?
- Ji sakė, kad dulkinti galima tik tuos, kurie kosti.

114

Re: Žiauresnių anekdotų serija

Kuo panašūs klitoris ir KGB? Vienas neatsargus judesys liežuviu - ir tu jau šiknoj...

***

Girdėjau, kad norint jog mergina pajustų  orgazmą, reikia laižyti aplink ten, kur ji daro sysiu, tik nežinau ar aplink klozetą, ar aplink visą tuliką...

115

Re: Žiauresnių anekdotų serija

Gruzin imejet 3 dochirei, mladshuju, sredniuju i starshuju. Idiot on po ulice rano utro, davolnyj takoi, ulybajetsa. I na vstrechu emu idot znakomy gruzin. Tot podxodit on k gruzinu i govarit: slushiai muzhik, ty chego takoi radastnyj? Muzhyk emu v otvet: a ja svoju starsheju dochku zamuzh vydal. Drugoi gruzin: i chto? Etot: Da to, chto u nejo muzha ple4i vo (malenkije) a zhopa vo (bolshaja). Tot gruzin: Nu i chto? Etot: A to, chto ja jego vy*bal, drug moj vy*bal, Vanku s sosednego doma znajesh? Tot gruzin: Da znaju. Etot: i on jego vy*bal. Tot gruzin ofigel i **** svojei dorogoi. Proxodit nekatoroje vremia.... I opiat gruzin  idiot davolnyj, smejotsa. I snova etot zhe gruzin na vstre4u valit. I snova sprashivajet u etogo. Ty pochemu takoi adastnyj? A etot jemu v otvet. Ja svoju srednia dochku zamuzh vydal. I 4to?-sprosil tot gruzin. A to, chto u nejo muzha plechi vo (malenkije), a zhopa vo (bolshaja). I 4to?-sprosil tot gruzin. A to, 4to ja jego vy*bal, drug moi vy*bal, Vanku s sosednego doma znajesh? Da, znaju.-tot emu otvetil. Etot gruzin- tak i on jego vy*bal. Tot gruzin v shoke tak i ushol. Prohodit nekatoroje vremia... Etot gruzin idiot po ulice i pla4it gorkimi slezami. I na vsrtechu jemu opiat eto zhe gruzin idiot. Tot sprashyvajet u etogo- 4to sluchilos, pachemu pachesh? Etot govarit jeli proiznosia slova- Ja svoju mladshiu dochku zamuzh vydal. Tot sprashyvaet- I chto tut tokogo? Etot v otvet- u nejo muzha plechi vo (bolshyje), a zhopa vo (malenkaja). Tot sprashyvaet - i 4to? A etot v otvet - A to, 4to on menia vy*bal, druga mojego vy*bal. Soseda Vanku znajezh? Tot - da, znaju. Etot - tak on na xu* umer. smile

116

Re: Žiauresnių anekdotų serija

Eina du medziotojai misku ir pamato loki. Vienas prisitaike, tik pykst. Kliude loki, bet ta tik suzeide. Supyko meska ir pradejo vytis medziotojus. Tie bega bega, a meska neatsilieka. Staigiai vienas tik op i medi, a kitas toliau bega. Tas begdamas atsisuka paziuret ir mato kad nei draugo, nei lokio nebera. Galvoja pzdiec draugui, reik eit padet. Prieina, ziuri medi tupi draugas, o meska jau lipa jo link. Tas pagalvojo, kad reik drauga gelbet, nes meska sues drauga ir nebebus su kuo gert. Prisitaike, pykst i kairi meskos kiausi. Meska tik suriaumojo ir lipa toliau, tada tas pristaike, pyksta i desini meskos kiausi. Meska atsisuko suriaumojo, paziurejo, bet perpykus toliau lipa. Draugelis, kuris virsuj, ir rekia:
- ****, Petrai, sauk i galva, is akiu matau kad ne p--t lipa!!!

117

Re: Žiauresnių anekdotų serija

Darzoviu parduatuveje:

Pirma moterishke:   - man ta agurka stora ir trumpa ...

Antra moterishke:  -o as noreciau ilga ir plona ...

Trecia moterishke :   - O man tai taspats, man reikia agurko salotoms

118

Re: Žiauresnių anekdotų serija

Guli senute mirties patale, jaucia kad jei jau paskutinioji ir praso senelio:
Gal gali mane paskutini karta taip gerai pamilet kad mirciau laiminga?
Na senelis nuvare i tulika ir tiap bando ir taip bando bet niekaip nepastato. nuajna pas senele ir sako:
Zinai niekaip nepastatau neisiseis taves pamilet
Senele jam sako:
O tu ka nors sualvok va kad ir su piestukais parisk.
Kaip tare taip padare pasieme piestukus pariso, pamilejo senele, ir ji jau laiminga euforijoj numire.
Paskutinem akimirkimo snekasi lytines lupos viena su kita:
Sitiek metu gyvenom, sitiek peniu matem, bet kad su nestuvai inestu tai dar nebuvo... big_smile

119

Re: Žiauresnių anekdotų serija

Dulkina vokietis darzinej zemaite Aguota,motina isejus i kiema saukia Agot,Agot vokietis atsako ja,ja good good:)))

120

Re: Žiauresnių anekdotų serija

Nusipirko zuikis nauja Nokia. Pagalvojo padurnavos, paskambinės. Ir skambina vilkui : - da? -P*zda! - sušunka zuikis ir meta ragelį. Vilkas labai išsigando, ir jam teko gerti raminamuosius. kitą dieną : - Da? -P*zda! - sušunka zuikis ir meta ragelį. Vilkas labai persigando, ir paprašė meškos pagalbos: - Meškute, gudrioji, padėk man turiu bėdą. - Na ir kokią gi? - Man kekvieną dieną skambina kažkoks ligonis. Aš pakeliu ragelį sakau "Da" ir tas kaip nenormalus pradeda rėkt i ragelį "P*zda!". Bijau, kad nekiltų grėsmė mano gyvybei. Meška ir sako : - Tai kai pakelsi ragelį sakyk ne DA bet "Alio". Vilkas džiaugėsi ir kitą dieną jau laukė skambučio. Žiūri vėl skambina. Vilkas išsišiepęs pakelia ragelį : - Alio? -Eta volk? - Da. _P*zda