81

Re: Kaip manote del ko vyrams vis dar rupi ju buvusios paneles?

na as seip issiskyriau su savo buvusiuoju pries 3menesius, bet jis vis dar man raso, klausia kaip sekasi ir t.t nematau ce nieko blogo juk ne nuodeme palaikyti rysius su buvusiuoju

82

Re: Kaip manote del ko vyrams vis dar rupi ju buvusios paneles?

Ash uzh bendravima su buvusiais ir buvusiomis. Juk tiek bendro patirta. Aisku viskas su saiku smile Jei sietu lb artimas bendravimas su ex, tai pradetu erzinti esama partneri, jei ish vis jis/ji tai toleruotu.

83

Re: Kaip manote del ko vyrams vis dar rupi ju buvusios paneles?

susitikinejau su vaikinu, kuris pastoviai apie buvusia galvojo. Apsurdas kazkoks. Turejau spresti jo dvasines problemas, del stiprios meiles buvusiai kalei, kuri ji mete. Atlikau "psichoterapijos" vaidmeni. Patariu is karto nutraukti santykius ir negalvoti kad jis pamirs buvusia jusu deka. DAbr tik pyktis liko

84

Re: Kaip manote del ko vyrams vis dar rupi ju buvusios paneles?

Edita, 25 parašė:

pasakysiu savo nuomone.na jai vyras vedes buvo turi vaiku tai taip rysys be abejo turi buti,bet jai sako mes tik siaip palaikom rysy,buvom ilgus metus dag prisiminimu,daug visko patirta,norim buti tik draugais.tai tikrai nera tu rimtu santykiu tarp jusu.jai myli turi padeti taska praeiciai ir kurti ateiti matydamas tawe.:):):::707

As visiskai su tavim SUTINKU ! big_smile~ Saunuole, siais zodziais issakei visa pagrindine esme.

Jei pradedi nauja gyvenima su kitu - reikia deti taska praeiciai. Kad ir kiek tu prisiminimu ar ko ten beturetume, lai tai lieka tik prisiminimais, nes kitaip jokios pradzios su nauju zmogum nepradesi vis nuostalgiskai prisimindamas praeiti.

85

Re: Kaip manote del ko vyrams vis dar rupi ju buvusios paneles?

Aurelija, 26 parašė:

susitikinejau su vaikinu, kuris pastoviai apie buvusia galvojo. Apsurdas kazkoks. Turejau spresti jo dvasines problemas, del stiprios meiles buvusiai kalei, kuri ji mete. Atlikau "psichoterapijos" vaidmeni. Patariu is karto nutraukti santykius ir negalvoti kad jis pamirs buvusia jusu deka. DAbr tik pyktis liko

va va... pats buvau patekes i tokia situacija, tik kad pats buvau tame pasimetimo kryzkeleje ir negalejau niekaip pamirsti buvusios, o taip nerealiai norejau neisivaizduoji. Rodos imsi ir trenksi galva i siena bet nieko negali su savim padaryti ir nesupranti kodel ir uz ka tau taip... Na aisq ta mergele teko nerealiai iskaudint, ir ikisiol begalo gailiuos del to... ech... :? Dievas man atsilygins viena diena zaibu i uzpakali :?

86

Re: Kaip manote del ko vyrams vis dar rupi ju buvusios paneles?

na man tai lb samgu su buvusia pakalbet kaip draugai... argi gali taip but kad jei zmogu mylejai ir kai issiskiri visiskai nebendrauji...juk itek geru sentimentu.. o as galvoju jei issiskyrei tai tikrai ne tik jis vienas ar viena kalta... draugyste abieju puoselejamas dalykas... wink

87

Re: Kaip manote del ko vyrams vis dar rupi ju buvusios paneles?

Auris, 19 parašė:
Aurelija, 26 parašė:

susitikinejau su vaikinu, kuris pastoviai apie buvusia galvojo. Apsurdas kazkoks. Turejau spresti jo dvasines problemas, del stiprios meiles buvusiai kalei, kuri ji mete. Atlikau "psichoterapijos" vaidmeni. Patariu is karto nutraukti santykius ir negalvoti kad jis pamirs buvusia jusu deka. DAbr tik pyktis liko

va va... pats buvau patekes i tokia situacija, tik kad pats buvau tame pasimetimo kryzkeleje ir negalejau niekaip pamirsti buvusios, o taip nerealiai norejau neisivaizduoji. Rodos imsi ir trenksi galva i siena bet nieko negali su savim padaryti ir nesupranti kodel ir uz ka tau taip... Na aisq ta mergele teko nerealiai iskaudint, ir ikisiol begalo gailiuos del to... ech... :? Dievas man atsilygins viena diena zaibu i uzpakali :?

o taip kaip ziebs tai zaktelsi big_smile

88

Re: Kaip manote del ko vyrams vis dar rupi ju buvusios paneles?

geriau nereikai big_smile dar noriu paslankioti sioj zemelej trupuciuka ;D

89

Re: Kaip manote del ko vyrams vis dar rupi ju buvusios paneles?

Auris, 19 parašė:

geriau nereikai big_smile dar noriu paslankioti sioj zemelej trupuciuka ;D

zn as tokius paukstelius blaskunus wink laikykis ir vadovaukis auksine taisykle (nedaryk kitam to ko nenori pats is kitu sulaukti wink bet va beda kad dauguma situos zodzius kazkur lb lb lb giliai pakase kaip susmirdusi suni... :}

90

Re: Kaip manote del ko vyrams vis dar rupi ju buvusios paneles?

tai taip ir gyvenu, bet matai cia pagal ta zmogiskaja taisykle: Klysti zmogiska... smile Taciau tokios klaidos gyvenime nebekartosiu. Tad dont worry smile wat o kaip sie zmones gali save taip ziauriai zaloti tais narkotikais tai man nesuprantama :V Negi tikrai negaila saves ? Sako sveikatos, gyvenimo ? hm :? Suprantu kad nuo vienos dozes nieko per daug nenutinka (na bent jau nejauciami ir nematomi pokyciai), bet juk veliau visada buna antras...trecias kartas... Tas pats kas su cigaretem ir alkoholiu :V

91

Re: Kaip manote del ko vyrams vis dar rupi ju buvusios paneles?

na joa bet dar sako kad kvailiai mokosi is savu klaidu o protingi is svetimu.. bet as tuo netikiu.. smile manau kad tik is savu klaidu ko nors ismoksti.. wink

92

Re: Kaip manote del ko vyrams vis dar rupi ju buvusios paneles?

oh sakes ne toje temoje biski parasiau ka norejau nu bet nieko big_smile buna buna tais vakarais big_smile Sutinku su tavim Linai ir vel big_smile

93

Re: Kaip manote del ko vyrams vis dar rupi ju buvusios paneles?

sexas smile