121

Re: Žiauresnių anekdotų serija

papuole 10 vyru ir viena moteris i negyvenama sala. Kadangi vyrams reikia sexo susitare su moterim kad kas savaite su kitu pagyvens ir taip truko kol moteris po tryju metu mire. Na vyrai kente viena menesi ,antra,o trecio menesio neapsikente ir palaidojo big_smile

122

Re: Žiauresnių anekdotų serija

very nice but i dont understand

123

Re: Žiauresnių anekdotų serija

Asifyounas, 33

As long as it nice you don’t need understand, why you can’t just enjoy… ?
Try to use this:
http://translate.google.com/translate_t … ar%20ne%3F

124

Re: Žiauresnių anekdotų serija

tapati situacija

10 vyru ir viena moteris negyvenamoi saloi.
  aplankome juas po menesio: moteris supasi hamake po palme gerybemis apkrauta o vyrai stovi eilei sudovanomis ir nekantrei laukia

"Moteris niekada nepasiduada ji tiesiok pakeicia savo nuamone"

10 moteru ir vienas vyras negivenamoi saloi.
  Aplankome juos po menesio:   Vyras ishdziuves ishsekes aukshtai ysilipes i palme stengesi ishsilaikyti ish paskutiniuju kiek galima ilgiau.... apacioje jo 10 moteru laukia

Kazkur kitur mazyte negyvenama sala ir tuscia:  nei vaisiu nei augalu vien smelis paskendus laivui moteris ir vyras ishsigelbeje. Juas aptinka på keleto menesiu o jie vis dar abu gyvi ! Tikra sensacija moteris ishgelbeja vyra maitindama jy savo kruties pienu, ji paskelbiama sventa moterimi kaip idialiausias pavizdys visom moterim.  Ir geidziamiausias moters idialas visiems vyrams.   

Klausimu nekyla?   As juk minejau: "moters idialas visiems vyrams" smile

125

Re: Žiauresnių anekdotų serija

Ankstus šeštadienio rytas. Petras, neseniai grįžęs iš po penktadienio, bando užmigt, troškulys kankina, o čia tėvas įgriūna į kambarį ir sako:
- Kelkis, eisim žolės šienaut.
- Nieko nebus, - sako Petras, - nešienausiu, miego noriu.
Tėvas pagaliu per kuprą:
- Kelkis, parazite, ir viskas.
Nu, atsikėlė Petras, nueina su tėvu į pievą. Dar nei nepradėjęs šienaut, sako tėvui:
- Žinai, diena bus karšta - einu namo, atnešiu atsigert.
Na, tėvas pagalvojęs sako:
- Eik.
Parėjo Petras namo ir sako motinai:
- Tėvas prašė valgyt padaryt, labai išalko.
Nu, motinai tėvas liepė, reiškia reikia. O Petras, atėjęs į lauką, tėvui sako:
- Einam namo, motina valgyt padarė.
Nu, tėvui liepė motina, reikia eit. Grįžo abu namo, o sūnus ir sako:
- Tėvai kaip gerai būtų prie koldūnų buteliukas koks... Gal tada ir darbas geriau eisis.
Nu, tėvas ir sako:
- Eik pas kaimyną, paimsi skolon vieną puslitrį.
Nulėkęs pas kaimyną sūnus anam ir sako:
- Duok du butelius, kitaip pasakysiu, kad su mano motina miegi. Tai ateis tėvas papjaus.
Kaimynas išsigando ir davė du butelius. Sūnus grįžo namo ir sako tėvui:
- Eik, kaimynas prašė, kad kiaulę papjautum.
Nu, kaimynas prašė, reikia padėt žmogui. Už peilio ir eina per pievą, o kaimynas, pamatęs pagalvojo: "Pardavė vaikis.Šakės..." Ir per kitas duris iš namų miškan. Atėjo tėvas pas kaimyną, ant kiemo nieko nėra. Žiūri - kiaulė po kiemą laksto. Nu tai tas tik šmaukšt ir po kiaulės. Eina namo su
kruvinu peiliu, o sūnus ir sako mamai:
- Pasakiau tėvui, kad su kaimynu miegi, tai jis nuėjo jo papjauti. O, žiūrėk, pareina su kruvinu peiliu.
Motina išsigando ir irgi pro duris ir miškan. Grįžo tėvas ir klausia Petro:
- Tai kur motina?
Tas ilgai negalvojęs:
- Su kaimynu į mišką pabėgo, kol tu kiaulę jam pjovei.
Pasiuto tėvas už to pačio peilio ir į mišką. Sėdi Petras, koldūną įsimeta burnon, 50 g išgeria ir sako:
- Sakiau, kad žolės nepjausiu, reiškia nepjausiu.

