461

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

Visu pirmą problema gali būti iš panelės pusės,jai panelė nesugeba vaikino patenkinti taip kad jis nebenorėtų eiti pas kitas tai panelės bėda,tiesiog manau pirmiausia reikia atsižvelgti į vaikino ir į panelės norus,tada daryti sprendimus kurie priimtini abiems. Ir šiaip dauguma vaikinų neina į kairę tik reikia mokėti juos suprasti,kartais laisvės duoti tada tikrai nebus nukrypimų į kairę.

462

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

Ieva, 16 parašė:

Visu pirmą problema gali būti iš panelės pusės,jai panelė nesugeba vaikino patenkinti taip kad jis nebenorėtų eiti pas kitas tai panelės bėda,tiesiog manau pirmiausia reikia atsižvelgti į vaikino ir į panelės norus,tada daryti sprendimus kurie priimtini abiems. Ir šiaip dauguma vaikinų neina į kairę tik reikia mokėti juos suprasti,kartais laisvės duoti tada tikrai nebus nukrypimų į kairę.

  Net jei viskas idealu yra tokių kurie vis tiek  kiaulė . Teks pripažinti kad net jei negyvenamoje saloje gyvens žmona ir vyras .Tai žmona vis tiek užklups vyrą .

463

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

Tomas, 20 parašė:
Ieva, 16 parašė:

Visu pirmą problema gali būti iš panelės pusės,jai panelė nesugeba vaikino patenkinti taip kad jis nebenorėtų eiti pas kitas tai panelės bėda,tiesiog manau pirmiausia reikia atsižvelgti į vaikino ir į panelės norus,tada daryti sprendimus kurie priimtini abiems. Ir šiaip dauguma vaikinų neina į kairę tik reikia mokėti juos suprasti,kartais laisvės duoti tada tikrai nebus nukrypimų į kairę.

  Net jei viskas idealu yra tokių kurie vis tiek  kiaulė . Teks pripažinti kad net jei negyvenamoje saloje gyvens žmona ir vyras .Tai žmona vis tiek užklups vyrą .

Ot ir nesutinku su tuo, visu pirma bėda būna tarp poros ją išsprendus ir tokių dalykų gali nelikti

464

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

http://www.youtube.com/watch?v=Hfl9e53L … r_embedded

465

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

ne visi eina wink
bet...toks gyvenimas... tiek vyrai tiek moterys pasuka į klystkelį (o gal palaimą), vieni grįžta, o kiti lieka.... tokia šiuolaikiška tikrovė...

466

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

pas mane tokia situacija,kad is karto viskas buvo gerai buvom kartu vos ne kiekviena diena ir staiga man jis pareiske ,kad jis noretu ir pabut su draugais.ar  butinai tai reiskia kad jis eis i kaire?padekit prasau,as visai nzn ka daryti.jis mano pirmas vaikinas tai niekada nebuvau i tokias situacijas iklimpusi.....:(

467

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

ydomu kiek is cia pasisakiusiu isgyveno/patyre neistikimybe??
kazkaip kai kurie sneka nesuvokdami ka sneka...:::011

468

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

vergyste nera gerai mes juk ne vergvaldzei?  nusivylimas ir ysiskaudinimas yvyksta kai mes nepazindami tikroves prisisvajojeme ir kai svajones nesutampa su realybe suduze lukescei mus nuliudina, kaip vaikui pazadek saldainy ir neduak jis prades bliauti.

Verta pazinti tikra gyvenima su naturaleis gamtos desneis, nes tiktai jie yra tikri  o ne prisigalvotos kulturines ar religines dogmos.

Tikrove yra tai kas ishtikruju vyksta o ne ka tau mociute papasakojo ar per TV muilo operos tavo nuamone suformavo. 

Zmones nepazysta tikrojo pasaulio ir gyvena savo nuasavam ishsigalvotam burbule, kai burbulas sproksta mes labai ysizeidziam.

Tam kad patiketi tom primtiviom asurdishkom nuamonem reikia kogero miegoti.

469

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

Pasitaiko Geresne Atviresne ir einam VYRAI kita puse big_smile big_smile tongue tongue tongue  Sprest tik DIEVUI siais laikais big_smile big_smile tongue tongue

470

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

Zilvinas, 39 parašė:

vergyste nera gerai mes juk ne vergvaldzei?  nusivylimas ir ysiskaudinimas yvyksta kai mes nepazindami tikroves prisisvajojeme ir kai svajones nesutampa su realybe suduze lukescei mus nuliudina, kaip vaikui pazadek saldainy ir neduak jis prades bliauti.

