41

Re: kaip rasti ji...???

Svarbu neisikelti,ir jiekokti tokio zmogaus koks pats esi!

42

Re: kaip rasti ji...???

Stanislovas, 21 parašė:

...
bet daukas supranta jog mylejo ta zmogu tik tada kada isiskiria. tai yra blogiausia.....quote] buna ir taip kad turedami nevertinam, prarasdami gailimes sad

43

Re: kaip rasti ji...???

Geru vaikinu paprasciausiai nebeliko. Zinot kaip sako: viakinai kaip tualetai, arba uzimti, arba sh... smile

44

Re: kaip rasti ji...???

Indrė, 20 parašė:

Kaip susirasti gera vaikina? kad abiems butu gera ir faina. kad nebutu skausmo, nesusikalbejimo ir t.t.... sad

patarimas nieieskok

45

Re: kaip rasti ji...???

seip as pritariu tomui26:-D

46

Re: kaip rasti ji...???

kaip suzinoti ar vaikinas mane myli?

47

Re: kaip rasti ji...???

aha neivykdoma misija cia smile as tai jo neieskosiu, tegu manes iesko

48

Re: kaip rasti ji...???

Na, cia mano nuomone gali but daug teoremu, tarkim kad ir ieskosi bet nerasi, neieskosi pats ateis, gyvenimas nenuspejimas ir negali zinot kas bus ateity, te reikia moketi laukti smile

49

Re: kaip rasti ji...???

Vaida, 18 parašė:

Pats suras!!! Kam cia ieskot..:)

na drysiu papriestarauti juk jei pats neieskosi tai uz tave kitas niekas ir nesuras.:) zinai kaip sakoma zmogus pats savo likimo kalvis. na pritariu del universitetu ten renkasi "rimta chebra- moksliukai ir pan" smile sorry jei ka izeidziau bet manau kad galima ir kitur susirasti savo sirdziai miela zmogu netgi gatveje uzkalbines vaikinas glai tampti ilgalaikiu draugu ir pan. na nors ir merginoms reiketu pasistengti buti drasesnems ir pan.:)

50

Re: kaip rasti ji...???

neieskoti idealu nes ju nera:)~ kas prasideda idealais baigiasi ........:::703

51

Re: kaip rasti ji...???

Lukas, 20 parašė:
Deividas, 21 parašė:

teisingai Lukas pasake, geriausia universitetuose.. ten bent jau kiek rimtesni zmones, nei masiniuose renginiuose, klubuose, etc.. big_smile

Vat butent, ir pagal buda rinktis galli....
Pvz: LZUU: romantikai, gamtos myletojai is kaimo.....
LKKA: pasportave vyrukai, kam ir ikaili gali duoti del mergiotes....
LKA: gelezine tvara namuose bus, kaip kareivinese.....
KTU: priklausko nuo fakulteto (atsirinkinet atskirai)
Klaipedos Universitetas: jurininkai, nemanau kad tinkamiausia norint sveikai gyventi (dar kokia liga namo parnes), zinot kaip su jais buna smile
LMU: saldainiu ir sampano netruks.....
O is kolegiju tai komersantai visokiausi, smulkios zuveles, neverta big_smile

Vo cia tai man patika tikrai jega.;D
As is KTU ekonomika tai kaip mane apibudinsit?

52

Re: kaip rasti ji...???

buves KTU elektrotechnikas, kokie atsiliepimai apie mus? wink big_smile big_smile

53

Re: kaip rasti ji...???

seip negaliu pasakyt, ieskot, ar neieskot, bet svarbiausia neziuret i kiekviena vyr gimines atstova kaip i potencialu savo vaikina - vat situo jis neblogas o ano dar truputi truksta.. nes taip niekada nerasi ir taves nesusiras=) aisku, trumpam - taip, bet jei nori rasti JI, ta vieninteli, taip nieko nebus.

54

Re: kaip rasti ji...???

o as jau pavargau nuo ieskojimo.. gal istiesu nerverta ieskoti.. dazniausiai viskas lb greitai baigiasi.. gal belieka pasitiketi tik likimu?..

55

Re: kaip rasti ji...???

Vaida teisi, jei ne tavo ,tai tu stenkis kaip imanydama vistiek nieko neiseis, bet kai jau bus skirtasis jis niekur nedings,jis pats susiras...tik reikia tiketi ir moketi laukt

56

Re: kaip rasti ji...???

Anita, sakai "reikia tiketi ir moketi laukt" , tai gal gali man kvailai mergiotei paaiskinti kaip? ka reikia moketi? ir kuo tiket??? kad po to nereiktu amzelio vienai nugyventi kantriai belaukiant ir tikint smile

ir is vis, kodel taip buna, kad tokiu, kuriu nematai kaip savo antros puses - pilna, ir visi i tave deda viltis, o vos tik sutinki zmogu, apie kuri net galetum pasakyt "tobulas" - ima ir nesigauna kazkas...
tik nesakyk kad reikia pabandyti buti su bet kuo, nepadeda smile

57

Re: kaip rasti ji...???

Asta, 21 parašė:

Anita, sakai "reikia tiketi ir moketi laukt" , tai gal gali man kvailai mergiotei paaiskinti kaip? ka reikia moketi? ir kuo tiket??? kad po to nereiktu amzelio vienai nugyventi kantriai belaukiant ir tikint smile

ir is vis, kodel taip buna, kad tokiu, kuriu nematai kaip savo antros puses - pilna, ir visi i tave deda viltis, o vos tik sutinki zmogu, apie kuri net galetum pasakyt "tobulas" - ima ir nesigauna kazkas...
tik nesakyk kad reikia pabandyti buti su bet kuo, nepadeda smile

Asta sutinku su tavimi, tokiu vaikinu kaip sakei daznai pasitaiko ir mano kely.. tik idomu,kodel viskas yra taip sudetinga, nors galetu buti taip paprasta.. o i visa taj reikia ideti daug pastangu.. tik kartais jos visiskai nesulaukia atsako.. ir vel tada saves klausiu: ar verta stengtis?...

58

Re: kaip rasti ji...???

Anita, 42 parašė:

Vaida teisi, jei ne tavo ,tai tu stenkis kaip imanydama vistiek nieko neiseis, bet kai jau bus skirtasis jis niekur nedings,jis pats susiras...tik reikia tiketi ir moketi laukt

Anita, na tavo zodziuose yra tiesos, bet ar jei tik lauksiu, nebus taip kad apsiziuresiu kad esu visiskai viena, kaj jau bus po laiko..

59

Re: kaip rasti ji...???

Dovile, 18 parašė:

neieskoti idealu nes ju nera:)~ kas prasideda idealais baigiasi ........:::703

man rodos idealas ar ne idealas, vienaip ar kitaip vis tiek tik tuo paciu baigiasi ;D

60

Re: kaip rasti ji...???

O as manau, kad Anita visiskai teisi.

Žinutės: nuo 41 iki 60 iš 71

Puslapiai Ankstesnis 1 2 3 4 Sekantis

Norėdami rašyti atsakymą turite prisijungti arba registruotis

Diskusijų forumas → Apie Vyrus → kaip rasti ji...???