126

Re: Žiauresnių anekdotų serija

*          *        *
Chuckas Norisas pirmas nuskrido į Marsą, todėl ten ir nėra gyvybės ;D

                                 *       *        *
Kartą Chuckas Norisas įspyrė arkliui į galvą, dabar šie gyvūnai paprastai žinomi kaip žirafos ;DDD

127

Re: Žiauresnių anekdotų serija

Aldis, 25 parašė:

Kol vyro nera namuose, viena moteris atsiveda savo meiluzi. Jos devynmetis
sunus netiketai grizta namo, juos abu uztinka ir issigandes pasislepia

spintoje. Tada grizta ir moters vyras. Ji panikuodama meiluzi istumia i

spinta, nesupratusi, kad jos sunus irgi ten. Pokalbis spintoje:

Berniukas: - Tamsu cia.

Vyras: - Jo, tamsu.

Berniukas: - As turiu futbolo kamuoli.

Vyras: - Tai gerai.

Berniukas: - Nori pirkti?

Vyras: - Ne, aciu.

Berniukas: - Mano tetis namuose.

Vyras: - Gerai, kiek nori?

Berniukas: - $250



Po keliu savaiciu situacija kartojasi, ir vyras su berniuku vel atsiduria

spintoje.

Berniukas: - Tamsu cia.

Vyras: - Aha, tamsu.

Berniukas: - As turiu futbolo batus.

Vyras, prisimines praejusi karta, is karto klausia: - Kiek?

Berniukas: - $750

Vyras: - Perku.



Dar po keliu dienu berniuko tevas sako sunui: - Griebk savo futbolo

kamuoli

ir batus, leksim i lauka paspardyt. Berniukas atsako: - Negaliu, as juos

pardaviau. Tevui sokas: - Ka?! Kodel?! Uz kiek tu juos pardavei?!

Berniukas: - $1,000

Tevas: - Siaubas, kaip tu is savo draugu tokius pinigus lupi! Tie daiktai

ir puses to neverti. Mars pas kuniga ispazinties!




Tevas nuveda sunu i baznycia ir pasodina klausyklon.

Berniukas: - Tamsu cia.

O kunigas jam atsako: - Tik nepradek cia vel sito s***!

Pz kietai cia ;DD

128

Re: Žiauresnių anekdotų serija

Buvau gimtadieni ;D

129

Re: Žiauresnių anekdotų serija

Moteris su meiluziu uzsiiema sexu ir bats, isgirdo moteriske kad atsidarineja durys su raktu. Jinai issigando, sako savo meiluziui: oj, greiciau varyk is cia per balkona, vyras mano grizo. Tas soko staigiai is lovos, pasitempe pasiimti savo rubus ir bats, negali atgal atsitemti, radikulitas paeme. Moteriske tokia rekia ojej ojej, kas dabar bus, ir begte isbego pasitikti vyro. Vyras sako: labutis zmonele, vat grizau is komandiruote, praalkau truputeli, padaryk pavalgyt. Zmona savaime suprantama sutiko ir nuejo daryt valgyt. Vyras uzeina i kambari, ziuri, stovi vyrukas kambario centre visiskai nuogas. Pradeda jis rekt: Zmona! Kas cia dabar?! O zmona tokia: cia Kitajcai nauja robota sukure, kad butu vietoj vyro kol jo nera namie. Vyrukas toks: aaaa, o pana tokia yra? Zmona: oj, net nezinau, turbut ne. virukas apsiramino, persirenge. Poto paziurejo i sita zmogu ir galvoja, na ka, reikia ir man isbandyti sita robota. Priejo jis prie sito vyruko, nusirenge ir bando jam kisti. Kisa, kisa ir nelenda. Tada sako vyras: na ka gi, nenori graziuoju, padarysim kitaip, vat nuesiu tuoj rusi paimsiu perfatoriu ir stamesachka, kaip izdrosiu skyle ir ikysiu iki ausu. O tas vyrukas kaip isgirdo jo zodzius pasake roboto balsu: zmogau bandyk dar karta. smile rusiskai daug geriau skamba

130

Re: Žiauresnių anekdotų serija

Grizta vyras namo, nueina i virtuve atidaro katila ir ziuri morka plaukioja. Vyras ir klausia zmonos :
- Kas cia?
Zmona:
- lengvi pietus.
Ateina vakaras zmona ir sako vyrui davai pasimylim, vyras nusiuncia jai oro bucini zmona ir klausia:
- Kas cia?
Vyras:
- lengvas sexas :::034

