21

Re: Agresija

special for you: Ar esi agresyvus? Kada pasireiškia tavo agresyvumas ir kaip? smile

22

Re: Agresija

aciu big_smile, neesu agresyvus,toks bunu nebent smarkiai isgeres smile,gal tai ir yra daugumos agresijos protrukiu priezastis...alkoholis?:).mano agresija pasireiske pykciu,o jai bunu labai smarkiai isprovokuotas tai gali buti ir smurtas yikes

23

Re: Agresija

Vytautas, 18 wrote:

:DD


o tu ce ka taip apie agresija pasipasakoji?
:::921

24

Re: Agresija

Agnė, 18 wrote:

Viską juk galima išspręsti rimtu pokalbiu o ne smugiu į snukį tongue

Kad ir kaip ten bebutu, bet ne VISKA galima isspresti tik rimtu pokalbiu...

25

Re: Agresija

Sigitas, 24 wrote:
Agnė, 18 wrote:

Viską juk galima išspręsti rimtu pokalbiu o ne smugiu į snukį tongue

Kad ir kaip ten bebutu, bet ne VISKA galima isspresti tik rimtu pokalbiu...

tu galvok kaip nori, o aš galvosiu kaip noriu aš. Kiek teko susidurti tai iki muštynių dar niekas nepriėjo

26

Re: Agresija

Sigitas, 24 wrote:
Agnė, 18 wrote:

Viską juk galima išspręsti rimtu pokalbiu o ne smugiu į snukį tongue

Kad ir kaip ten bebutu, bet ne VISKA galima isspresti tik rimtu pokalbiu...

Sigitas teisus, pokalbis ne visada veiksimnga bendravimo forma.
> PVZ ka tu paaiskinsi graziai kokiems 4 morozeliams ? :::347 kurie tik problemu vakare iesko. sustosi ir pasakysi chebra ramiai ko norit nesikabinekit. << na tikiu gali r pasakysi bet cia zodziai nepades.. :V :::b03 nors ir ne savo iniciatyva bet reiks stoti i musi.. (ir kada visuomene pasveiks) ?   

27

Re: Agresija

Agnė, 18 wrote:
Sigitas, 24 wrote:
Agnė, 18 wrote:

Viską juk galima išspręsti rimtu pokalbiu o ne smugiu į snukį tongue

Kad ir kaip ten bebutu, bet ne VISKA galima isspresti tik rimtu pokalbiu...

tu galvok kaip nori, o aš galvosiu kaip noriu aš. Kiek teko susidurti tai iki muštynių dar niekas nepriėjo

Tai tiek ten ir teko Tau susidurt...
Kad kazka galetum suprast, tai bent pabandyt ysivaizduot situacijas, su kuriomis neesi susidurusi...

28

Re: Agresija

Pritariu Sigiui. Kartais reik :::529

29

Re: Agresija

nu kam ten reik;D geriau gyvenkim draugyskai big_smile ir kai gersit kava su savo priesu nepamirskit ipilt i puodeli gyvsidabrio big_smile

30

Re: Agresija

manau ir be agresijos galima viska ispresti. ir daug sekmingiau.

31

Re: Agresija

Zmones!!!! Zodi VISKAS ir kitus panasios paskirties zodelius naudokit kaip priklauso...
Kaip Uršulė minejo, tai tikrai ne VISKA galima isspresti, juo labiau ir be agresijos...

32

Re: Agresija

Fiodorai, aga, kai negalesiu jo :::529 big_smile

33

Re: Agresija

>>>Linai, niekad neutral
>>>>fiodorai ;D pasistenksiu nepamirst!:D

34

Re: Agresija

Na kaip sake buna kad jei gatveje kokie prisikabina ****,na jau ir neiseina be jos,bet reikia ir pamastyti,kad kartais agresija ir smurtas gali atsisukti pries pati,na reikia stengtis dauguma dalyku spresti be agresijos,smurto,nes jos siais laikais ir taip pakankamai.ir labai nepakenciu vyru kurie rodo savo jega pries moteris ar vaikus,cia jau zemiausias taskas

35

Re: Agresija

Griedriau, musdami silpnesius tie agresoriai parodo kad yra patys silpni nes savo jega demonstruoja pries ta kuris nlb gali pasipriesinti, o appi vaiku ir moteru musima tai is  viso patyliu... ten jau zemiau skreplio lyrio... :V

36

Re: Agresija

Na taip Linai,kartais tas smurtas ir agresija kyla nenorom,juk reikia gintis ir mergina apginti jei kas prisikabineja,tokie zmones psichologiskai silpni,jie taip bando sau ir kitiems irodyti kad jie stiprus