61

Re: Ar seksas gali virsti į draugystę?

taip,bet retas atvejis,as jau 3metai kaip gyvenu su savo sexo partneriu,esam jau tevai,tik dbr i musu gyvenimus pasibelde neapykanta ir nepagarba

62

Re: Ar seksas gali virsti į draugystę?

mmm jis viska zino smile  vis dar pasisnekam smile)  draugiskai  smile cia ko as noriu nera taip svarbu vyro nepriversi jei jis nenori ,panos lengviau pasiduoda . Man nuomone  jei jis rimtai neziures  as man jo nereikia. smile

63

Re: Ar seksas gali virsti į draugystę?

Karolina, 18
Nepykanta ir nepagarba tai dazniausia abipusis dalykas .  Kadangi panos daznai gudresnes ir apsukresnes tai tu turetumei imtis iniciatyvos santykiams tvarkyti ir seimos jaukumu uzsiimti (ygimta moteru paskirtis nua akmens amziaus). Manau nepaslaptis kad vyrai subresta veliau  jei aplamai jie subresta. Beto jeis lengva manipuliuati jie kaip shuniukai  nemokesi su jua elgtis greitai nubegs pas kita.
Pirmiausia nustok pati nekesti  ir negerbti .  Taip tai zmonishka kartais siutas ima, bet protingi zmones ytuzy suvokia kaip savo paties trukuma. Jei jis nepagarbei elgesi , tai dar nereishkia kad ir tu gali nuzmogeti . Ka jis tau be sakytu ar bedarytu tai rodo tik jo silpnybe. Vietoi: tu pats toksai.. . pasakyk jam teisybe: as matau kad tu piktas nesitvardai jautiesi kaip meshlas ( butent del to jis ir dergesi).
Pikciurnos tai kaip leliukai kasnors netinka ir jie rekia. Patvirtink jo jausmus : as matau kad tu piktas (jam nera gerai) ir yzvelk to priezastis (alkoholis, nedamiegojimas arba kartais paprasciausia zmogui reikia erdves - pabuti paciam su savimi).
Jei pati jautiesi suirzusi pasirink kita laika praleisti kartu su savuaju.  Moters uzduatis ishlaikyti seima kartu vaiku labui ir visu pasitenkinimui ir shilumai namuase. Vyro pirmykshtis instinktas apvaisinti susilaukti palikuaniu (naturalei jam sheimyninei pancei nelabai rupi) .
Karolina, 25
”jei jis rimtai neziures as man jo nereikia” – neivienas normalus vyras niekada rimtai neziuri , nes jam to nereikia . As pats esu vyras ir saziningai galiu atsakyti man rupi kaip ir visiem patinam …pati zinai…
Bet moterim reikia seimos ir uztikrintos paramos vaikam auginti jei ji protinga tada mes vyrai darome kompromisus meluajame jog mes netokie ir t.t. ir ka tik nori kol palaipsniui atsibundi supanciotas seimos vaiku rupesciu ir … gal tai ir gerai vadinasi sutikai protinga ir stipre moteri , stipre savo moterishkumu.  100% kiekvienas vyras nepriklausomai nua amziaus nori  karshtos 25m paneles . ir tas noras toks stiprus kad vyrai daro betka : slysta y shonus , nualaidziauja, veda, augina vaikus ir t.t.
Vyrai  nenori prarasti savo sexo objekto taip stiprei kad jie sutinka su bet kua. Kai as buvau jaunas tai pamenu kai tik panele pradeda skiepiti man ideja kad mes lyg ir pora man pradeda plaukai piestu shiaustis  WTF? ”Mes” ? ishkarto pereina nemalonus jausmas , juk viskas iki tol buvo taip gerai abu juk patenkinti , bet ji gera ir taip norisi dar … ok ”mes”  vos speji apsiprasti ji jau tave tempe ir supazindina su savo draugais, nespeji normalei apsiprasti kai ji ishmusha tave ish veziu paskelbdama kad nori supazindinti su savo tevais (!) Shirdis dauzos nua prieinfaktines busenos bet mintis apie visa savaitgali dviese vasarnamije ….   
Bet tai buvo tada, viskas lyg ir pirma karta, naivumelis ir kvailumelis .   Vyrai nori gerai leisti laika su moterim  o ne kazkokes problemas gvildenti  ar velti savo gyvenima i nesamones.  Todel jie meluaja  kad jiems nesamones rupi.
Pazadas nieko nekainuaja todel ”saulute ishskesk kojytes ir as tau pazadesiu kotik shirdele geidzia”.
As manau sheimos yra del to kad, paneles nera moterishkos na o vyrai prarado savo vyrishkuma. Namai nebera shvenciausia vieta musu gyvenime kur mes kauptume ir saugotume savo tauriausius jausmus.  Mano pazystama dirbo aukle Pranzuzu sheimoi ten vyras ir zmona vienas y kita kreipesi  vous - jus o ne tu …

64

Re: Ar seksas gali virsti į draugystę?