131

Re: Žiauresnių anekdotų serija

:DDD geras sitas

132

Re: Žiauresnių anekdotų serija

Eina du vokiečiai ir pamato žydaites. Vienas sako :
- Gal nukabinam, a?
Kitas:
- Ai, lai dar kabo

133 (redagavo Neri, 26 2011-08-15 11:17)

Re: Žiauresnių anekdotų serija

Aldis, 25 parašė:

Kol vyro nera namuose, viena moteris atsiveda savo meiluzi. Jos devynmetis
sunus netiketai grizta namo, juos abu uztinka ir issigandes pasislepia

spintoje. Tada grizta ir moters vyras. Ji panikuodama meiluzi istumia i

spinta, nesupratusi, kad jos sunus irgi ten. Pokalbis spintoje:

Berniukas: - Tamsu cia.

Vyras: - Jo, tamsu.

Berniukas: - As turiu futbolo kamuoli.

Vyras: - Tai gerai.

Berniukas: - Nori pirkti?

Vyras: - Ne, aciu.

Berniukas: - Mano tetis namuose.

Vyras: - Gerai, kiek nori?

Berniukas: - $250



Po keliu savaiciu situacija kartojasi, ir vyras su berniuku vel atsiduria

spintoje.

Berniukas: - Tamsu cia.

Vyras: - Aha, tamsu.

Berniukas: - As turiu futbolo batus.

Vyras, prisimines praejusi karta, is karto klausia: - Kiek?

Berniukas: - $750

Vyras: - Perku.



Dar po keliu dienu berniuko tevas sako sunui: - Griebk savo futbolo

kamuoli

ir batus, leksim i lauka paspardyt. Berniukas atsako: - Negaliu, as juos

pardaviau. Tevui sokas: - Ka?! Kodel?! Uz kiek tu juos pardavei?!

Berniukas: - $1,000

Tevas: - Siaubas, kaip tu is savo draugu tokius pinigus lupi! Tie daiktai

ir puses to neverti. Mars pas kuniga ispazinties!




Tevas nuveda sunu i baznycia ir pasodina klausyklon.

Berniukas: - Tamsu cia.

O kunigas jam atsako: - Tik nepradek cia vel sito s***!


Va čia tai gerulis big_smile Dėkui Aldi wink

134

Re: Žiauresnių anekdotų serija

Kristina, 26 parašė:

Žaidė kartą vyrukas su žmona golfą (toks žaidimas kai su lazda kamuoliukus mušinėji). Taigi laukas nebuvo gan didelis, aplink daug prabangių namų kur naujieji rusai gyvena. Ir vat skėlė kartą žmona kamuoliuką taip, kad jis įlėkė į vieno namo teritoriją ir sudaužė langą. Porelė persigandusi eina atsiprašinėti. Pabeldžia į duris, jas atidaro vyresnis žmogelis. Pora sako:

- Atsiprašom, išdaužėm langą, netyčia, gal susitarsim - nuostolius atlyginsim.

Vyriškis:

- Oi, jūs žinot, jūs ne tik langą išdaužėte, bet sudaužėt ir senovinę vazą.

O ta vaza buvo stebuklinga, joje gyvenau aš, džinas. Užtai, kad mane išlaisvinote, galiu išpildyti 2 norus, po 1 kiekvienam, bet ir aš tuomet norėčiau ko nors paprašyt. Sakykit ko norit.

Vyras:

- Noriu po 1 mln baksų kiekviename pasaulio banke.

Džinas:

- OK, jau padaryta.

Žmona:

- Noriu kiekvienoje šalyje turėti po vilą.

Džinas:

- Jau turi. O dabar mano noras. Visgi 3 tūkstančius metų ten pralindėjau, tad labai norėčiau permiegoti su tavo žmona, - sako vyrui. Vyras, vos sulaikydamas šypsni ir galvodamas apie milijonus, palinksi galvą. Žodžiu džinas nusiveda tą moteriškę į viršų, patvarko kaip reikalas.

Guli abudu, rūko. Džinas ir klausia:

- Klausyk, o kiek tavo vyrui metų?

- Trisdešimt penki.

- Keista, suaugęs vyras, o džinais vis dar tiki....:::961

135

Re: Žiauresnių anekdotų serija

Regytė, 45 parašė:
Kristina, 26 parašė:

Žaidė kartą vyrukas su žmona golfą (toks žaidimas kai su lazda kamuoliukus mušinėji). Taigi laukas nebuvo gan didelis, aplink daug prabangių namų kur naujieji rusai gyvena. Ir vat skėlė kartą žmona kamuoliuką taip, kad jis įlėkė į vieno namo teritoriją ir sudaužė langą. Porelė persigandusi eina atsiprašinėti. Pabeldžia į duris, jas atidaro vyresnis žmogelis. Pora sako:

- Atsiprašom, išdaužėm langą, netyčia, gal susitarsim - nuostolius atlyginsim.

