41

Re: Geriausias siaubo filmas

uzraktas visai neblogas:::d06:::833:::759

42

Re: Geriausias siaubo filmas

Šeštas jausmas

43

Re: Geriausias siaubo filmas

Fakultetas

44

Re: Geriausias siaubo filmas

lemtyngas posukis ,laivas vaiduoklis ,ir kalnai turi akis , pjuklas :::023

45

Re: Geriausias siaubo filmas

Man tai geriausi 13 vaiduokliu ir lemtingas posukis 2,nors macius turbut esu visus:::034

46

Re: Geriausias siaubo filmas

house of wax, vienas geriausiu mano matytu smile

47

Re: Geriausias siaubo filmas

Įdomu ką jums reiškia geriausias siaubo filmas? Jeigu geriausias siaubo filmas jums reiškiau žiauriausią, tai yra keletas neginčijamų "šedevrų". Po jų "Saw I-V" pasirodys animaciniais filmukais vaikams. Aš turiu omenyje siaubo "filmukus"  iš serijos "August Undergroud", "Guinea Pig". Taip pat ir "Snuff 102". Po pastorojo "šedevro" premjeros režisieriui reikėjo nešti kudašių nuo žiūrovų, jog negautu lupti už savo "kūrybą". YPATINGAI nepatariu žiūrėti šiuos filmus silpnų nervų žiūrovams... Didelė dalis scenų paimta iš realaus gyvenimo ir yra nesuvaidintos. Šių filmų meninė vertė yra visiškas nulis, bet siaubo tikrai apturėsite tiek, kad ilgam prisiminsite kaip didžiausią šlykštynę, kokią tik esate kada žiūrėję... Žiūrėti nuo 21 metų ir tik turint pažymą iš psichiatro, jog neturite nukrypimų.

48

Re: Geriausias siaubo filmas

Arnoldas, 29 parašė:

...  ilgam prisiminsite kaip didžiausią šlykštynę, kokią tik esate kada žiūrėję... Žiūrėti nuo 21 metų ir tik turint pažymą iš psichiatro, jog neturite nukrypimų.

o man atrodo, kad tie, kurie tokius filmus ziuri ir yra nestabilios/nenormalios psichikos.kaip galima ziuret kai kita kankina ar panasiai...nesuprantu...

49

Re: Geriausias siaubo filmas

http://forumas.ieskok.lt/imgload/5177 Tokius
filmus žiūrint netik baisu darosi ,bet ir gyventi nebesinori .

50

Re: Geriausias siaubo filmas

tokie filmai primena ilga, illllllga reklama ;D

51

Re: Geriausias siaubo filmas

man tai turbut geriausias saw I-V nors netiek ten ir siaubo.tas pats per ta pati tik kad zmoniu kankinimas skiriasi ir tiek...

52

Re: Geriausias siaubo filmas

Renata, 18 parašė:

man tai turbut geriausias saw I-V nors netiek ten ir siaubo.tas pats per ta pati tik kad zmoniu kankinimas skiriasi ir tiek...

tas pats per ta pati...  bet vitiek geriausias ane, Renatele? ;D

53

Re: Geriausias siaubo filmas

Pagieza big_smile bei veidroziai neblogas wink

54

Re: Geriausias siaubo filmas

Gerda jei tu nesupranti zmoniu ir ka jie sako tai gal  problemu turi ka? smile

55

Re: Geriausias siaubo filmas

pjuuuuuuuuuuuuuklas big_smile

56

Re: Geriausias siaubo filmas

Pagieza ir skambutis ypac japoniskos versijos, isvis japonai yra siaubo genijai smile

57

Re: Geriausias siaubo filmas

Trys Kazkokie preancuzu rezisieriai, filmas vadinas "MAN BITES DOG" ("Zmogus piktesnis uz Suni"?). Na tai va, filmo esmes nelabai supratau, bet praktiskai isvien eina zudynes

58

Re: Geriausias siaubo filmas

man tai vaskines leles patiko labai.....  ir zmogedru pragaras(at kanibalav)  brrrrrr............  :::527

59

Re: Geriausias siaubo filmas

Martyrs,Midnight Meat train,frontieres,inside... ziaurus filmai,tik ziuret

60

Re: Geriausias siaubo filmas

Book of Blood geras ,)