21

Re: Paskutinės minutės pasimatymas

Gabija, 32 parašė:

Kartą viena pažįstama pasakojo, kad ruošės kelias valandas į pasimatymą, kuris turėjo įvykt nedidelėj miesto kavinukė, o kai pamatė „tiesiai po darbo“ atskutusį murzių iš karto pasakė, kad labai skuba, kad mama liepė greit grįžt, nes duona namuose pasibaigė. Sakė, kad pasijau tė kaip tam žaidimukė „Next“.

Nereikia gyvent pagal TV šou scenarijų :::608 Staltiese jai kelias, ieškant baltarankio... :::607

22

Re: Paskutinės minutės pasimatymas

Jonas, 44 parašė:
Gabija, 32 parašė:

Kartą viena pažįstama pasakojo, kad ruošės kelias valandas į pasimatymą, kuris turėjo įvykt nedidelėj miesto kavinukė, o kai pamatė „tiesiai po darbo“ atskutusį murzių iš karto pasakė, kad labai skuba, kad mama liepė greit grįžt, nes duona namuose pasibaigė. Sakė, kad pasijau tė kaip tam žaidimukė „Next“.

Nereikia gyvent pagal TV šou scenarijų :::608 Staltiese jai kelias, ieškant baltarankio... :::607

Niekas ir negyvena pagal tokį scenarijų, tačiau vargu, ar tas murzius pats būtų žiūrėjęs į panašaus stiliaus murzę. Manau, jei jau kviečia į pasimatymą, tai nors minimaliai galėjo apsitvarkyt. Grečiau jau staltiese jam kelias, beieškant savos murzės.:::305

23

Re: Paskutinės minutės pasimatymas

Todėl , kad visada atrodau baisiai ir esu negraži , Ir kvaila . Todėl .

24

Re: Paskutinės minutės pasimatymas

...ir visgi man labiau prie sirdies paleolito laiku zmogbezdzione.. :?

25

Re: Paskutinės minutės pasimatymas

tasi ir draugauk su žmogbeždionėm . Kas draudžia ?

26

Re: Paskutinės minutės pasimatymas

Aukse, 31 parašė:

Todėl , kad visada atrodau baisiai ir esu negraži , Ir kvaila . Todėl .

na ir nuomone apie save,
Aukse, ar nemanai, kad tavo santykiai su vyrais nenusiseka del to, jog pati save mazai vertini. kaip ziuri i save, taip ir kiti i tave ziuri, todel laikas pradet mylet save wink

27

Re: Paskutinės minutės pasimatymas

ačiū .

28

Re: Paskutinės minutės pasimatymas

tai nera uz ka, svarbiau yra tai, kad is tikro imtum labiau stengtis save vertinti. jei ne paslaptis koki darba tu dirbi? (gal nelabai i tema, bet smalsu pasidare smile )

29

Re: Paskutinės minutės pasimatymas

Pardavėjos:::819

30

Re: Paskutinės minutės pasimatymas

O man jei reikia nusiprausti neuztektu 30minuciu... Vien kol plaukai isdziuna... Dar kol issitiesini ir susitvarkai, kad padoriai atrodytu...:) Jum gerai kai tiesius plaukus turit arba gerai jauciates su garbanom tongue

31

Re: Paskutinės minutės pasimatymas

As i pasimatyma nesusipynes kasu irgi negaliu eiti, tai toks reikalas man uztrunka taippat ilgai.... issiplauni galva, issidziovini plaukus o paskui pati sunkiausia dalis, pinu kasas.... ;D

32

Re: Paskutinės minutės pasimatymas

Sigitas, 25 parašė:

As i pasimatyma nesusipynes kasu irgi negaliu eiti, tai toks reikalas man uztrunka taippat ilgai.... issiplauni galva, issidziovini plaukus o paskui pati sunkiausia dalis, pinu kasas.... ;D

Kvailystė, geriau jau kuodą susisuktum, tas reikalas mažiau laiko užima nei kasų pinimas.:::822

33

Re: Paskutinės minutės pasimatymas

Liaukis Gabija, as jaunas ir dvi kasytes man puikiai tinka, tik beda ta, kad dauk laiko reikia norint jas supinti.... ;D

34

Re: Paskutinės minutės pasimatymas

Ant kojų ar ant galvos ?

35

Re: Paskutinės minutės pasimatymas

Sigitas, 25 parašė:

Liaukis Gabija, as jaunas ir dvi kasytes man puikiai tinka, tik beda ta, kad dauk laiko reikia norint jas supinti.... ;D


Ūch, tu ilgakasi, būčiau kiek vyresnė - iš karto į pasimatymą pakviesčiau.
:::b16

36

Re: Paskutinės minutės pasimatymas

Aukse, 31 parašė:

Ant kojų ar ant galvos ?

Kline blyn!!! Ot tai nesupratinga... ;D

37

Re: Paskutinės minutės pasimatymas

Sigitas, 25 parašė:
Aukse, 31 parašė:

Ant kojų ar ant galvos ?

Kline blyn!!! Ot tai nesupratinga... ;D


Žiek, o tai kai su užtrauktuku prispaudi - nepeša?

38

Re: Paskutinės minutės pasimatymas

Y pasimatymus vaikstau su neuztrauktu... ;D Sitaip laikao sutaupau... ;D

39

Re: Paskutinės minutės pasimatymas

Sigitas, 25 parašė:

Y pasimatymus vaikstau su neuztrauktu... ;D Sitaip laikao sutaupau... ;D

Ir teisingai darai, taigi kiekviena minutė svarbi. Įtariu visos panelės sužavėtos, ar neišvelia taip kruopščiai supintų kaselių?:::201

40

Re: Paskutinės minutės pasimatymas

Bet tai labai taupu nuvalgo tavo kaseles oralinio metu , nebereikia pietumis vaišinti , daug pinigų susitaupo . Paskui ataugini iki kito pasimatymo .