41

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

arba mes su tavimi uzkalbinom mergaites, kurios adminui patinka big_smile

42

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

bet tai krc irgi adminai.emailu neatraso,i foruma nekreipia demesio.telefonu nebandziau,kadangi nematau prasmes leisti lt

43

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

taigi admins dzin, jie ne uz tai pinigus gauna. Va jei parasytum savininkui kokiam smile

44

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

adminai tik mergaitems atraso big_smile:D:D

45

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

tai tokie ir adminai jeigu bugu netvarko,o susirasineja su panom

46

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

na ne adminai bugus tvarko smile jie nebent pranesti gali.

47

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

tai zdz ner i ka kreiptis dek ieskok.lt bugu smile

48

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

Mantas, 19 parašė:

tai zdz ner i ka kreiptis dek ieskok.lt bugu smile

Bent jau aš seku forumą. Visos pastabos yra perduodamos programuotojui. Kažkur yra įsivėlus klaida (nors aš jos nepastebėjau, man ji nepasireiškė) - pasistengsim ištaisyt.

49

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

nustaciau, kada mazdaug sesijos luzta. Kai vaikstoma per paiesku rezultatus.
Pastebjimas: ne viena smulkmena, kuri yra remportinga per paskutinius metus, nera istaisyta, tai gal net nevertai gaisti cia laiko, su pranesinejimais.

50

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

Noriu pasikeisti varda bet ismeta errora... jau esu tema sukures ten pamatysit aprasyma kas per error

51

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

esme tokia, kad pvz draugei rasau, savo el pasta. ir tada ieskok.lt nesiuncia to laisko, tipo del to kad @ raide yra? tvarkykit tas nesamones

52

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

Vaidas, 22 parašė:

esme tokia, kad pvz draugei rasau, savo el pasta. ir tada ieskok.lt nesiuncia to laisko, tipo del to kad @ raide yra? tvarkykit tas nesamones

Laiškas yra blokuojamas, nes jame yra neleistinas žodis ar adresas, o ne todėl, kad yra @ raidė.

53

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

Sutvarkykite ta uzrasu knygele. Speju paprastas bugas, susijes su puslapiavimu. Istaisyti ji speju max 20 miniuciu, dar 10 minuciu pratestuoti ir 15 max minuciu ji pakomitinti.

raso, kas "on air" surasta tarkim 20 zmoniu, o sarasa parodo is triju.

54

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

kazkaip pastebejau kad narsant ieskoke kartais atsijungia slaptazodis ir ji reikia ivesti pastaoviai:? cia svetaines bugas ar mano narsykle nupuso , pirma taip nebuvo

55

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

Fiodoras, 27 parašė:

kazkaip pastebejau kad narsant ieskoke kartais atsijungia slaptazodis ir ji reikia ivesti pastaoviai:? cia svetaines bugas ar mano narsykle nupuso , pirma taip nebuvo

man anksciau taip budavo smile dabar nera, mano bugas pas tave pabego big_smile

o tai reiskia, kad sesija nuluzta. Arba koks nors bugas su sesijom

56

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

Giedriau: knygelė sutvarkyta. Ačiū už pastebėtą klaidą smile
Fiodorai: sesijos kartais pabėga ir šiuo metu nelabai ką galima padaryti. Išsisaugokite slaptažodį naršyklėje - nereikės vesti rankomis wink

57

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

Vytis, 23 parašė:

Giedriau: knygelė sutvarkyta. Ačiū už pastebėtą klaidą smile
Fiodorai: sesijos kartais pabėga ir šiuo metu nelabai ką galima padaryti. Išsisaugokite slaptažodį naršyklėje - nereikės vesti rankomis wink

dekui, knygele tirkai veikia. smile
bet kam tokios mazos foto, as turiu didele rezoliucija isimetes, tai tos foto vos iziurimos? vietos gi uztenka, as uz tai kad kaip tik jas didinti, tuo labiau,kad foto yra sumazinta pacios narsykles (per width ir height). Rimtai, kam to reikia? smile

sesijos nepabega, jei joms nesudaromos salygos wink ten tikrai yra bugas. tik labai retai islendantis, del to speju sunku ji pagauti smile

58

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

Ne visi turi didelę rezoliuciją "įsimetę" ir be to, knygelė nėra foto galerija. Pas mane namie, spėju rezoliucija ne mažesnė nei pas tamstą ir man visos foto gerai matomos smile Keičiant vidinio pašto dizainą, galbūt foto padidinsim. Arba ne big_smile

59

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

Vytis, 23 parašė:

Ne visi turi didelę rezoliuciją "įsimetę" ir be to, knygelė nėra foto galerija. Pas mane namie, spėju rezoliucija ne mažesnė nei pas tamstą ir man visos foto gerai matomos smile Keičiant vidinio pašto dizainą, galbūt foto padidinsim. Arba ne big_smile


pas ji darugai visi blogai isikirpe mini nuotrauka todel arklius ir mato :::961:::642

60

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

Vytis, 23 parašė:

Ne visi turi didelę rezoliuciją "įsimetę" ir be to, knygelė nėra foto galerija. Pas mane namie, spėju rezoliucija ne mažesnė nei pas tamstą ir man visos foto gerai matomos smile Keičiant vidinio pašto dizainą, galbūt foto padidinsim. Arba ne big_smile

cia viskas labai paprasta, paklausus n zmoniu, speju atsakytu, kad didesnes foto nepamaisytu. Kadangi mazesnes foto taupo tik vieta, kurios aplinkui pilna wink , tai stai ir atsakymas.

Speju dar viena buga (nedideli) pastebejau.
"kada paskutini karta tave mate". Kai mato tave n-taji karta, uzsideda matymo skaicius, bet nepersiraso matymo data. Tad praejus kazkiek laiko, zmogus dingsta is saraso, nors tavo anketa mate katik. Sitas bugas praktiskai visiskai netrukdo, isskyrus, kad viskas turi buti tvarkingai wink