Vyriškis:

- Oi, jūs žinot, jūs ne tik langą išdaužėte, bet sudaužėt ir senovinę vazą.

O ta vaza buvo stebuklinga, joje gyvenau aš, džinas. Užtai, kad mane išlaisvinote, galiu išpildyti 2 norus, po 1 kiekvienam, bet ir aš tuomet norėčiau ko nors paprašyt. Sakykit ko norit.

Vyras:

- Noriu po 1 mln baksų kiekviename pasaulio banke.

Džinas:

- OK, jau padaryta.

Žmona:

- Noriu kiekvienoje šalyje turėti po vilą.

Džinas:

- Jau turi. O dabar mano noras. Visgi 3 tūkstančius metų ten pralindėjau, tad labai norėčiau permiegoti su tavo žmona, - sako vyrui. Vyras, vos sulaikydamas šypsni ir galvodamas apie milijonus, palinksi galvą. Žodžiu džinas nusiveda tą moteriškę į viršų, patvarko kaip reikalas.

Guli abudu, rūko. Džinas ir klausia:

- Klausyk, o kiek tavo vyrui metų?

- Trisdešimt penki.

- Keista, suaugęs vyras, o džinais vis dar tiki....:::961

geras!

136

Re: Žiauresnių anekdotų serija

Mantas, 27 parašė:

mergina ir vaikinas susipyko,bet vistiek kaip sako sena meile nerudija susitike parduotuvej pasisveikina ,pasisneka ir vaikinas pasikvecia ja i namus,aiku sugriuna i lova,vaikinas sako as taves ziauriai noriu -pasimylim, o mergina jam- net nesitikek nieko as sergu ,vaikinas su sypsena atkerta seniau tai nebudavo problema,gal tada i uzpakaliuka,o mergina jam-kas buvo seniau to nebebus ,tada vaikinas sako o gal oralini bent jau padarysi,o mergina -nu matau tu mane tik del sekso cia pasikvietej,pamirsk nieko nebus as einu namo.vaikinas pasoka ir sako palauk neskubek suprask ir mane,gal bent jau i nosi tada,mergina atsisuka ir nustebus paklausia o kaip cia ? o va taip:::529


visiška nesamonė

137

Re: Žiauresnių anekdotų serija

Agne, 20 parašė:

Pabėgę iš fizinio lavinimo pamokos, Rapolas ir Ievutė užsidarė vieni klasėje. Rapolas gali išgirsti koridoriumi einantį žmogų už 7 metrų nuo jų klasės durų, o Ievutė – už 3. kad susitvarkytų drabužius, Rapolui reikia 5 sekundžių, Ievutei – 11. koridoriumi, 2 km/h greičiu juda griežtas direktoriaus pavaduotojas. Kokioje būklėje griežtas direktoriaus pavaduotojas užklups mokinius, jeigu: a)pirmas jo žingsnius išgirs Rapolas. b)Rapolas pražiopsos ir žingsnius išgirs Ievutė.


nerašyk nesamonių, jei neturi ką gero parašyti

138

Re: Žiauresnių anekdotų serija

Vyras su žmona nuėjo pažiūrėti striptizo. Vakare žmona barasi: - Negana to, kad tu įkišai tai mergai į triusikus šimtą litų, tai dar ir čiupinėjai jai tenai! - Brangioji, aš tiesiog norėjau surasti grąžą…

139

Re: Žiauresnių anekdotų serija

Mamyte mamyte, o mūsų senelė turi krevetę!!!
- Kokią dar krevetę Petriuk?
- Einam parodysiu,- tempiasi Petriukas mamytę į senelės kambarį. Ten vaizdelis maždaug toks - ant stalo belekiek butelių, ant žemės mėtosi drabužiai ir buteliai, senelė nuoga guli ant lovos visa išsižergusi.
- Va mamyte, sakiau kad senelė turi krevetę.
- Ne Petri...uk, nebesvaik, čia ne krevetė, čia klitoris, ir neklausk kas jis toks.
- Hmz,- susimastė Petriukas, - o skonis visai kaip krevetės...

140

Re: Žiauresnių anekdotų serija

Čia labai gerų yra :d http://skaitalas.lt/category/anekdotai/