441

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

cha.apie tuos patinus..kazkur skaiciau...sakai gamta sutvere kuo daugiau apvaisinti pateliu?ir tai pasiteisinimas?tada dar yra ir taip:gamta sutvere taip kad pateles turi apdairiai issirinkti tinkama patineli giminei pratesti..o kaip jos issirinks neisbandziusios ju kuris vertas buti jos gimines prateseju.....bet as nesutinku nei su vienu situ teiginiu..tam mes ir esam zmones kad skirtumems nuo gyvunu

442

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

yra paprastas paaiskinimas:) zmogaus smegenys sudarytos is kairiojo ir desinio pusrutulio:) pas moteris labaiu veikia desinysis, o pas vyrus kairysis, tai jei ir suka i ta kaire

443

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

Justina, 19 parašė:

nesakau kad vien vaikinai, bet daugiausiai tai jie, tai pasakykite kodel taip?


pabandykim pasamprotaut. Vaikinas pvz suo. Jis landzioja i ta pacia buda jau 10 metu... Norisi permainu? Norisi. Ilenda i kita buda, apsiziuri...fe...ne tai...kvapas netas, dydis netas, niekas netaip kaip iprasta, ir grizta i savo buda. Tik ji jau nevisada ji atgal priima.

444 (redagavo Donatas, 28 2011-01-05 13:02)

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

Modesta, 33 parašė:

cha.apie tuos patinus..kazkur skaiciau...sakai gamta sutvere kuo daugiau apvaisinti pateliu?ir tai pasiteisinimas?tada dar yra ir taip:gamta sutvere taip kad pateles turi apdairiai issirinkti tinkama patineli giminei pratesti..o kaip jos issirinks neisbandziusios ju kuris vertas buti jos gimines prateseju.....bet as nesutinku nei su vienu situ teiginiu..tam mes ir esam zmones kad skirtumems nuo gyvunu

istikruju tai ne pasiteisinimas, o pakankamai placiai zinomas faktas, bet fakto apie pateles tokio nera (ne todel, kad man tai butu paranku, jo tiesiog nera). Siam momentui yra zinoma apie 1130 kulturu (aisku dauguma ju isnykusios), ir virs 1000 is ju buvo patriarchatinio pobudzio (daugpatystes), ir tik 2 matriarchatinio. Nezinau kuom tu pagrindi antraji savo teigini, bet pirmaji tavo teigini as grindziu siuo faktu.

P.S. as vyru nepateisinu ir neistikimybes nepropaguoju.

445

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

Donatas, 28 parašė:
Modesta, 33 parašė:

cha.apie tuos patinus..kazkur skaiciau...sakai gamta sutvere kuo daugiau apvaisinti pateliu?ir tai pasiteisinimas?tada dar yra ir taip:gamta sutvere taip kad pateles turi apdairiai issirinkti tinkama patineli giminei pratesti..o kaip jos issirinks neisbandziusios ju kuris vertas buti jos gimines prateseju.....bet as nesutinku nei su vienu situ teiginiu..tam mes ir esam zmones kad skirtumems nuo gyvunu

istikruju tai ne pasiteisinimas, o pakankamai placiai zinomas faktas, bet fakto apie pateles tokio nera (ne todel, kad man tai butu paranku, jo tiesiog nera). Siam momentui yra zinoma apie 1130 kulturu (aisku dauguma ju isnykusios), ir virs 1000 is ju buvo patriarchatinio pobudzio (daugpatystes), ir tik 2 matriarchatinio. Nezinau kuom tu pagrindi antraji savo teigini, bet pirmaji tavo teigini as grindziu siuo faktu.

P.S. as vyru nepateisinu ir neistikimybes nepropaguoju.

446

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

arba as nematau, ka atsake Modesta, arba kazko nemoku sitam forume...

447

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

Jau senei buvo pasakyta,kad nera nei vieno vyro kuris nebutu iskeites savo antros puses

448

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

Donatas, 28 parašė:

arba as nematau, ka atsake Modesta, arba kazko nemoku sitam forume...

va va donatai,neatsakiau...dabar atsakysiu-tokia savo  tiesa perskaiciau neseniai psichologiniuose skaitiniuose..beje esu seniau girdejusi taip pat is leidiniu apie gamta...zinai,pati as labai vertinu istikimybe ,mane siutina kad zmones kartais elgiasi kaip zverys..tokie kurie gali isduoti artima zmogu  man atrodo yra silpni.o silpnu asmenybiu as nemegstu.man visad patiko zmones zinantys ko nori is gyvenimo ,susidelioje prioritetus ir besilaikantys ju.tokiu zmoniu beabejo yra nedaug.bet aciu dievui mano pazystamu rate tokiu yra.vertinu tai labai.