Verta pazinti tikra gyvenima su naturaleis gamtos desneis, nes tiktai jie yra tikri  o ne prisigalvotos kulturines ar religines dogmos.

Tikrove yra tai kas ishtikruju vyksta o ne ka tau mociute papasakojo ar per TV muilo operos tavo nuamone suformavo. 

Zmones nepazysta tikrojo pasaulio ir gyvena savo nuasavam ishsigalvotam burbule, kai burbulas sproksta mes labai ysizeidziam.

Tam kad patiketi tom primtiviom asurdishkom nuamonem reikia kogero miegoti.

tai kaip supratau tamstos nuomone, vyras einantis y kaire yra normalu?
tai manau tada yra normalu, ar bent jau turetu but normalu, kad ir moteris eina y kaire.
tada atsiprasant issikruse su kitais, gryzta atgal y seima ir vaidina mylincius sutuoktinius???

c'mon ne vviduramziais gyvenam, ir ne tarpkojis smegenis valdo!
o jie ka ir valdo tai tegu nekuria seimos ir niekam neysipareigoja.
nes susituokdamas zmogus ysipareigoja kitam asmeniui, tiek istikimybe tiek meile.

471

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

ka as galiu padaryt?...pas mane abi kojos kairios:::008:::008nors apie 90%taip sutverti.o like 10%mintyse kojos kairios.moteru irgi labai daug su tom kairiom kojom. Galvoju ,kad gyvenimo salygos daro savo.internetas pvz.bendrauja,juokauja virtualiai,kol naturaliai nesigauna.UZSIENIS...daugelyje seimu viena puse dirba ten.va ir kairios temos.kai vienai pusei nesigauna 100%valdyt antros,tada reikia kitiem pasiguost kaip taves nesupranta.priklausomybe seksui ir net nuo angelo eisi i kaire.galvoju,norint issprest sia problema,turim pereit i musulmonu tikejima.mielos kairiu vyru teisejos,ar noretumet su parandza ir juodu maisu apsirengusios vaiksciot?juk ir jus kaltos del to.kam stengiates grazesne viena uz kita but?ir vaikstot,ypac kai vyrai stebi,kaip lombada sokdamos!!!taigi,lazda su dviem galais gaunas

472

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

nueina i klaire bet vistiek pas mus sugrysta ,nes zino kad mes geriausios.ir kad ju nks taip gerai nesupras kaip ju zmonos ar drauges.

473

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

Eina ir eis todel,kad to pati GAMTA reikalauja, taip buvo, yra ir taip bus

474

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

tai kaip supratau tamstos nuomone, vyras einantis y kaire yra normalu?
tai manau tada yra normalu, ar bent jau turetu but normalu, kad ir moteris eina y kaire.
tada atsiprasant issikruse su kitais, gryzta atgal y seima ir vaidina mylincius sutuoktinius???

c'mon ne vviduramziais gyvenam, ir ne tarpkojis smegenis valdo!
o jie ka ir valdo tai tegu nekuria seimos ir niekam neysipareigoja.
nes susituokdamas zmogus ysipareigoja kitam asmeniui, tiek istikimybe tiek meile.

Kristina, 28  Ar tu zinai kad 50% visu poru gyvena kartu be meiles del yvairiausiu priezasciu ishskyrus ta romantiny jausma kuris turetu zmones rishti ?

Ish 20 poru 4 ishgyvena pragara kartu.  Ir tik 5 poros ish 20 gyvena seipsau myledami ir tik viena ish 20 laimingi kaip pasakoi nes kogero katik y kruva sulipo .

Shitie duamenys atspindi realybe arba tikra tikrove kaip yra siua momentu.

Na as sakyciau kad tai nelabai laimingas varijantas ysikalus y galva ka baznycia pasake kankintis ir meginti givendinti taip "kaip turetu buti"  smile

kiek zmoniu tiek nuamoniu ir kiekvienas gali rasti savo kas kam patinka bet tam reikia laisves nua kvailu prietaru kurie neatitinka realybes.   

Jei tu nebemyli zmogaus tai padaryk jam paslauga supazindink su savo drauge  suteikus laisve jam ygysi laisve ir sau.   

Zmones laikosi vienas ykita kaip y lagamina kaip y savo nuasavybe  del kazkokiu tai ekonominiu ar dar kokiu sumetimu.   ash suprantu ten kokius 4 - 5 metus ta meile tikrai kad gyvena  jei vaikai tai gal dar ilgiau, bet veliau na gi prisipazinkime atvirai mes visi norime bendrauti ir pazinti kitus zmones.   