Zilvinas, 38 parašė:

Karolina, 18
Nepykanta ir nepagarba tai dazniausia abipusis dalykas .  Kadangi panos daznai gudresnes ir apsukresnes tai tu turetumei imtis iniciatyvos santykiams tvarkyti ir seimos jaukumu uzsiimti (ygimta moteru paskirtis nua akmens amziaus). Manau nepaslaptis kad vyrai subresta veliau  jei aplamai jie subresta. Beto jeis lengva manipuliuati jie kaip shuniukai  nemokesi su jua elgtis greitai nubegs pas kita.
Pirmiausia nustok pati nekesti  ir negerbti .  Taip tai zmonishka kartais siutas ima, bet protingi zmones ytuzy suvokia kaip savo paties trukuma. Jei jis nepagarbei elgesi , tai dar nereishkia kad ir tu gali nuzmogeti . Ka jis tau be sakytu ar bedarytu tai rodo tik jo silpnybe. Vietoi: tu pats toksai.. . pasakyk jam teisybe: as matau kad tu piktas nesitvardai jautiesi kaip meshlas ( butent del to jis ir dergesi).
Pikciurnos tai kaip leliukai kasnors netinka ir jie rekia. Patvirtink jo jausmus : as matau kad tu piktas (jam nera gerai) ir yzvelk to priezastis (alkoholis, nedamiegojimas arba kartais paprasciausia zmogui reikia erdves - pabuti paciam su savimi).
Jei pati jautiesi suirzusi pasirink kita laika praleisti kartu su savuaju.  Moters uzduatis ishlaikyti seima kartu vaiku labui ir visu pasitenkinimui ir shilumai namuase. Vyro pirmykshtis instinktas apvaisinti susilaukti palikuaniu (naturalei jam sheimyninei pancei nelabai rupi) .
Karolina, 25
”jei jis rimtai neziures as man jo nereikia” – neivienas normalus vyras niekada rimtai neziuri , nes jam to nereikia . As pats esu vyras ir saziningai galiu atsakyti man rupi kaip ir visiem patinam …pati zinai…
Bet moterim reikia seimos ir uztikrintos paramos vaikam auginti jei ji protinga tada mes vyrai darome kompromisus meluajame jog mes netokie ir t.t. ir ka tik nori kol palaipsniui atsibundi supanciotas seimos vaiku rupesciu ir … gal tai ir gerai vadinasi sutikai protinga ir stipre moteri , stipre savo moterishkumu.  100% kiekvienas vyras nepriklausomai nua amziaus nori  karshtos 25m paneles . ir tas noras toks stiprus kad vyrai daro betka : slysta y shonus , nualaidziauja, veda, augina vaikus ir t.t.
Vyrai  nenori prarasti savo sexo objekto taip stiprei kad jie sutinka su bet kua. Kai as buvau jaunas tai pamenu kai tik panele pradeda skiepiti man ideja kad mes lyg ir pora man pradeda plaukai piestu shiaustis  WTF? ”Mes” ? ishkarto pereina nemalonus jausmas , juk viskas iki tol buvo taip gerai abu juk patenkinti , bet ji gera ir taip norisi dar … ok ”mes”  vos speji apsiprasti ji jau tave tempe ir supazindina su savo draugais, nespeji normalei apsiprasti kai ji ishmusha tave ish veziu paskelbdama kad nori supazindinti su savo tevais (!) Shirdis dauzos nua prieinfaktines busenos bet mintis apie visa savaitgali dviese vasarnamije ….   
Bet tai buvo tada, viskas lyg ir pirma karta, naivumelis ir kvailumelis .   Vyrai nori gerai leisti laika su moterim  o ne kazkokes problemas gvildenti  ar velti savo gyvenima i nesamones.  Todel jie meluaja  kad jiems nesamones rupi.
Pazadas nieko nekainuaja todel ”saulute ishskesk kojytes ir as tau pazadesiu kotik shirdele geidzia”.
As manau sheimos yra del to kad, paneles nera moterishkos na o vyrai prarado savo vyrishkuma. Namai nebera shvenciausia vieta musu gyvenime kur mes kauptume ir saugotume savo tauriausius jausmus.  Mano pazystama dirbo aukle Pranzuzu sheimoi ten vyras ir zmona vienas y kita kreipesi  vous - jus o ne tu …

Tiesa, kaip ant delno ;p

65

Re: Ar seksas gali virsti į draugystę?

Zilvinas, 38 parašė:

Kvailiausia tai kad tu pati nezinai ko nori sexo ar draugystes ar visko iskarto?


