21

Re: Is juodaplaukes i blodine :)

Jai neturit ka pasakyti gero tai geriau is viso nieko nerasykit...

22

Re: Is juodaplaukes i blodine :)

Kristina, 13 parašė:

Jai neturit ka pasakyti gero tai geriau is viso nieko nerasykit...

Jei jau kuri temas, tai turetum išmokt priimt ir kritika... tokiu poziuriu kaip "nepatinka neziurek" toli nenueisi. :::a55

23

Re: Is juodaplaukes i blodine :)

tiesa ash ir esu tamsi ir lb noreciau but blondine bat jai persidaziciau man visur sake kad tapciau ryza,o kada pas taw isvis juodi tay numanau lb sunku bus ;]

24

Re: Is juodaplaukes i blodine :)

Atsidarykit mano anketa. Ir paziurekit 14 foto, tokia tapau po sviesinimo is juodu smile Manau, kad net galejau pasilikti, tik neisdrisau tokia eiti i mokykla big_smile Begau paskui rudais dazyt.. zodziu biski zaizdeliu ent galvoj buvo. bet plauku nepameciau. O jau dabar ir atsigaudineja wink Tai va, net nezinau. Kitaip greit neimanoma pasisviesinti smile

25

Re: Is juodaplaukes i blodine :)

Kristina, 13 parašė:

Jai neturit ka pasakyti gero tai geriau is viso nieko nerasykit...


Peruką užsidėk smile Jei jau juodi jokie balinimai neatrodys normalūs ,nebent palauk kol genetikai atras gena atsakinga už plauku spalva big_smile

26

Re: Is juodaplaukes i blodine :)

Kodel? As ka nenormaliai atrodau?:D Aisku pagadinau plaukus, bet jau atsigaudineja big_smile Gaila isemiau foto kur su oranziniais plaukais big_smile

27

Re: Is juodaplaukes i blodine :)

man asmeniškai negražu, kai visiškai priešinga spalva dažosi. Gamta kokius davė, tokie ir patys tinkamiausi merginai.Lbai gražu natūralūs nedažyti plaukai, juk db tiek merginų ir vos ne visos dažytos. O savi, nesugadinti dažų, plaukai labai gražu, ir retai pas ką dar tokius rasi.

28

Re: Is juodaplaukes i blodine :)

Siaip jo.. smile gal ir taip... As tai dabar nebenoriu buti jau tamsi labai, nes tikrai man graziau vidutiniski rudi wink O pas mane naturalus toki ir panasus smile Bet kazkaip patinka keistis man ir tiek... :>

29

Re: Is juodaplaukes i blodine :)

Manau kad nieko gero neiseis is to perejimo is juodos i blondine. per viena karta nesigaus, deja galiu pasakyt kad ir is trecio gero rezultato nesulauksi. kaip supatau ta tavo juoda spalva vel gi dazyta. tai is pradziu reikia sugrizt prie savo naturalios spalvos. ne butinai labai trumpai kirptis kaip cia kazkas rase. kaip zinau tamsios spalvos su laiku issiplauna. tad paprasciausiai ilgesni laika ne dazyk plauku. o veliau nudazyk spalva artimesne naturaliai. gal tau patiks ji labiau negu mintis apie blondine? big_smile siap kazkada tai daziau geriausia drauge. ji buvo tamsiaplauke. dazem sruogas gal apie metus. poto ji uzsinorejo but blondine. po pirmo sluoksnio dazu buvo tiesiog SUOPERINE spalva. tokia tamsi blondine, svelni, nuo to kad pris tai buvo dazytos sruogos plaukai buvo skirtingu atspalviu.. na zodziu nepapasakosi, bet atrode laabai laaabai. bet tai gi zmogus norejo but BLOND. atsneket nepavyko, dazem dar karta ir vat tada gavosi ka tikrai gausit! BUTINAI!. ar namuose, ar kirpkloj. pazadu gausit VISCIUKA! matet kaip mieste vaiksto nei blondine, o tokie geltoki geltoni VISCIUKAI! jei norit tokia but, tai pirmyn! patikekit ne viena karta maciau tos dazymus, ne karta pati daziau. ir visda atsiminkit, kad tam kad poto plaukai neiskristu reikes tokiai ir vaiksciuot! zodziu vargas didziausias! rezulatai baisiausi. geraiu jau jei taip nori skirti tam metus maziausiai. po truputi, sruogelem, vel gi ne pas drauge kuri nieko neismano kaip dazyt ir t.t. bet ir ne i bet kokia kirpykla. klauskit pas pazistamas, pas mamas, tetas ir t.. kur jos lankosi, kur ger kirpeja. vel gi dazus ji pacios pirksit rinkites ne pagal kaina. brangiausi dazaitoli grazu ne patys geriausi!

