21

Re: ar reikia iveikti save?

Diana, 20 parašė:

tiesiog jei busi savimi patenkintas ir idomus sau, tai pradesi dometis kitais, o kiti tavimi. niekas nekalba apie krastutinumus, taciau daugeli traukia prie savimi pasitikinciu zmoniu, kurie zino savo verte, taciau nera pasikele ir mielai bendrauja smile

nesutinku su tuo, kad jei savimi neesi patenkintas, tai nesidomi kitais .. galbut kaip tik per daug domiesi kitais, o sau neskiri demesio .. :)tuomet atsigrezi atgal ir pamatai, kad del saves nieko nepadarei ... kiti tau atrode idomesni uz tave, nors jiems tu buvai taip pat idomus smile

Fiodoras, 27 parašė:


<<<as nekalbu keistis kad kazkam itikti as kalbu apie tuos kurie patys sau neitinka ...dar manau kad tai kiekvieno zmogaus kelias ir jis turi nuspresti pats kaip nori keistis ir del ko jis to nori

ir kai zmogus atsakys sau i siuos klausimus, gyvens taikoj su savimi smile

22

Re: ar reikia iveikti save?

Ingrida, 23 parašė:


ir kai zmogus atsakys sau i siuos klausimus, gyvens taikoj su savimi smile

ir tada jie
uzsidarys rusio spintoj ir lauks pasaulio pabaigos big_smile
Ingrida kai jie atsakys sau i siuos klausimus prisigalvos nauju klausimu ir vel puls i depresija ;D

23

Re: ar reikia iveikti save?

Diana, 20 parašė:

tiesiog jei busi savimi patenkintas ir idomus sau, tai pradesi dometis kitais, o kiti tavimi. niekas nekalba apie krastutinumus, taciau daugeli traukia prie savimi pasitikinciu zmoniu, kurie zino savo verte, taciau nera pasikele ir mielai bendrauja smile

Diana> tai ka man daryti kad as savimi nesu patenkinta? m? bet as esu savim smile ir man giliai dzin kas ka pamanys apie mane...

24

Re: ar reikia iveikti save?

Ilona, 18 parašė:

noreciau suzinoti atsakyma i si kl. smile


agirdi ko tu zmoniu klausi jei pati nezinai ? cia tau  ne gatve paklaust kur randas?

25

Re: ar reikia iveikti save?

Fiodoras, 27 parašė:
Ilona, 18 parašė:

noreciau suzinoti atsakyma i si kl. smile


agirdi ko tu zmoniu klausi jei pati nezinai ? cia tau  ne gatve paklaust kur randas?

todel ir klausiu, nes nezinau smile kam klausti to ka ir taip zinai?

26

Re: ar reikia iveikti save?

Apie saves mylejima, tai labai svarbus aspektas renkantis partnery. Zmogus kuris saves nemyli mano jog jis nepakankamai geras nekencia saves ar savo kuno ... kai tu tapsi jo gyvenimo dalimi tai jis taippat nekes ir taves ir kritikuas lygei negailestingai kaip kad paty save.

Zmones myli kitus kaip paty save: jei as patenkintas savimi leidziu laikai sau taip kaip man patinka prisiziuriu save pasirupinu kad man butu linksma , vadinasi As taippat mylesiu ir savo artima zmogu lepinsiu jy kaip paty save rupinsiuas jua kaip savimi ir darysiu dalykus sujua kurie teikia man dziaugsomo gyvenime.

jei as saves nemyliu tada as nuspresiu kad ir mano mylimas zmogus gali truputi pakenteti apsieiti ir be gyvenimo malonumu....   

Jei as megstu apsiryti McDonalde tai tai kuria myliu nupirksiu didziausia cheesburgeri... jei man patinka sportuati tai begiojimas juros pakrante ir jai begant shalia butu man didziausia palaima.

jei man patinka nauji rubai vadinasi as manysiu jog ir manoji turetu praplesti garderoba jei as tenkinuasi suplyshuseis dzinsais tai manysiu kad ir manajei uztenka juk neplika.

Myleti save reishkia moketi dziaugtis gyvenimu. Jei mastysi kad as nepakankamai geras ar jo/jos vertas tai ir neturesi.

27

Re: ar reikia iveikti save?

Ilona, 18 parašė:

noreciau suzinoti atsakyma i si kl. smile

Čia ne tas klausimas kuri reikia klausti,šita turi nuspręsti kiekvienas sau asmeniškai.
Tas pats kaip klausti   ar reikia rašyt laišką seniui besmegeniui .Tokius klausimus geriau nuspręsti patčiai asmeniškai .

28

Re: ar reikia iveikti save?

Zinok, itariu, kad tau pradziai reikia pazinti save, o tada jau galvoti ka su savimi daryti toliau. O kad pazinti save, prireiks nemazai laiko...tada, tikriausiai, jau zinosi atsakyma.
Dar butu gerai suvokti, kaip tu supranti zodi "keisti"...tai gali buti tobulejimas, ir tam tikru iprociu naukinymas, ir nauju sriciu pazinimas ir daug kitu dalyku.
Be to, jei tu galvoji apie tai, kad tau galbut reiketu kaz ka pakeisti, tai tau tikrai kaz ko tai truksta...man kyla jausmas, kad tu tiesiog nestovi tvitrai ant koju...tavo amziuje tai normalu...apsispresk ko tu nori, suzinok ar tau to tikrai reikia, tada jau galvok ko tau truksta, kad tai gauti...ir matysi ar tau reikia kazko "keisti" ar ne.

29

Re: ar reikia iveikti save?

Kimberli, 25 parašė:

Zinok, itariu, kad tau pradziai reikia pazinti save, o tada jau galvoti ka su savimi daryti toliau. O kad pazinti save, prireiks nemazai laiko...tada, tikriausiai, jau zinosi atsakyma.
Dar butu gerai suvokti, kaip tu supranti zodi "keisti"...tai gali buti tobulejimas, ir tam tikru iprociu naukinymas, ir nauju sriciu pazinimas ir daug kitu dalyku.
Be to, jei tu galvoji apie tai, kad tau galbut reiketu kaz ka pakeisti, tai tau tikrai kaz ko tai truksta...man kyla jausmas, kad tu tiesiog nestovi tvitrai ant koju...tavo amziuje tai normalu...apsispresk ko tu nori, suzinok ar tau to tikrai reikia, tada jau galvok ko tau truksta, kad tai gauti...ir matysi ar tau reikia kazko "keisti" ar ne.

Būtent kiti pavyzdžiui į viską žiūri lengvabūdiškai ir net nesiruošia ką nors keisti.Ir kai išgirsta tokį pasakymą ar reikia ką daryti ... pertraukia žandikaulį kvailai išsišiepia ir kanaplioja toliau:::036 giltais karkas prašneko marsietiškai   :::044