41

Re: Undergroundas Lietuvoje - mitas ar tikrove?...

as kalbu apie didelius, gerai organizuojamus renginius. Jie budavo  Kaune ir Vilniuje. Kam reikia tas zino kas tada dejosi.. Dabar visa tai daugiau megejiskam lygmenyje.. Kol kas nera geru organizatoriu.

O del dragu - na gal pnvz id drozia ten tuo golfukus. Bent jau Vilniuje tie, kas turi 250+ ar 300+ Ag labiau linke "roll on" daryt, o ne draga nuo stop line, o dar geriau - street racina, taip geriau matosi ne tik auto, bet ir vairuotojo igudziai

42

Re: Undergroundas Lietuvoje - mitas ar tikrove?...

visuose miestuose yra tu 200+ ir 300+

bet akivaizdziai  jie kartais gauna orentaciniuose nuo golfiukiu 1,6 dizeliuku big_smile

nea viskas geris kas stipru

43

Re: Undergroundas Lietuvoje - mitas ar tikrove?...

yra ir dragu ir street race bent jau didzuosuose miestuose tai tikrai:) nebuna ten stafkiu su seseis nuleis stafkes buna tik dvi zenkles:) bet ydomu tai tikrai o street race nesvarbu ar 1.6l golfas ar wrc jai tu miesto gerai nezinosi ir su wrc pirmos vietos nepaimsi reik tik didelio noro ir susirasit viska:)

44

Re: Undergroundas Lietuvoje - mitas ar tikrove?...

Tomas, 19 parašė:

joa, kazkas panasaus. manau svarbiausia tai ne pinigai, o igyjamas adrenalinas... smile

taigi pilna auto sport klubu ziurek ka organizuoja...

imenesi po ~4 varzhybas trekas,rally,stalomai ...

45

Re: Undergroundas Lietuvoje - mitas ar tikrove?...

tai gal kas noretu su dalyvauti street racing kaune aisku ne is milijoniniu sumu:)?

46

Re: Undergroundas Lietuvoje - mitas ar tikrove?...

skelbk i autobanginius, streetrace, redline - ten manau atsiras psichu smile

47

Re: Undergroundas Lietuvoje - mitas ar tikrove?...

smile)))))))))) psihu:))))))) zinau as juos jie visai ne psihai:)

48

Re: Undergroundas Lietuvoje - mitas ar tikrove?...

Vaidas, 23 parašė:

smile)))))))))) psihu:))))))) zinau as juos jie visai ne psihai:)

streetraceas savo kilme yra psichishkas wink

49

Re: Undergroundas Lietuvoje - mitas ar tikrove?...

niu steetrace tikrai ne psichihos kilmes man tai jega zinau ir sia savaite mano draugai varys i sias varzybas...

50

Re: Undergroundas Lietuvoje - mitas ar tikrove?...

Vaiva, 17 parašė:

niu steetrace tikrai ne psichihos kilmes man tai jega zinau ir sia savaite mano draugai varys i sias varzybas...


streetrace vadinamas ir nardymas tarp automobiliu prie didelio ju srauto

51

Re: Undergroundas Lietuvoje - mitas ar tikrove?...

Gintaras, 23 parašė:
Vaiva, 17 parašė:

niu steetrace tikrai ne psichihos kilmes man tai jega zinau ir sia savaite mano draugai varys i sias varzybas...


streetrace vadinamas ir nardymas tarp automobiliu prie didelio ju srauto

is kurio tu miesto Vaiva?

52

Re: Undergroundas Lietuvoje - mitas ar tikrove?...

Gintaras, 23 parašė:
Vaiva, 17 parašė:

niu steetrace tikrai ne psichihos kilmes man tai jega zinau ir sia savaite mano draugai varys i sias varzybas...


streetrace vadinamas ir nardymas tarp automobiliu prie didelio ju srauto


zinau o man patiknka kai gatves pilnos masinikiu ir nardyti tarp automobiliu labai man patinka greitis ir rizikuot savo givybe

53

Re: Undergroundas Lietuvoje - mitas ar tikrove?...

Vaidas, 23 parašė:
Gintaras, 23 parašė:
Vaiva, 17 parašė:

niu steetrace tikrai ne psichihos kilmes man tai jega zinau ir sia savaite mano draugai varys i sias varzybas...


streetrace vadinamas ir nardymas tarp automobiliu prie didelio ju srauto

is kurio tu miesto Vaiva?

o koks gi skirtumas kokioj lietuvos pusej gyvenu?ir kuo tai susija su masiniukem
smile:)

54

Re: Undergroundas Lietuvoje - mitas ar tikrove?...

Vaiva, 17 parašė:


o koks gi skirtumas kokioj lietuvos pusej gyvenu?ir kuo tai susija su masiniukem
smile:)

Na gal zmogus irgi uzsimane streetrace sudalyvaut tuom ir susijes smile O siaip - manau kad pievas kalbi ir kad per tokias kaip tu jauni nepatyre berniukai spaudzia gazas-dugnas ir uzsimusa nesulauke proto  atejimo

55

Re: Undergroundas Lietuvoje - mitas ar tikrove?...

Gintaras, 23 parašė:
Vaiva, 17 parašė:


o koks gi skirtumas kokioj lietuvos pusej gyvenu?ir kuo tai susija su masiniukem
smile:)

Na gal zmogus irgi uzsimane streetrace sudalyvaut tuom ir susijes smile O siaip - manau kad pievas kalbi ir kad per tokias kaip tu jauni nepatyre berniukai spaudzia gazas-dugnas ir uzsimusa nesulauke proto  atejimo

niu nepradedam i metus ziureti...nors jei man ir btu 100 betu man tokia pat nuomone butu.steetrace zinoma nedalyvauja kas panori vat.zinau as tai gerai ir tikrai kas teisikiu dar neleicia kaip tiu sakaip pauglius niekasneleidzia dalyvauti...(bent kur as zinau)

56

Re: Undergroundas Lietuvoje - mitas ar tikrove?...

Vaiva, 17 parašė:


niu nepradedam i metus ziureti...nors jei man ir btu 100 betu man tokia pat nuomone butu.steetrace zinoma nedalyvauja kas panori vat.zinau as tai gerai ir tikrai kas teisikiu dar neleicia kaip tiu sakaip pauglius niekasneleidzia dalyvauti...(bent kur as zinau)

Visu pirma jeigu butum bent kiek vyresne darytum maziau klaidu nes per jas nesuprantu, ka tu bandai pasakyti. O mano zodziai teisingi wink

57

Re: Undergroundas Lietuvoje - mitas ar tikrove?...

kaip noreciau, dalyvauti krc smile

58

Re: Undergroundas Lietuvoje - mitas ar tikrove?...

Vaiva, 17 parašė:


zinau o man patiknka kai gatves pilnos masinikiu ir nardyti tarp automobiliu labai man patinka greitis ir rizikuot savo givybe

savaitės postas:D):D)

ne nu čia žiauriai..

59

Re: Undergroundas Lietuvoje - mitas ar tikrove?...

Vilius, 20 parašė:


savaitės postas:D):D)

ne nu čia žiauriai..

as apie ta pati smile

60

Re: Undergroundas Lietuvoje - mitas ar tikrove?...

viskas posenveja wink