21

Re: Counter-Strike

Tautvydai 16. As zinau ta dovyda taip jis losia nuo mazens..Jo tevui apie 30 ir ji nuo mazu dienu mokino losti cs. Jo tevas turi labai gera Public serva ir t.t Ir jis nefantazuoja :::223

22

Re: Counter-Strike

na ka zaidimas neblogas, norint isikrauti gerai, zaidziu nedauk, ir trumtaip palyginus su kitais, megstamiausias servas cs.ktu.edu ten kai gera diena tai padarau geru vaizdu be cheatu po kuriu isvacina cheateriu ir lol big_smile:D:D:D:D:D

23

Re: Counter-Strike

geras zaidimas, ka galiu daugiau pasakyt apie, tik tikiuosi kad zmogus zmogus prazaides koki 10metu sita zaidima, ir dar isejes i armija neiistaskys savo kolegu o ypac vado....jo evelina zaisk toliau:)

24

Re: Counter-Strike

cs man praina zeurej nes unreall geimas yra krc atsipalaiduoji ir vartai tuos noobus prieshus krc isijauti ir kaifuoji !!! big_smile big_smile big_smile

25

Re: Counter-Strike

ir turiu sit zaidima liuks, e raide vedzioti zmones

26

Re: Counter-Strike

joa joa koks tevas sakytu dw vaikeli varyk loshk ir savo prota prasik...nzn sadomazokhistas koks...

27

Re: Counter-Strike

kas galetu parasyti servu kuriuose nebutu cytu ar butu labai geras adminas as zaidziu cs1.6  gal kas parasykit servu buciau dekingas :-D:-D

28

Re: Counter-Strike

labaj esu nervuotas del CYTUS ir koks LOL juos sukure?

29

Re: Counter-Strike

Nu tai tu loshk kur wisada adminai yra online smile nebus cytu...nors dbr ju wisur pilna:) o cs yra neblogas zaidimas nesuprantu ko jus cia pykstaties nevisiem jis patinka ir nevisiem patiks smile

30

Re: Counter-Strike

man taip atrodos kad cs pats geriausias zaidimas intike, niex man taip labiau nepatinka kaip sis zaidas

31

Re: Counter-Strike

Tautvydas, 16 parašė:

joa joa koks tevas sakytu dw vaikeli varyk loshk ir savo prota prasik...nzn sadomazokhistas koks...

tu man jau atsibodai **** vaidina ce dieva riochlas paskutinis nemato **** kad zmones kalba ne jis **** prikimba kaip sastrauka **** pz dalabajobas ...... ce tik ant taves gali isikeikt...

32

Re: Counter-Strike

hm... mano visi klasiokai zaidzia... smile

33

Re: Counter-Strike

kad db visi zaidzia css big_smile

34

Re: Counter-Strike

cs kaip vaziavismas dviracu viena karta ismokes nepamirsi visa gyvenima

35

Re: Counter-Strike

Augustinas, 18 parašė:

cs kaip vaziavismas dviracu viena karta ismokes nepamirsi visa gyvenima

jo pritariu...

36

Re: Counter-Strike

dabar ash ta cs tik kartais ijungu, gal kokiai pusei valandos, nes tikrai yra idomesniu uzsiemimu;)

37

Re: Counter-Strike

kas turit serwa ir galetumet paimt i kalna ? smile as losiu wisaj normaliai ! smile

38

Re: Counter-Strike

Lb idomu kad ir paneles losia cs big_smile:D:D:D mldc taip ir toliau big_smile

39

Re: Counter-Strike

cs geras zaidas patariu visiems eiti losti,tikrai napasigailesite,ir dar tik loskite be cytu nes su cytais losia tik lamos

40

Re: Counter-Strike

atsibodes