30

Re: Is juodaplaukes i blodine :)

o as irgi buvau juoda, gal apie metus, paskuj sove i galva but blondinei. nusibalinau ir pasilikau tokia. paskuj dar karta balinau.. nusibodo balta, pasidariau raudonas plunksneles. kai pradejau atauginet labai jau baisiai daresi, tada vel nusidaziau juodai.. paskuj kai saknys ataugo truputeli, vel uzdaziau raudonai. tai siaip vaizdas buvo nepakarojamai grazus (bent jau man, nors ir kitiems patiko), ryskiai tamsiai raudonos saknys ir juodi plaukai. augo tol kol nepasidar 50:50, tada sumasciaubut sviesesne, nuejau i kirpykla nubalino (juodai puikiai nubalo, o raudono tokia ryzai rausva liko) ir butent tas rausvai geltonai ryzas atspalvis man taip patiko, kad pabandem sukurt toki atspalvi is 3 spalvu dazu, mums gavosi ir va jau antri metai tokia "lapute"  (6nuotraukos tokios, tik pirmoj turbut geriausiai matosi) wink ir nieks nebeisivaizduoja manes nei naturalios nei juodos nei blondines... smile

31

Re: Is juodaplaukes i blodine :)

grazu ir sviesus ir tamsus plaukai.o jei nezinai kokia tau tinka nusidazyk puse plauku juodai kita puse baltai:))swarbiausia kad plaukai butu priziurimi

32

Re: Is juodaplaukes i blodine :)

as tai nelabai uz toki radikalu pasikeitima nuo tamsiausio iki sviesaus, nes labai daug vargo ir plaukai nusiursta veliau vaiksto kaip nupesiotos vistos.Ir tikrai labai slyksciai atrodo kai atauga tamsios saknys...As va naturali blondine ir viskas saunu big_smile tik erzina kai  prikisineja visada tai.. ;>

33

Re: Is juodaplaukes i blodine :)

asmeniskai man,grazu kai blondines persidazo juodai. daugumai tinka. bet baisiau nebuna kai juodukes tampa blondinem.

34

Re: Is juodaplaukes i blodine :)

o kam tau to reikia... plaukus nori susigadinti...

35

Re: Is juodaplaukes i blodine :)

na kadangi as pati buvau juoda priestampant blondine tj galiu pasakyti kad nera sunku nuimti naturale plauku spalva tik reikia ne per virna karta dzyti....ir dazyti ne visa galva is karto bet geriause sruogom per kelis kartus nes jei visa galva dazysi tj bus paleva nes gausis tjp jog vienur dazas isigers geriau ikitur blogiau ir busi nevienoda ;P patarimas dazom sruogom per kelis kartus ;P zinau ka sakau ;P patikek :::817

36

Re: Is juodaplaukes i blodine :)

Nerijus, 33 parašė:

budas paprastas,
eini i kirpykla pasakoai ko nori ... ir tada ........

paima gan stipraus veikimo peroksida ir blukina. Po pirmo blukinimo plaukai tampa ryzi ...
atrodo klaikiai.
Tada reikia praktiskai iskarto dar karta blukinti - kas yra jau blogai....
tada gaunasi balti, visiskai negyvi plaukai ant kuriu jau reikia deti norima tona smile tai ir tiek...

Norint nesugadinti plauku - geriausia butu duoti jiems paaugti 3-4 cm naturalaus augimo , tuomet nepagaileti ir nusikirpti trumpai paliekant tuos pacius 3-4 cm
tada ir vieno karto uzteks norimai spalvai ir plauku nesugadinsi smile Wa

Nerijau, tu tikriausiai, kirpėjas. Kažkada taip ir buvau padarius - nusikirpau labai trumpai ir nubalinau. Juokingai gavos - šaknys baltos, o galiukai rausvi, bet nesigailėjau, man tiko, neužilgo taip bandė pasikeist dar kelios draugės.

37

Re: Is juodaplaukes i blodine :)

Oj buvo kažkada laikai, kai aš iš pieno plaukus lietuvaitė baltapūkė buvau...:D bet su lig metais tamsėja plaukai. Tai dabar natūrali spalva šviesiai ruda smile buvau visokiausiom sruogom išsimarginus 5klasėj, ir pireš kokį pusę metų, kai beveik pusė plaukų buvo natūraliai ataugę, nutamsinau tas šviesias sruogas, plaukai susivienodino su natūralia spalva, ir daugiau nei kirpsiu nei dažysiu smile tikiuos nebebus kada smalsu išbandyt kokią nors šukuoseną:)

38

Re: Is juodaplaukes i blodine :)

baisiau ir būt negali.

39

Re: Is juodaplaukes i blodine :)

Per daug peroksido blukina smegenu fukcija beto peroksidas iskskverbia per galvos oda  jei 4 metus dazaisi persiskverbia per kaukole ir pazeidzia smegenu kamiena sutrinka klausos, kalbos centrai, aisku ir erdves, suvokimo gydimo kolkas nera.

40

Re: Is juodaplaukes i blodine :)

Patariu nedazyti. Mano buvo naturalus tamsus, nusisviesinau, tapau blondine, poto kai jau igriso kas menesi dazyt ataugusias plauku saknis, nusprendziau nusidazyti tamsiai ir pavyko tik is 3 karto, nes vis nublugdavo, dabar va irgi laukiu nublukimo, bet kol kas nesimato tai labai dziaugiuos big_smile taip, kad patariu negadint plauku, nes sviesus zymiai silpnesni ir reikalauja daugiau prieziuros smile