449

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

Saulyte, 35 parašė:

Jau senei buvo pasakyta,kad nera nei vieno vyro kuris nebutu iskeites savo antros puses

gali garantuot sia teze visu 100% atveju?

450

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

Modesta, 33 parašė:
Donatas, 28 parašė:

arba as nematau, ka atsake Modesta, arba kazko nemoku sitam forume...

va va donatai,neatsakiau...dabar atsakysiu-tokia savo  tiesa perskaiciau neseniai psichologiniuose skaitiniuose..beje esu seniau girdejusi taip pat is leidiniu apie gamta...zinai,pati as labai vertinu istikimybe ,mane siutina kad zmones kartais elgiasi kaip zverys..tokie kurie gali isduoti artima zmogu  man atrodo yra silpni.o silpnu asmenybiu as nemegstu.man visad patiko zmones zinantys ko nori is gyvenimo ,susidelioje prioritetus ir besilaikantys ju.tokiu zmoniu beabejo yra nedaug.bet aciu dievui mano pazystamu rate tokiu yra.vertinu tai labai.

tikrai taip, sutinku, del zmoniu silpnumo. Taipogi, negaliu pakest neistikimybes, bet ne del silpnumo, del kitokiu priezasciu, kuriu cia siandien nevardinsiu. Taciau, paziurejus tam tikrus individualius atvejus (na be abejo, dauguma is ju isgalvoti, kaip filmo scenarijai, taciau...) buna momentu, kai neistikimybe nera pateisinama, bet visgi yra suvokiama (beje neistikimybe, vyrai ir moterys, suvokia ganetinai skirtingai ir jos fakta mato savaip). Tad netgi siuo atveju, nevisiskai yra apibrezta, kas yra, o kas nera neistikimybe smile Taigi manau, normaliai diskusijai, reiktu bent jau tiksliai apsibrezt, kas tai yra neistikimybe. Ar tai yra nauja vyro pazintis su moterim, kuria jis nuslepe nuo zmonos? Ar tai yra romantiska vakariene su (pvz) ex? Ar tai yra permiegojimas su prostitute (ar panasisiai), rysium su zmonos/drauges nenoru patenkint vyro erotiniu poreikiu (gal fantaziju)?

451

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

Kodel saule teka is rytu i vakarus?
kai atsakysit i sita klausima...tada suzinosite atsakyma kodel vaikinai eina i kaire smile

452

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

Svajunas, 44 parašė:

Kodel saule teka is rytu i vakarus?
kai atsakysit i sita klausima...tada suzinosite atsakyma kodel vaikinai eina i kaire smile

istikruju tai ne smile Saule teka is rytu ir keliauja i vakarus visiems vienodai. O kiekvienas einantis i kaire turi vis kitokiu priezasciu (nors ju pasikeitimas yra labai nezymus).

453

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

donatai,jei tai ka tu parasei nera neistikimybe tai kas tada tai..ir kas tada istikimybe?kas yra meile ir atsidavimas?meile tai noras buti kartu ,tuo paciu  atsakomybe ir pasiaukojimas..jei jau atsirado noras eiti kairen -gal ir jausmai baiges..viska ka parasei man reiskia neistikimybe..nerasyciau ir nesigincyciau jei netureciau patirties jog galima ilgai gyventi su vienu zmogumi niekad vienas kito  neisduodant ir .zinai,o del erotiniu fantaziju...moterys taip pat fantazuoja ir noretu to ar ano bet nebutinai iesko sugulovo tam igyvendinti..ar numirsi jei to neisbandysi?yra daug dalyku zemeje kuriu noretumem pabandyti ne tik seksas..bet..ar verta ?tada absoliuciai kam analizuoti tokia tema..sakykim kad ,,nera,, jokiu meiliu,jokiu isipareigojimu ir ejimu i kaire-mes laisvi-darom ka norim ir elgiames kaip gamta saukia...esam gyvunai ir tiek...ar taip patiktu?

