61

Re: STOP KARUI KELIUOSE

nesamone sita akcija yra wisiska. man idomu kokio litrazo masinas wairuoja akcijos iniciatoriai. Jeigu nereikia kariaut tegu daro istatyma kad negalima pirkt automobilio didesnio negu 1,4 kaip pvz golps ir wazinejam wisi ramiai. Maziau bendzino sudegs - aplinka svaresne, pinigu pasilinksminimams liks ar kt.

62

Re: STOP KARUI KELIUOSE

Na as tai pastebejau Klaipedoj, kad policijos amzai, arba taip papuole man. O del to stumimo ant Kauno, tai visur man rodos yra savu minusu. Kiekvienam mieste. Pvz Vilniuj tai dideli kamsciai ir t.t. Na ten labai jau verda gyvenimas;)

63

Re: STOP KARUI KELIUOSE

Linas, 20 parašė:
Gintautas, 25 parašė:
Linas, 20 parašė:
Gintautas, 25 parašė:

nagli vilniui irgi.dar europoj tokio naglumo reiktu paieskot

joa posukiu nerodo :V
> na girdejau kad maskvoj tai vaziuoja kas kaip nori big_smile big_smile big_smile

siaip esu vilnietis galiu pasakyt kad kaune ramiau vazineja,bet uztat ne taip profisionaliai kaip vilniuje varai savanoriu prospekte kaune kur 3 juostos i viena puse prieki kokios 4 masinos ir visos per tas 3 juostas ,taves nepraleidzia vaziudamos 40 km/h,mentu daugiau nei suns kako:)pisciuju kaune praleist nebutina.o vilniuj isivarai ant 100 gelezinio vilko gatve ir dar kartais nieko pavyt negali:)

na kai miesto nlb pazisti tai nlb ka ir prilakstysi wink dar i zenklus zurreti reikia i greicio ribojimus ir t.t

na tada jai dairais tai galima riedet ir prie krasto nebutinai per visa kelia.o nesenai tam prospekte kaune vienas, net apsisukt uzsimane is krastines justos, soko 90 kampu i kaire ir i ji ipuole britva .abieju vairuotoju pasekmes liudnos

64

Re: STOP KARUI KELIUOSE

nu va atrodo kad  buvo tik smagus pasivazinejimas :::014
<<< http://www.youtube.com/watch?v=h8GRi4Ne8Bk

65

Re: STOP KARUI KELIUOSE

Fiodoras, 25 parašė:

nu va atrodo kad  buvo tik smagus pasivazinejimas :::014
<<< http://www.youtube.com/watch?v=h8GRi4Ne8Bk

Mjoa.. Ir dar sakykit kad ne patys kalti.. :V

66

Re: STOP KARUI KELIUOSE

jau sita vaizdeli metus laiko visi rodo

67

Re: STOP KARUI KELIUOSE

[url=http://www.verslosavaite.lt/content/view/2198/128/]Nuraminti ā€˛karÄ… keliuoseā€

68

Re: STOP KARUI KELIUOSE

1. Reikia zymiai pakelt draudimo kainas jaunimui iki 25 metu
2. Sudaryt salygas Naujiem vairuotojam vairuot masinas kuo mazesniais varikliais.
3. Padidint baudas, ir atiminet teisias uz neblaivu vairavima.
4. Sugriestint teisiu isdavimo tvarka.
Lietuva tai toks stebuklu krastas ... kur kiekvienas yra gersnis uz kazka kita ... Kiekvienas PRIVALO turet auto su didesniu varikliu nei jo kaimynas ... Savaitgaliais butinai lekt i draga, butinai mokintis driftint ir lenktyniaut su draugais ...
Kol zmones neisaugs is tokio amziaus arba nesupras kaip debiliskai elgiasi tol tas Karas ir vyks ... O gal kazkas supras tik prarades artimus zmones, arba pats sulupes auto ...

