21

Re: Ar yra merginu geimeriu lietuvoje ?

Auris, 21 parašė:
Marina, 27 parašė:

  Diablo II , Heroes III ir Wolfenstain geriausi zaidimai smile


Uh! Va cia tai moteris, va cia tai zaidimai. Tokia galima isimylet vien uz zaidimu skoni big_smile~


ir kur sita moteris buvo visa musu gyvenima? smile

22

Re: Ar yra merginu geimeriu lietuvoje ?

ziuriu...laikai keiciasi...pagrajinu counter-strike...nepatikesit big_smile

23

Re: Ar yra merginu geimeriu lietuvoje ?

Airidas, 24 parašė:
Auris, 21 parašė:
Marina, 27 parašė:

  Diablo II , Heroes III ir Wolfenstain geriausi zaidimai smile


Uh! Va cia tai moteris, va cia tai zaidimai. Tokia galima isimylet vien uz zaidimu skoni big_smile~


ir kur sita moteris buvo visa musu gyvenima? smile

Aha, velniai rautu, mes ne prie tu zmoniu augom ;D

Gerda, 19 parašė:

ziuriu...laikai keiciasi...pagrajinu counter-strike...nepatikesit

Ok. Ikalbejai. Imu tave i zmonas !!!!!!

24

Re: Ar yra merginu geimeriu lietuvoje ?

Auri, jeeee!!!! ;D  galesim zaist kartu ;D

25

Re: Ar yra merginu geimeriu lietuvoje ?

Gal man reikia koki serva atidaryti :? paskelbti (servo pavadinima) duoti nuoroda iš kur žaidimą gauti  ir žaisti visiems :? Gal?Jei būtų norinčių . Žaidimas paprastas kaip visi W į prieki D desine A kaire mausas Šaudo ir keičia ginklą  tarpas pašoka  yra galimybe siusti žinutes ir yra racija komados smile Žaidimas online iki šešiolikos žaidėjų

reikia ivesti  gimimo metus kad video pasižetumet TIK SUAUGUSIEMS prieš tai reklama

26

Re: Ar yra merginu geimeriu lietuvoje ?

Gerda, 19 parašė:

Auri, jeeee!!!! ;D  galesim zaist kartu ;D

joa bet reikia pasiziuret pirma ar kartu zaisti malonu. Ta prasme, patestuoti kaip ten kartu zaidziasi ;D

27

Re: Ar yra merginu geimeriu lietuvoje ?

Zinoma yra :::840 ne tik bernai moka zaist, as visas NFS dalis perejus :::757

28

Re: Ar yra merginu geimeriu lietuvoje ?

gal kas losia lineage2 bfdr reborn serveri? big_smile eitume leweliuko pakelt big_smile big_smile big_smile

29

Re: Ar yra merginu geimeriu lietuvoje ?

Tomas, 18 parašė:

Gal man reikia koki serva atidaryti :? paskelbti (servo pavadinima) duoti nuoroda iš kur žaidimą gauti  ir žaisti visiems :? Gal?Jei būtų norinčių . Žaidimas paprastas kaip visi W į prieki D desine A kaire mausas Šaudo ir keičia ginklą  tarpas pašoka  yra galimybe siusti žinutes ir yra racija komados smile Žaidimas online iki šešiolikos žaidėjų

reikia ivesti  gimimo metus kad video pasižetumet TIK SUAUGUSIEMS prieš tai reklama

mano kompas tokio zaidimo nepavez

30

Re: Ar yra merginu geimeriu lietuvoje ?

man tai patinka geiminti ypac leanage2 :}

31

Re: Ar yra merginu geimeriu lietuvoje ?

Irma, 18 parašė:

man tai patinka geiminti ypac leanage2 :}


menkaprociu zaidimas private servuose.Globale gal ir normalu ,bet ne bfdruose su malalietkom...kulturiniais invalidais.

32

Re: Ar yra merginu geimeriu lietuvoje ?

Pavydziu zmonems, kurie turi valios. xD nes as jei pradedu koki nors zaidima zaist, tai taip uzsikabinu, kad nenurimstu kol nepereinu viso. big_smile butent todel ir nemegstu tokiu be pabaigos, kaip lineage arba cs.. Nors kartais smagu papyskint, isliet emocijas taip sakant.... big_smile big_smile

33

Re: Ar yra merginu geimeriu lietuvoje ?

Karolina, 17 parašė:

Pavydziu zmonems, kurie turi valios. xD nes as jei pradedu koki nors zaidima zaist, tai taip uzsikabinu, kad nenurimstu kol nepereinu viso. big_smile butent todel ir nemegstu tokiu be pabaigos, kaip lineage arba cs.. Nors kartais smagu papyskint, isliet emocijas taip sakant.... big_smile big_smile

Dauguma zaidimu slopina uztersia atminti ir tiek..

34

Re: Ar yra merginu geimeriu lietuvoje ?

Tai issirink itin intelektualu ir zaisk, jei nepatinka kad tersia atminti.

35

Re: Ar yra merginu geimeriu lietuvoje ?

Karolina, 17 parašė:

Tai issirink itin intelektualu ir zaisk, jei nepatinka kad tersia atminti.

cia jau nereik nė replikuot savaime aisku as isisrinkes...

36

Re: Ar yra merginu geimeriu lietuvoje ?

Del mmorpg mano nuomone yra tokia - nesvarbu ka losi , svarbu yra su kokiais zmonemis losi  bei praleidi  laika  nepatinka game tai nekritikuok geriau nuomone pasilaikyk pats sau.

37

Re: Ar yra merginu geimeriu lietuvoje ?

Arminas, 22 parašė:
Tomas, 18 parašė:

Gal man reikia koki serva atidaryti :? paskelbti (servo pavadinima) duoti nuoroda iš kur žaidimą gauti  ir žaisti visiems :? Gal?Jei būtų norinčių . Žaidimas paprastas kaip visi W į prieki D desine A kaire mausas Šaudo ir keičia ginklą  tarpas pašoka  yra galimybe siusti žinutes ir yra racija komados smile Žaidimas online iki šešiolikos žaidėjų

reikia ivesti  gimimo metus kad video pasižetumet TIK SUAUGUSIEMS prieš tai reklama

mano kompas tokio zaidimo nepavez

Kartais kad pakeisti ram tereikia ,atsisakyti cigarečių pakelio.Aš kaip nerūkau išeina visas automobilis su nauju kompiuteriuhttp://bestsmileys.ru/fund02020.gif

38

Re: Ar yra merginu geimeriu lietuvoje ?

Nu nepasakyciau,kad labai jau mazai tu merginu "geimeriu".ANkciau buvo labai retas atvejis internete sutik zaidziancia mergina,taciau kuo toliau tuo labiau ju gretos dideja..

39

Re: Ar yra merginu geimeriu lietuvoje ?

O mergaites gali rasyt? big_smile

40

Re: Ar yra merginu geimeriu lietuvoje ?

O cia klausimas ar lietuviai gali ps3 nusipirkti nes girdejau lietuvoj jie ne kapeikas kainoja