454

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

Modesta, nenorejau taves supykdyt, o matau, kad man tai savaime gavosi. Taip, permiegoti su kitu zmogum yra tikrai neistikimybe, bet ar vakariene su savo buvusiu zmogum yra neistikimybe? Jeigu pvz, as noreciau suzinot, kaip sekasi mano pirmajai meilei, tai butu neistikimybe? Susest prie vakarienes kazkokioj kavinej ar picerijoj, pavalgyt ir pasisneket.

455

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

ne.tikrai ne.bent is pirmo zvilgsnio.bet logiskai pamastykime-o kam tau idomu kaip ji gyvena?gal vis tik ji teberupi tau...ir daugiau nei dabartine?.ir koks skirtumas jei suzinosi...jei ji laimga ka tai duos o jei jai nenusiseke ar pulsi ja ,,guosti,,?.nera prasmes susitikti manau..bet zinoma kita vertus as nieko tame bloga nematau ypac jei apie toki susitikima tavo dabartine drauge ar zmona zino....arba zinai kas mane liudintu?jei manasis eitu su ja kad ir nekaltai pavakarieniauti bet paklaustas kada paskutini karta ejo butent su manimi ,neturetu ka atsakyti...va cia suo pakastas...bet zinoma -tai nera neistikimybe..tai jau kiti dalykai.zinai donatai,as kazkaip mastau taip-du zmones bunantys kartu yra atsakingi uz vienas kita..kad ju santykiai butu kuo grazesni -jie turi kalbetis ir atvirauti bet kokia tema ,netgi jei ji nemaloni...tik tuomet sajunga stipri.visa kita kas vyksta gyvenime galima rasti kompromisu.ir sutarti.kai vyras ar moteris nori eiti i sona -tegu pries tai pasvarsto ko  is tiesu nori..galbut savo seksualiniu fantaziju issakymas lengvai issprestu ejimo i kaire klausyma...taip yra visur kame.todel reikia sneketis.taip maziau nesusipratimu....beje donatai,tikrai nesupykdei manes.nelabai lengva mane supykdyti...kaip tik aciu tau uz idomia diskusija.

456

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

o kodel merginos eina i kaire:::a37 taip pat ir vaikinai...

457

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

Del "ex" rupejimo - mano buvusi mergina, manes kaip moteris visiskai nebedomina, taciau (aisku tai ganetinai retas reiskinys), issikyre su ja, priesais netapom, o likom biciuliais ir netgi ganetinai neblogais. Kita vertus, visiskai supranciau moteri, nenorincia, kad vyktu panasus pasimatymai...galvoj pas ja detusi velniai zino kas...tad pateisinciau ja (netgi mintyse pries save), jeigu ji nenoretu manes leist susitikt su ja, kad ir draugiskam pokalbiui. O vat del vakarienes su savo antraja puse, greiciausiai neatsakyciau big_smile Turbut tai tipine vyru skleroze..."kada mano mamos gimtadienis?" em... "kada paskutini kart buvom teatre?" nepamenu... (nors tikrai buvom!) ir viskas kas vyko pries menesi, man yra tokia gili praeitis, kad niekada negaliu panasiu dalyku prisimint. Bet is esmes tavo minti supratau, ir su ja sutinku. Aciu ir tau uz malonu pokalbi smile (suprantu, kad vietomis mano mintys gali but nerislios ir uz tai atsiprasau).

458

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

viskas gerai donatai..viska teisingai ir suprantamai parasei.aciu tau dar karta.idomus pasnekovas buvai.sekmes tau!

459

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

sheima kaip institucija yra biologinio ishgyvenimo yrankis. Bet salygos pagerejo ir mums del ishgyvenimo  kartu grustis nereikia. Zmones kartu dazniausia del ekonominio saugumo , bet ishtikruju visi mes norime matyti ir bendrauti su kitais zmonemis o ne uzsiciklinti suvienu kuris nors nusibodes, bet tavo. Nuasavybes jasmas ir didelis ego kaip lagaminas ir temti sunku i palikti gaila.

http://video.google.com/videoplay?docid … 9754933024

460

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

oiii tik neliaupsinkit panos. saves. smile eina manau daugiau panos y sona nei mes, tik nereik lele. baikit cia nurasinet ant musu. tarkim as db laisvas. tai jus panos taip begat  nuo vyru yz balius pasmus , kad net mociutes dainuoje diedukai ploja. prasau susikaupti ir nebumbeti smile ir nerodyti namuose savo kaprizu big_smile tada ir vyras neis y sona. nes ta kita nebumba :DDD