69

Re: STOP KARUI KELIUOSE

Susimastykit ir draugus pamokykit. Alcohol to wheels: http://youtube.com/watch?v=_eLwZxOAPoI&feature=related

70

Re: STOP KARUI KELIUOSE

Nera jokio karo tik neatsargus vairuotojai ir zmones kelyje. Kol bus idiotu, tol bus taip kaip dabar yra, o taip visada bus

71

Re: STOP KARUI KELIUOSE

Mentai mazai baudu duoda negerai dirba ;D Paskui visas tas lauzas is uzsienio :V
siulyciau  koki prietaiseli kuris fiksuotu auto greiti pacioje masinoje ir iskart mentams pranestu apie visus greicio pazeidimus :=D kaskas panasaus butu i greicio rodikli spidometras su pranesimu gavikliu :=D nereiktu keliose nei mentu nei kameru ;D

72

Re: STOP KARUI KELIUOSE

tas karas keliuose egzistuoja visur... kaip apmaudu butu bet ir vyresni vairuotojai kelyje s.. mala... penktadieni vaziavom i miesteli tai vienas durniukas kuri norejom apsilenkti vaziuoja vidurio keliu ir jam dzin, o  kai ji aplenkem jam pasignalinom, o paskui sustojom degalinej tai ir tas vairuotojas sustojo, tipo kas tau yra ka tu darai, o mes jam tai kad tu pats nemoki vaziuot, apsizerges abi kelio juostas, ir neleidi lenkti... karoce manau kad daugelis lietuviu mane supras nes kalbu apie norvegu vairuotojus

73

Re: STOP KARUI KELIUOSE

..jap..kiek teko Norvegijoj vazinet, tai geriau nereik...nei posuliu jiems rodyt, reik, nei ka..nors del greicio, tai atsakingai gan ziuri..mano teti pastukalino, kad per miesteli, kur 70 buvo galima ~130 pravaziavo, o tada jau baudele......ir baudele, tai cia per mazas zodelis kokia gavo...
..del Kauno...na priklauso kas uz vairo(kaip ir daug kur,kogero)...daznai keikiuos, kai vaziuoju, nes vis kas uzkist sugeba ar dar koki brieda sumasto..bet ir Vilniui teko tokiu vaizdeliu matyt, kad pakraupau kas per naglumas...situacija mazdaug tokia buvo: stovim kamsti prie akropolio, mus tvarkingai praleido i kita juosta..bla bla..o ziurim prieki kazkoks naglekas uzlindo is kitos juostos, pervaziavo per pestiesiems skirta pereja ir degant raudonai sau toliau nuvaziavo...tai ka cia kalbet apie kultura?...

74

Re: STOP KARUI KELIUOSE

Karas yra ir ji pasibaigs kai visuomene prades keistis,mastys kitaip ir elgsis,jei vairuoji ir nebrangini savo gyvybes tai spausk iki dugno ir tiesiai i medi issitaskysi ir bus gerai,o ne po kelia kap nuo b***o nutrukusiam lakstyti.yra ir dieduku ir mociuciu vairuojanciu kai kurie jie na mato nieko,net neziuriu i soninius veidrodelius,reikia ir ju saugotis,bet belieka laukti ir tiketis kad gal visuomene pribres saugesniam vairavimui.

75

Re: STOP KARUI KELIUOSE

Nu  problema yra tame nes jaunimas selsta :?

76

Re: STOP KARUI KELIUOSE

o jau tomas kad senimas big_smile

77

Re: STOP KARUI KELIUOSE

Vilius, 18 parašė:

o jau tomas kad senimas big_smile


Nu taip:) kai tu gimei as pirmoi klasei kai mane su Matyte pslikdavo po pamoku ...

(nu jug tema karas keliose o ne ka tu manai apie mano metus ! )

78

Re: STOP KARUI KELIUOSE

nu ce buwo siaip pastebejimas nenorint nieko izeisti ar kitaip pazeminti smile

79

Re: STOP KARUI KELIUOSE

Filmai apie avarijas http://nevsedoma.com.ua/index.php?newsid=23721
:::542

80

Re: STOP KARUI KELIUOSE

manau janimui reik padaryt tam tikras vietas isliet savo energija greiciams. spec trasas kad galetu palauzyt savo auto pasvilint kura be reikalo. gal tada apmazes noras laxtyti...