141 (redagavo Kermitas, 67 2011-12-22 02:53)

Re: Žiauresnių anekdotų serija

Kuo skiriasi juodaodis ir šeimyninė pica? Pica gali išmaitinti keturių asmenų šeimą.

Tęsiant apie picą: žinot kuo skiriasi pica nuo žydo? Pica krosnyje bent jau neklykia.

142

Re: Žiauresnių anekdotų serija

islenda pro langa zmogus ir sauke antaneli eik pietu valgit                                                                                                                                antanelis gerai teveli einu atsauke                                                                                                                            tas pro langa as ne tevelis as mamyte                                                                                                                            antanelis ramei atsikeldamas is smelio dezes suburbuliuoja suprasi cia jus piderus

143

Re: Žiauresnių anekdotų serija

-mama mama sendien desimt gavau!!!
-nu ir kas vistiek veziu sergi.


kaledu senelis treciojo pasaulio saliu vaikams
-vaikai buvo negeri,nevalge,siemet dovaneliu negaus.



pamate tarzanas moteri ir suprato kad lytinis organas skirtas ne tik zemei arti


amerikiecei virs savo naftos telkinio rado kazkoke arabu sali


vienintelis geras daiktas kuri galima nusipirkti Kaune.tai bilietas i Vilniu


masturbavosi karta buratinas ir uzsidege


giveno karta mergaite-taip jai ir reike


eme karta bobute ir numire.nebutu emus nebutu numirus


eina raudon kepuraite per miska,staiga vilkas issoka
-ka bijai?!
-ko man bijot kele zinau,seksa megstu


sedi mergaite smelio dezei visa kruvina,valgo kazka.pro sali eidama moteriske klause
-mergaite ka ce valgai?
-mesa
-is kur gavai?
-pati atejo.

144

Re: Žiauresnių anekdotų serija

Grįžta vyras namo iš komandiruotės anksčiau laiko,ogi žiūri,jo žmona su jo draugu lovoje..
.Griebė ginklą ir pykšt nušovė draugą....
O žmona jam ir sako: Antanai,Antanai,nu su tokiu savo bjauriu charakteriu tu visus savo draugus iššaudysi  smile

145

Re: Žiauresnių anekdotų serija

Kurią daržovės dalį yra sunkiausia suvalgyti? Invalido vežimėlį...

146

Re: Žiauresnių anekdotų serija

Na šitas gana retas anekdotas, bet aš jį seniai žinau smile

Rami jūra. Štilis. Naktis. Mėnulsi šviečia. Banglėse ramiai sūpuojasi laivas, o ant laivo krašto sėdi jūreivis ir žvejoja. Tipiška- bet ištraukia auksinę žuvelę. Žuvelė imamaldauti:
- Paleisk mane aš tavo tris bet kokius norius išpildysiu.
- Aš esu paprastas jūreivis,- atsako jūreivis,-oras nuostabus,  man nieko nereikia, o vat žuvienės tai norėčiau.
- Prašau, aš gi mažų vaikučių turiu, be manes jie numirs, tris norus, ką tik pageidausi išpildysiu,- apsiašaroja žuvelė.
Jūreivis prikanda lūpą, apsižvalgo:
-Ai, tiek to, gerai. Padaryk kad šitas laivas būtų auksinis.
Žuvelė išpildo norą:
-Na dar du norus sugalvok,- tarstelna žuvelė.
- Nu **** man tikrai nieko nereikia,- susimąsto jūreivis,- gerai, padaryk kad mano kapitono noras jam pabudus išsipildytu.
-Bus padaryta,- atsako žuvelė,- dar vienas.
Bet jūreivis paleido žuvelę trečiojo noro net neprašęs.
Ateina rytas, laivo kapitonas pabunda ryte, nusižiovauja, apsižvalgo ir išpučia akis - aplink vien auksas, sienos, grindys, lubos.
-Nu ****,- nusikeikia,- jei čia mano laivas tai man šimtas **** į burna ir inkaras šiknon.

big_smile

147

Re: Žiauresnių anekdotų serija

Susitinka Lietuvos, Vokietijos ir Danijos premjerai. Danijos premjeras sako: Pas mus žmogus uždirba 2000 eurų, 1500 sumoka mokesčiams, kaip jis už 500 išgyvena nežinau. Vokietijos premjeras sako: Pas mus žmogus uždirba 2000 eurų, 1800 sumoka mokesčiams, kaip jis išgyvena už 200 aš nežinau. Lietuvos premjeras sako: Pas mus žmogus uždirba 800lt, mokesčiams sumoka 1500, iš kur jis gauna tuos 700 **** žino.