21

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

Vaikinai eina i kaire, tik tie kurie dar neissilakste ir nesubrende. Jei santykiuose butu ciki, tai tik gal taip is tavo puses atrodo, nes kitu atveju jis ten neitu. Vadinasi kazko truksta jusu santykiams is jo puses, tokiu atveju reikia arba pasikalbeti su juo arba issiskirti. Nes dazniausiai mes, merginos, labai jau anksti subrestame seimyniniui gyvenimui ir per anksti vaikinus pririsame prie saves, net nepaklausiam ar tai jiems idomu ar nelabai, ar jie to nori. Juk daugumai dabar tik sexas galvoje, jei negauna to is taves, eina pas kita smile

22

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

einam pas kitas,nes pabunda tas medziokles instinktas...  koks idomumas gryzti namo ir vakariene jau paruosta...  va ja pasigauti nupesioti pasimegauti,va visas malonumas big_smile

23

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

Viktoras, 25 parašė:

einam pas kitas,nes pabunda tas medziokles instinktas...  koks idomumas gryzti namo ir vakariene jau paruosta...  va ja pasigauti nupesioti pasimegauti,va visas malonumas big_smile

a fuuu..
o viktorai, jei merginos taip darytu? sakes..

24

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

Atsakymas, vaikinai neina i kaire, tai kaire ateina pas juos smile

25

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

Doroteja, 21 parašė:
Viktoras, 25 parašė:

einam pas kitas,nes pabunda tas medziokles instinktas...  koks idomumas gryzti namo ir vakariene jau paruosta...  va ja pasigauti nupesioti pasimegauti,va visas malonumas big_smile

a fuuu..
o viktorai, jei merginos taip darytu? sakes..


O merginos taip ir daro smile

26

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

Giedrius, 27 parašė:
Doroteja, 21 parašė:
Viktoras, 25 parašė:

einam pas kitas,nes pabunda tas medziokles instinktas...  koks idomumas gryzti namo ir vakariene jau paruosta...  va ja pasigauti nupesioti pasimegauti,va visas malonumas big_smile

a fuuu..
o viktorai, jei merginos taip darytu? sakes..


O merginos taip ir daro smile

nea!
jei viena is desimt panasi i jus visus, tj tik nesakyt prasom kad visos!!!

27

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

Vaikų darželis...

28

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

Doroteja, 21 parašė:
Giedrius, 27 parašė:
Doroteja, 21 parašė:
Viktoras, 25 parašė:

einam pas kitas,nes pabunda tas medziokles instinktas...  koks idomumas gryzti namo ir vakariene jau paruosta...  va ja pasigauti nupesioti pasimegauti,va visas malonumas big_smile

a fuuu..
o viktorai, jei merginos taip darytu? sakes..


O merginos taip ir daro smile

nea!
jei viena is desimt panasi i jus visus, tj tik nesakyt prasom kad visos!!!

na gerai, merginos atsargesnes, jos pvz gali tai daryti kitam mieste, ar kai net geriausia drauge nesuzinos, o vaikinai ne tokie atsargus, gal del to ir dazniau juos pagauna.

29

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

nes nemoki sudominti ir islaikyti o seip kaikurem idomiause tas procesas kol pana pakabini o paskui toliau sarasiuka tesi.gal negrazei pasakiau bet taip jau yra ir tikrai daznai

30

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

toks ispudis susidaro kad rimtai vaikinai daznai i kaire eina ha gydikis vapanos tai tikrai vaiksto ir i kaire ir i desine sia jum eina ir kasantars sutiktas sutiktu eit i lova jai pati pasisiulytum ir pan. sia jums pastovei negana negana ir negana o vaidina na abarot atsigaukit gerai !!!!!!!!!!!!

31

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

nu blyn tu ir pasakei.....
paziurim i tokia situacija..... jus **** varote i kaire, o mes panos turime sedeti namuose ir spelioti kada jus grysite issikurvineje? (sorry uz toki zodi)
Klystate!!!, kaip jus taip ir mes, jei jus neivertinate musu, mes taipogi neivertinsime jusu...
taip pagalvojus kam isvis reikia draugauti jei nesugebate susistoveti vietoje ir su viena....
subreskite bahurai, jau pats laikas, nes po to jau bus per velu kaip ka nors svabaus prarasite!!!
jau tada tikrai bus per velu:::b54:::b54:::b54:::b54:::b54:::b54:::b54:::b54:::832

32

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

visi sako eina i kaire, bet klausimas yra tame kodel eina i kaire? o niekas to neklausia ir sako kad vyrai kiaules:)

33

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

man pavyzdziui galima eiti i kaire net i desine,neturiu as zmonos kolkas big_smile
taigi panos jai metysit akmenis i mano kiema,pervaziuosiu einancias gatve big_smile

34

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

Justina, jei tu zinai, akd tarkim taviskis eina i kaire, tai kodel nepalieki? Man rodos kai kurios panos pacios leidzia vaikinam uzipti jom ant galvos.

35

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

Egle, 18 parašė:

Justina, jei tu zinai, akd tarkim taviskis eina i kaire, tai kodel nepalieki? Man rodos kai kurios panos pacios leidzia vaikinam uzipti jom ant galvos.

pritariu  wink jei suzinociau - iskart palikciau. kas cia per draugyste pas jus nesuprantu... kam tokio reikia? man slykstu butu ji net paliest o tu...

36

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

Man jie viena pazystama pora primine. Tik tas vaikinas...am... vyras, nekiek i sona eidavo kiek begdavo nuo jos, naktim negryzdavo ir gerdavo. O ji zemindavosi skambinedavo kad jis gryztu... O jis nekeldavo ragelio. smile Ziauru, kai taip zeminasi moterys, merginos ar pan.

37

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

tai ka duoti skyrybu?:)

38

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

Neisizeisk Justina, bet durna buvai, kad tokio amziaus istekejai. Jis turbut nedaug vyresnis uz tave, todel tikrai dar neissilakstes. Nesuprantu kiek naivumo reikia tureti, kad galvotum kad esi pasiruoses su kazkuo praleisti visa savo gyvenima kai dar net 20 nera. Pati prisidirbai, dabar kapstykis. Kita karta pagalvosi pries darydama.

39

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

o as visai nesigailiu vat!!!! nes netureciau kodel:)
o be to cia ne apie mane kalbama, o kalbama apie vaikinus! kodel jie eina i kaire.
tai va pamastyk

40

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

Justina, 19 parašė:

o as visai nesigailiu vat!!!! nes netureciau kodel:)
o be to cia ne apie mane kalbama, o kalbama apie vaikinus! kodel jie eina i kaire.
tai va pamastyk

Na jei tau nesvarbu, kad jis su kitom susitikineja tuomet up to you.
O vaikinai eina i kaire ne daugiau nei merginos, taigi nereikia badyti pirstais. Be to, kaip ir minejau pries tai, ne jis vienas kaltas, kad jis i kaire vaiksto.