Nekankinkite savo mylimu  jai tikrai norite jiems gero tai paleiskite juas.

Cia ir yra laisves privalumas niekas negali tau pasakyti kas yra teisinga ar kaip tau elgtis.    Kiekvienas apsisprendzia pats randa protinga isheiti.

Jei tau nekaltu y galva nua mazens kad laiminga santuaka tiktai ta kuri iki grabo tai tu zinotumei kad meile laikinas dalykas ir nereikia delto pleshytis ir selvartauti. 

Tas tavo skausmas prarandant vyra yra ishtos tavo susiformuatos nuamones jog jis bus tavo iki kol pasensi,  tai netiesa mergaite, atsibusk, tai niekada nebuvo tikrove ar realybe ir tau nebutina del to perdetai sielvartauti jei zinotumei tai nua mazens nereiktu cia isteriju kelti  o tiesiok gyventumei toliau taip kaip tau isheina. Beto yra ir daugiau vyru  ne sene esi dar spesi pora kart maziausei ishsiskirti. Bet galvok apie saldu susiejima  vietoi to, tai gyvenimelis, bus saldesnis.
smile

475

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

o moterys neina i kaire ar tai desine,kodel tik vyrai,o kodel nepakalbam apie tai,juk mes pries istatyma visi lygus,vienas vyras,nuobodu:::402

476

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

Jei eina i kaire tai reiskia ne viskas taip jau ir gerai santykiuose...manau..

477 (redagavo Jonukas, 25 2011-03-02 01:04)

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

As anksciau buvau kitoks prie manes mergos lipdavo, kaip muses prie sudo. Manes klausia koks tavo trukumas didziausias? sakau mano trukumas didziausias pinigu trukumas smile Seip tai ir dabar, jei gerai isiuziuret as trukumu jokiu neturiu, as esu labai grazus vietomis, oj ne tas popierius smile mano smegenys yra mano ginklas, sportuoju daug turiu karate dirza juoda, raudonas pedkelnes.. oj kaska netaip pasakiau smile gerai tai buvo vaikyste dabar ne apie tai kalbame.. mano dantys yra apsaugoti nuo eduonies nuo ryto iki vakaro esu stiprus ,bet lengvas, vaikysteje oho Kaip as vaikysteje nardydavau oho o kaip nardydavau mane net su tinklais istraugdavo.. =)labai megstu vygdyti mirties bausmes ypac.. ant lauzo po to bulviu galima pasikepti.. turejau dvi zmonas viena mane paliko, cia mane gali tik suprasti vede vyrai,, kita gyvate niekaip nepalieka..=) Mano Seimynine padetis visada is virsaus..nera cia ko gedom ziuret y lubas.. smile smile..Dabar tai ant konservu, o anksciau kai uzperzdavau tiktai ohoho net smelis lydydavosi, dabar tik pirst drugelai skraido.Kad ir sia vasara atsimenu, guliu su merga sieno kupetoj, smile Zvaigzdutes romantika sieno kvapas, galvojau tokia papinga, smile o man tik dingt, galvoje viena mintis kur as ziema miegosiu, Nes Zuokas! neduoda man buto, valdovu rumuose=) atstatytuose. Nu nesvarbu cia musu seimyninis konfliktas. Kas susidomejo manimi merginos rasykite

478

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

Jonai tu tikras jonas,ne merginos turi zavetis tavim,o tu jomis,viska atvirksciai varai,nepades jokie tavo pasiekimai ir turejimai,galva praskalauk po saltu dusu,:::402

479

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

panelytes jus norit zinoti kodel vaikinai eina i kaire, as jums pasakysiu kodel,nes jus ju nepatenkinat taip kaip jie jusu praso,leiskit jiems taip kaip jie nori ir jie neis pas kitu,taip pat ir merginos,jei vainas jos nepatenkina iesko kito.kodel jauni vaikinai nori vyresniu,nes jos daugiau jau patyrusios.

480

Re: Kodėl vaikinai eina į kairę?

nijolĆ«, 52 parašė:

panelytes jus norit zinoti kodel vaikinai eina i kaire, as jums pasakysiu kodel,nes jus ju nepatenkinat taip kaip jie jusu praso,leiskit jiems taip kaip jie nori ir jie neis pas kitu,taip pat ir merginos,jei vainas jos nepatenkina iesko kito.kodel jauni vaikinai nori vyresniu,nes jos daugiau jau patyrusios.

Nesutinku,sekso atzvilgiu su vyru pas mus liux,netgi db skirybu procese,jis praso myletis,ir aistra yra,o va iesko kitu,rasineja....ir suprast tu juos ko jiems truksta :::225:::225