41

Re: Ar yra merginu geimeriu lietuvoje ?

http://www.topocentras.lt/shop/kompiute … -120g.html


Aišku gali. Ir jokia konsolė kapeikių nekainuoja.

42

Re: Ar yra merginu geimeriu lietuvoje ?

Airidas, 24 parašė:
Auris, 21 parašė:
Marina, 27 parašė:

  Diablo II , Heroes III ir Wolfenstain geriausi zaidimai smile

Uh! Va cia tai moteris, va cia tai zaidimai. Tokia galima isimylet vien uz zaidimu skoni big_smile~

ir kur sita moteris buvo visa musu gyvenima? smile



turbut zaide kitam kambary,jus juk nepastebit nieko 1km spinduliu,kai losiat;)

43

Re: Ar yra merginu geimeriu lietuvoje ?

Greta, 10 parašė:

O mergaites gali rasyt? big_smile

Vaikeli,ka tu cia veiki???

44

Re: Ar yra merginu geimeriu lietuvoje ?

Akvilina, 19 parašė:
Greta, 10 parašė:

O mergaites gali rasyt? big_smile

Vaikeli,ka tu cia veiki???

indeed

45

Re: Ar yra merginu geimeriu lietuvoje ?

Aisku, kad zaidzia ir merginos smile Vienos daugiau kitos maziau, vienos zaidimu laiko kamuoliuku pastumdyma, kitos zaidzia visai rimtus zaidimus smile
Pati anksciau zaisdavau kazkiek Wowa, bet del laiko stokos tenka susidelioti kitaip prioritetus.

46

Re: Ar yra merginu geimeriu lietuvoje ?

last chaos 2 metai.
dabar jau puse metu pertrauka nes isilauze i akaunta ir restauruojamano personaza.

vat ((

47

Re: Ar yra merginu geimeriu lietuvoje ?

O.o nu nieko sau...ale daug paneliu losia... Galvojau, tik as vienas turejau tokia, kuri mego WoW grindint...pasirodo nipiga big_smile

48

Re: Ar yra merginu geimeriu lietuvoje ?

Kad kažką "kazualiai" pastumdo tai pasitaiko, va, dar gauni kursiokei ieškot žaidimo apie avių "meilę" nes pati neranda.
Bet kiek tokių rimtai realių, hardcore geimerių? Maža! Kuri ten kauks, jei išleidimo datą nukels? Kuri skųsis, kad dirbt reikia kai kaulus laužo geimint? Su kuria normalią diskusiją pravesi geriau čia ar ten, geiminant?
Aš žinau visas tris gražias Lietuvos geimeres ir tik su viena galima normaliai "meta" pašnekėt apie tokias temas. 
Aišku, tokios panos, kurioms nuo Mass Effect 3 pabaigos kruvinos putos dribt pradeda pažinčių saituose nesimėto, nes, geekų kultūrai Lietuvoje nedrąsiai augant tarp zvonkių ir kitų marazmų, kiekviena pana, galinti palaikyti diskusiją apie orkus, turi būsimų vaikinų eilę nusidriekusią per pusę kvartalo.

49

Re: Ar yra merginu geimeriu lietuvoje ?

Martynai, patiko tavo komentaras, sukėlė šypseną ypač apie tą vaikinų eilę nusidriekusią per pusę kvartalo smile 
Aš ir mėgstu žaist kompu!

50

Re: Ar yra merginu geimeriu lietuvoje ?

Ką aš sakiau? Va, viena prie kompo ir ta pati kadruota tongue

51

Re: Ar yra merginu geimeriu lietuvoje ?

Ha, netik geiminu, bet ir esu realiai maciusi, kai geimai kuriami nuo a iki z. Ir vyrai tikrai ispaskos buriais nelaksto Martynai. Kaip tik baidos. :::b33

52

Re: Ar yra merginu geimeriu lietuvoje ?

Gal ne tie vyrai? Visai tai įmanoma! tongue

53

Re: Ar yra merginu geimeriu lietuvoje ?

Zaidziu League of Legends smile darbe megstu online tower defense ka nors smile

54

Re: Ar yra merginu geimeriu lietuvoje ?

Na kad man neteko sutikti kurioms isvis butu idomus kompas jau nekalbant geiminimai big_smile

55

Re: Ar yra merginu geimeriu lietuvoje ?

ir geimeres nelabai drasei reiskesi internete, nes vaikinai apstotu kaip sakalai, kaip pastebejau daugumai patinka tokio zaidimai kaip Final fantasy 14, ir panasus japanese stileus zaidimai kur viskas spalvota rysku ir skraido visokios pandos, bet kadangi vaikinai tokiu zaidimu nemeksta tai turbut retai ir tenka sutikti merginas geimeres.

56

Re: Ar yra merginu geimeriu lietuvoje ?

KAd siais laikais daug merginu geimina big_smile ypac jaunesniu smile ir nemazai informatikiu yra smile tai, kad nera jau taip labai nesuderinama mergina ir kompiuteris tongue

57

Re: Ar yra merginu geimeriu lietuvoje ?

Buvo metas kada buvai pamisus del Mortal Combat. Unreal tournoment, Chaos Legion, BloodRayne ir panasiu zaidimu. Bet tai tik praeitis. Nors jei kas pasiulytu suzaist partija, turbut uzsikabinciau uz tu paciu zaidimu wink

58

Re: Ar yra merginu geimeriu lietuvoje ?

Kad viskas į IT persikelia, tai ir moterų daugėja, tiek šiaip prie darbų, tiek prie žaidimų.. Arba vyrai užveda big_smile ŽInau tokių "geimerių" santuokų..

59

Re: Ar yra merginu geimeriu lietuvoje ?

Pats nesu sutikes merginos kuriai zaidimai patiktu, karta kai paklausiau ar megsti zaidimus, jos atsakyams buvo : o taip, angry birds ...

60

Re: Ar yra merginu geimeriu lietuvoje ?

Angry Birds irgi visai nieko laikui prastumt big_smile bet deja, as esu ateivis, neturiu fb anketos big_smile todel renkuosi kitokius zaidimus smile