Visko iš karto.

Jonas, 44 parašė:

Turiu gerą pažįstamą, su kuria pradėjom nuo sekso, o dabar retsykiais tiesiog draugiškai pasikalbam, palaikom tiesiog draugiškus ryšius (jau be seksavimo) smile


Pradėjau ar pradėjom su ja :? įdomi ir reta draugystė big_smile

66

Re: Ar seksas gali virsti į draugystę?

nemanau kad tai imanoma... nors  kiekviena taisykle turi savu isimciu. zinau poru kurios pradejo santykius butent nuo sekso ir ka ? dabar graziai ir laimingai gyvena kartu.
cia kazkur buvo vaikinu patarimas merginoms. bandykit, bandykit ir dar karta bandykit big_smile gal pasiseks

67

Re: Ar seksas gali virsti į draugystę?

sexas vyrui tikslas, moterei tai yrankis vyra pazaboti i seimos pancius ikinkyti...

As kaip vyras nematau cia nei lasho draugystes. Man draugyste butu sexas be jokiu salygu ar priekaishtu tikejimosi ar vilimosi.

Bet moterys paprastai ta "draugyste" kitaip supranta, su pavadeliu rankoi.

68

Re: Ar seksas gali virsti į draugystę?

Vyrai irgi valdo moteris,bet tai man kartais panašiu į nusižeminimą

69

Re: Ar seksas gali virsti į draugystę?

aishku kad viskas gali , tik pana ish pradziu apsaugos priemones subadytu ir turetu savo vaiko tety :::629

70

Re: Ar seksas gali virsti į draugystę?

Seksas labai svarbus faktorius kiekvieno asmeniniame gyvenime ir jei taip nutiko, o jei ir patiko, kodelgi tokiu santykiu nepratesus, ko sekoje tai gali pereiti i draugyste.

71

Re: Ar seksas gali virsti į draugystę?

ar seksas,ar kitokio pobudzio kontaktas su zmogum yra JAU kontaktas,o tai reiskia yra tikimybe jog zmogus gali patikti ne tik kaip sekso partneris,bet ir daugiau smile nuo to niekas neapsidraudes.

72

Re: Ar seksas gali virsti į draugystę?

nu gali

73

Re: Ar seksas gali virsti į draugystę?

Na atsakymas panašiai skambėtų. Ar įmanoma draugystė be sekso? Kaip draugams taip, kaip porai ne...
Nebus sekso, nebus poros.

74

Re: Ar seksas gali virsti į draugystę?

Loreta, 41 parašė:
Karolina, 24 parašė:

Ar  seksas gali virsti i draugyste ? Labai  simpatiskas vaikinukas, bet jam tik sekso reikia, pamiegotumet  su juo ?

Siuo klausimu butu nevienareiksmis atsakymas.:) Siaip jau, draugas su draugu niekada nemiega...:):):)

miega ,ir nereikia cia pasaku sekt:::822

75

Re: Ar seksas gali virsti į draugystę?

Labai mazai atveju, kai seksas virsta draugyste, taciau labai daug pavyzdziu, kai po sekso baigiasi visos draugystes big_smile

Asmeniskai as tikrai nerizikuociau prarasti drauga, na nebent paciai is jo tik tiek tereiketu smile

76

Re: Ar seksas gali virsti į draugystę?

aisku kagali

77

Re: Ar seksas gali virsti į draugystę?

sexas gan stiprus yvikis jei nesi i prates linksmintis sexu kaip Recriational use. Tai tada tokie dalykai butinai kazka zeidzia.

jei tau sexas na kaip viens kitam nugara pasikasyti tai draugyste ymanoma.

Bet jei sexas reishkia intymu suartejima su kita asmenybe tai tada gali pasijusti yzeistas isnaudotas supurvintas ...

78

Re: Ar seksas gali virsti į draugystę?

sexas i draugyste? greiciau atbulai - draugyste i sexa gali, bet tada jau draugyste dazniausiai zlunga...

79

Re: Ar seksas gali virsti į draugystę?

faktas

susitariau su viena mergaiciuke kad su ja tusincimes ir sexsualines fantazijas tenkincime tik tiek jkiu ten isipareigojimu na kitaip tarent kaip meiluziai,

nu ir ka vienas antras desimtas kartas  ziurim kad jau vienoi lovoi kiekviena dienamiegam  ,  ogi gerai sutarem sexsas atitikimas 100%  valio ir draugyste ilga ir grzi

80

Re: Ar seksas gali virsti į draugystę?

Sunku pasakyti, bent jau as jaip nesugebeciau :::852 Nes vat Lina teisybe parase, kad po sexo, kartais visos draugystes baigiasi:) , nu bet ir atvirksciai buna. Zodziu net sunku atsakyti i si klausima :::817