41

Re: Kaip isnaikinti tarakonus ?

Tomas, 25 parašė:

:::111"Girdejau" tarakonu 100g 50 euru :=D tai pulkit daba gaudyt ir marynuot juos D

Jo ir pasikviest tave i svecius pavaisint delikatesu big_smile

42

Re: Kaip isnaikinti tarakonus ?

Lina, 17 parašė:
Tomas, 25 parašė:

:::111"Girdejau" tarakonu 100g 50 euru :=D tai pulkit daba gaudyt ir marynuot juos D

Jo ir pasikviest tave i svecius pavaisint delikatesu big_smile

O ka galvojat kad jie nevalgomi :=D pasizekit i Tailandieciu virtuve :::236 trarakonai pilni vitaminu ir protejinu big_smile

43

Re: Kaip isnaikinti tarakonus ?

... lengviausia pakeisti buta....  ka ir padariau....

44

Re: Kaip isnaikinti tarakonus ?

Jolanta, 34 parašė:

... lengviausia pakeisti buta....  ka ir padariau....

na as bet taip aktegoriskai pasielgti ne visi gali manau. nes prie vietos prisirisa smile
>> >>>>>>>>
i tema
>> mes su sese tai kas4 sav kapitaliskai tvarkom virtuve ir nuodugniai ja sterelizuojam visus birius produktus laikom stikliniuose induose o ne celofano maisuose ar dar kokiose nesamones.. ;D reikia prisi ziureti ir tokiu neregistruotu gyventoju nebus ;D

45

Re: Kaip isnaikinti tarakonus ?

Linai, kartais gali prisizureti kiek nori, jei kaimynai neprisiziuri...

46

Re: Kaip isnaikinti tarakonus ?

Jap juk nenevalos esam :)Tvarkomes;)

47

Re: Kaip isnaikinti tarakonus ?

Lina, 17 parašė:

Ir kazinote apie tokius padarus kaip mazos skruzdelytes?labai mazos ir rusvos :::b28 vaiksto po triusikus:DIr virtuvej ir sejp visur:)

o skruzdeles ir pazistamas dalukas gyveno pas mane virtuveje..tai vasara pries lietu jos visos islysdavo tai jei langas palikdavo juodas vien nuo ju..net ir tos skraidancios buvo...bet jau aciu dievui ju nebera nes ardeme grindis kad jas isnestume... visa ju skruzdelyna iseneseme i lauka...

48

Re: Kaip isnaikinti tarakonus ?

Lina, 17 parašė:

Jap juk nenevalos esam :)Tvarkomes;)

ne nu kas zino kokie mes esame tongue ;D

49

Re: Kaip isnaikinti tarakonus ?

big_smile VAkar vonioje padejau lauru lapu perskaiciau kad tas kvapas juos atbaido smile

50

Re: Kaip isnaikinti tarakonus ?

Vaiva, 19 parašė:
Lina, 17 parašė:

Jap juk nenevalos esam :)Tvarkomes;)

ne nu kas zino kokie mes esame tongue ;D

Svarbiausia kd patys zinom;P

51

Re: Kaip isnaikinti tarakonus ?

dvi priezastis yra del ko jie atciranda ar esam patys netvarkingi ar musu kaimynai taip kad darykit isvadas:))

52

Re: Kaip isnaikinti tarakonus ?

Mykolas, 21 parašė:

dvi priezastis yra del ko jie atciranda ar esam patys netvarkingi ar musu kaimynai taip kad darykit isvadas:))

juk niekada niekas nesakys del mano nevalyvo budo atsirado visuose butuose tarakonu ....;D

53

Re: Kaip isnaikinti tarakonus ?

Kodel?:DNe nu db ta ipasijutau nevala:D einu baust kaimynu:D

54

Re: Kaip isnaikinti tarakonus ?

Jolanta, 34 parašė:

... lengviausia pakeisti buta....  ka ir padariau....

...ar tarkonai nepersikrauste kartu su tavim ...

55

Re: Kaip isnaikinti tarakonus ?

kiek zinau tam yra skirtos specialios tarnybos...bet tai turi daryti visas namas,nes jei isnaikins tik tavo bute,tai tuoj pat prieis is kito buto...o siaip geriausia priezastis is tikruju pakeisti buta,jei yra galimybe...

56

Re: Kaip isnaikinti tarakonus ?

mm as cia skaitau skaitau kaip visi apie tuos tarakonus cia kalba... naikinima ir pan.... pas ka yra tarakonu pagaukit viena ir parodykit man.. nes as dar taip ir nesu macius tarakono:::734

57

Re: Kaip isnaikinti tarakonus ?

Agne,vargu ar atsiras cia tokiu mandru kad gaudytu tarakonus ;D ,o ziurek kad pamaciusi kaip atrodo,neuzsimanytum paragauti :::819:::611

58

Re: Kaip isnaikinti tarakonus ?

Agne gal geriau nenoreki pamatyti tokiu slykstuku nes efektas lieka labai ilgai...pvz man pagalvot uztenka ir jau visa kuna maudzia ir pasiurpsta nuo siu grazuoliuku...

59

Re: Kaip isnaikinti tarakonus ?

brrrr agne big_smile as vos pamatau mane tiesiog supurto ;P