41

Re: sexo kaina

meile tai visas gyvenimas...

42

Re: sexo kaina

viskas priklauso nuo pacio taves kartais gali labai brangei kainuo:::615

43

Re: sexo kaina

jei nori meiles tai tau jau lina rase, o jei nori sekso tai jauciu stoty ir uz trilitri raugintu agurku gautum big_smile

44

Re: sexo kaina

Kai gyvenau U.K vienos nakties meilė man kainodavo, nusivest  vietine mergina i Magdonalda.

45

Re: sexo kaina

Laimis, 25 parašė:

Teko seniau po darbo su bendradarbiais plastakiu paimti pusvalandis 100litu valanda 150litu bet nerealios merginos pagal grozi.Dazniau imi pigiau nuolaidas daro net:)Bet isiziojiau nesitikejiau kad grazios puikiai apsirengusios ir tuo dalyku uzsiema.

wienkartines(mokamos) "meiles" kaina-daug islaidu ant waistuku nuo weneriniu ligu,bei sugadinta reputacija

46

Re: sexo kaina

Otilija ligos garantuotos tuo atveju jei stotinė už 20lt būvo

47

Re: sexo kaina

sexo kaina Amsterdame 50€ ymanoma nusiderteti  iki 20€ - 30€ jei ryte arba jei jaunas greitai baigentis oziukas.  Klaipedoi 200 lt pas taxista arba didziausia shaukiama kaina, jei dirbi apsaugoi nua visu yskaitant mentus tada uzdyka. Arba jei pazystamas suteneris tai gali tam tikrom dienom kaip pavyzdziui rugsejo pirma baliavoti su visom astuaniom ar kiek ju ten nebutu jei uzsakai valgiu ir geralu galibuti karalium be karunos.


Arba gali ishkeisti deshiniauskienei su kairaite uzdyka ... smile

Swingers club ore private party sexas uzdyka, bet tai brandesnio amziaus zmonem 30 metu jau skaitosi jaunimas.

Pas sena pazystama galima gauti uzdyka jei tik prieshtai negausi i snuki. Galima prisikrebzdenti pas ex mergina gyvenancia jau su kitu.

Nors sakoma kad tratinti ex negarbinga, bet tai lengviausia pasiekiama.

Ash niekada neparsidaviau uz pinigus ishskyrus viena atvejy kai draugelis nuveze mane i gimtadieny ir paliko, veliau suzinojau kad ji jam uztai sumokejo. As buvau jaunas ir net neytariau viskas vyko naturalei ir ji buvo vos 3 - 5  metus viresne.

Atsidurti baliuje todel kad tu draugelio sesers draugei rupi arba atvirkscei manau visiems pazystamas varijantas. Ir tokios paslaugos jau butu savotishka sexo prekybos pradzia.

Kai dirbau gelbetoju pamenu dvi panickos pirkdavo mum vaisiu ir alkoholi visi gerai leisdavome laika ir vienas ish musu eidavo y kopas uz viska "atsidekoti"  Mes ji spausdavome kiek galedami su argumentais juk nenudils, net neysisamondami kad ji pardavinejam smile

Kiek jaunu zmoniu lipa y siltas prabangias mashinas, leidzia laika brangiose jahtose ar vilose su baleis ir pirtelem visishkai uz dyka? todel kad jauni kvaili tiek vaikinai tiek merginos.

Ash jau senis ir tai kartais ateina laikas kai:
Je ne dors plus
Je te desire
Prends moi
Je suis a toi
Mea culpa

jauniem zmonem galvoje du triushei kriushas visa laika ir kai geismo garvezys per smegenis vaziuaja nera kur dingti Mea culpa.

Belieka tik buti shale ir ishlaukti to momento arba jei zinai kaip tai pakaitinti ta reikaliuka smile

pinigai pinigai seis laikais vos ne kasantra moteris ant ju susigundo. Kas turi pinigu tas su mergaitem guli, o kas neturi ju pro rakto skyle ziuri.   

Ir ka cia gal ne prostitucija? visi mes prostitutes ir dirbame uz pinigus  net nesusimastydami tai zmonem y gera ar y zala.

48

Re: sexo kaina

Tomas, 21 parašė:

Otilija ligos garantuotos tuo atveju jei stotinė už 20lt būvo

manes niekas neitikins,kad ta,kuri prekiauja sawo klynu nesinesioja sawyje wisokiu brudu..nepriklausomai ar jos werte 20lt ar 300lt..wisgi sias ligas nesioja ne tik newalos..

49

Re: sexo kaina

Otilija, 26 parašė:
Tomas, 21 parašė:

Otilija ligos garantuotos tuo atveju jei stotinė už 20lt būvo

manes niekas neitikins,kad ta,kuri prekiauja sawo klynu nesinesioja sawyje wisokiu brudu..nepriklausomai ar jos werte 20lt ar 300lt..wisgi sias ligas nesioja ne tik newalos..

na tai reikia naudot apsaugos priemones nes bus kaip mano pažįstamui kai tas triperi pasigavo,nuo kaškokios vilniaus stoties čigonės

50

Re: sexo kaina

Baugu..

51

Re: sexo kaina

Kai buvau jaunas man tai kainavo kas pusmety y klaipedos odos ir veneriniu ligu dispacery  lankytis  laimei nei sifelio nei HIV nepasigavau daktariukshtis jau ish matymo mane pazindavo. Menesy ar du laikaisi blaivybes ir selebato poto mazgelis atsirisha ir vel sena istorija ish galo lasha xujovy nasmork vadinasi.

Zinau kad tai nemano kalte paprasciausei sutikdavau nedoras merginas jei sheis laikais taip gyvenciau tai senai buciau nuo AIDS nudveses.

pirkite gandonus ir kishkite y visus kampus  nes sheis laikais sklinda aids nua jureiviu dainu...

52

Re: sexo kaina

Agirdž, Jaunimas. Tema apie seksa, o Jūs apie meile. Nusišnekėjimas :::608