41

Re: Is juodaplaukes i blodine :)

nu jo man asmeniskai juodi plaukai atrodo graziau o tas kad dabar dauguma dazosi sviesiai ir vos ne kas antra blondine tu tai jau net banalu gal per daug prisiziurejot i olialia mergaites ka? ;D  ne nu bet viska galima padaryt kirpikloi bet taip galima likti ir plikai po tokiu pasikeitimu....:::201

42

Re: Is juodaplaukes i blodine :)

Greta, 16 parašė:

baisiau ir būt negali.


¨°º¤ø„¸¨°º¤ø„¸¸„ø¤º°¨¸„ø¤º°¨
¨°º¤ø„¸Plikai skusti juos ¸„ø¤º°¨
¸„ø¤º°¨Ir vašku ištepti°º¤ø„¸
¸„ø¤º°¨¸„ø¤º°¨¨°º¤ø„¸¨°º¤ ¸"

43

Re: Is juodaplaukes i blodine :)

Tomas, 19 parašė:
Greta, 16 parašė:

baisiau ir būt negali.


¨°º¤ø„¸¨°º¤ø„¸¸„ø¤º°¨¸„ø¤º°¨
¨°º¤ø„¸Plikai skusti juos ¸„ø¤º°¨
¸„ø¤º°¨Ir vašku ištepti°º¤ø„¸
¸„ø¤º°¨¸„ø¤º°¨¨°º¤ø„¸¨°º¤ ¸"


Gali blondine tampa tustute keurute :::346

44

Re: Is juodaplaukes i blodine :)

Dovydas, 16 parašė:
Tomas, 19 parašė:
Greta, 16 parašė:

baisiau ir būt negali.


¨°º¤ø„¸¨°º¤ø„¸¸„ø¤º°¨¸„ø¤º°¨
¨°º¤ø„¸Plikai skusti juos ¸„ø¤º°¨
¸„ø¤º°¨Ir vašku ištepti°º¤ø„¸
¸„ø¤º°¨¸„ø¤º°¨¨°º¤ø„¸¨°º¤ ¸"


Gali blondine tampa tustute keurute :::346


Utka prastitutka

45

Re: Is juodaplaukes i blodine :)

Et,keturis metus buvau juodaplauke,atsibodo visiskai... Jau senokai brendo mintis pasisviesinti plaukus,tik vis bijojau smile Taciau viena diena is neturejimo kas veikt nuejau i parduotuve ir nusipirkau sviesiu dazu smile Dar norimo sviesumo neisgavau,taciau esu patenkinta! plaukai tikrai nenusiurio ir nepradejo ziauriai slinkti smile

46

Re: Is juodaplaukes i blodine :)

Man irgi blondines patinka , bet jei ja pakeisti y juada plaukia tai gan ydomu dar pora valandu ir atvikscei smile

47

Re: Is juodaplaukes i blodine :)

Na šiaip dar kritiniu atveju (geriau turint ne itin ilgus plaukus) vasarą palaukt kol saulė nublukins tą juodą spalvą ir tada perdažyt kokia kita spalva, tarkim ruda, o jau ant jos bus žymiai lengviau uždažyt šviesią spalvą nei ant juodos.

48

Re: Is juodaplaukes i blodine :)

nueik pas savo kirpeja ir tikrai patars smile as pati visa gyvenima buvau blonde db tamsi tapau, bet vel eisiu atsisviesinti, bet dazysiuosi i rusva spalva, o po to desiu smulkioms sruogelem sviesiom smile taip gal maziau pakenks plaukams jei viska darysiu palaipsniui smile

49

Re: Is juodaplaukes i blodine :)

Vesta, 18 parašė:

nu jau ne,priestarauju wisapusiskai,pati esu kirpeja,ir prisicirkinau su plaukais,esu juodaplauke,ir lygiai taip pat kaip tu susimaniau buti blondine,pasigrazint pries wasara:)
pradejau plaukus dazyt swiesiom sruogytem,ir taip kas menesi,daziau 5kartus,o galwoj kas dejos,,,wisas margumynas,raudonos,ryzos,baltos,geltonos,rudos,juodos sruogos:D
apie plauku pazeidima net nebekalbu,baisu,weliasi,luzta nuo saknu,nuo pat saknu luzta plaukai,,,
tad wel tapau juoda:pp
db jau atsigauna plaukai,ne bet jei wistiek sugalwosi swiesint tai isidemek,kad swiesint reikia su 6% peroksidu,jokiu budu ne su 9% ar dar baisiau 12%.
be yo geros kirpyklos turi spalwos nuemeja,kainuoja brangiai,bet gerai tikrai:)

50

Re: Is juodaplaukes i blodine :)

as ir esu kirpeja...su 6% emulsija tu niekaip nepasviesinsi juodu plauku:) O siaip tai jo yra toks dalykas kaip spalvos isemejes tik nepigiai kainuoja.

51

Re: Is juodaplaukes i blodine :)

Dovydas, 16 parašė:

Per daug peroksido blukina smegenu fukcija beto peroksidas iskskverbia per galvos oda  jei 4 metus dazaisi persiskverbia per kaukole ir pazeidzia smegenu kamiena sutrinka klausos, kalbos centrai, aisku ir erdves, suvokimo gydimo kolkas nera.

Pritariu

52

Re: Is juodaplaukes i blodine :)

Niu senai jau esu persidazius i blond..ir nikiek nesigailiu...tiesiog reikia priziureti ir palepinti savo plaukus,kad jie visada atrodytu gerai;)

53

Re: Is juodaplaukes i blodine :)

O tu pagal prota blondine, kad nusprendei dazyt plaukus i sia spalva?:Dar kas nutiko? man tai atrodo kvaila.. kaip tik dziaugtaisi dabartine spalva, daugkas noretu tamsiu plauku, bet ne visiem lemta tokios spalvos plaukus turet, o jei tau lemta tai dziaukis tuo:)