61

Re: Ford klubas

Evaldai>> gal bmw is vis nerudija ;D ? ei na su cia tai bent isvada

62

Re: Ford klubas

joa joa... ypat ta nerudyja kur katik nupirkta visalaika garaze laikoma... big_smile

63

Re: Ford klubas

Evaldai, tai dar del manes gaudysi kregzdes? smile

64

Re: Ford klubas

is tikro galvoju gal kregzdes per mazas laimikis... reikia kuom dors didesniu apsistoti... pvz... delfinu ar banginiu big_smile

65

Re: Ford klubas

grizo Evaldas mano :::435:::051negaudyk anei delfinu, anei banginiu, juk draudziama...kregzdutes uzteks big_smile

66

Re: Ford klubas

big_smile nea nea mano brangiausiai reikia daugiau big_smile

67

Re: Ford klubas

Evaldai, tai...nejauti kaip geltonom kortelem kvepia? big_smile einam i blevyzgas tongue

68

Re: Ford klubas

joa jau tie fordai... big_smile
einam big_smile

69

Re: Ford klubas

Evaldas, 22 parašė:

joa joa... ypat ta nerudyja kur katik nupirkta visalaika garaze laikoma... big_smile

Tai gal dar ir ant trinku? zinai kaip senais laikais kai tevai pasakojo kad taip masinas laikydavo big_smile

70

Re: Ford klubas

jau tu cia kazkoki metalo lauza siulai, jei neklystu :::819

71

Re: Ford klubas

Ingrida>ne tikrai ne paprasciausiai seniau taip laikydavo nes manydavo kad gali susitoveti (jei neklystu amortizatoriai ar kaip ten?)

72

Re: Ford klubas

na, dabar as lauksiu atsakymo i si tavo rebusa big_smile nes tikrai nenutuokiu kodel taip tas masinas statydavo smile

73

Re: Ford klubas

Ingrida>>paklauski tevu tada suprasi,seniau taip tausodavo masinas todel jos taip stovedavo...mama pasakojo kai mane gimdyt turejo tai kaimynas is anksto susidejo padangas kad is kart  galetu nuvest smile

74

Re: Ford klubas

cia gi ford klubas... ir mes cia kalbam apie mustangus... big_smile laikykites tvarkos big_smile

75

Re: Ford klubas

o jei mes apie tevuku ladas pakalbet norim? big_smile

76

Re: Ford klubas

matau  kad cia kazkokie mazvaikiai susirinko.. Pirkit savo bmw ir kurkit bmw kluba o cia su jumis ner ka veikt.Kai turi savo pinigus uzdirbtus tai ir nusiperki kas tau patinka.Vieni pazinciu ieskot kiti vel ko.

77

Re: Ford klubas

jegovai ta laura pavaro... wink jei nebutu ji sukurusi sios temos... tiek juoko akimirku buciau prarades... big_smile

78

Re: Ford klubas

yra tu ford klubu, tik jie pagal modelius issiskirste, paieskok per google ir rasi wink

79

Re: Ford klubas

esme tame Evaldai tawo biskis ir truputis neturi jokio skirtumo:) wiena rusishkas zhodis kitas lietuvishkas;) pries parashydamas pagalwok, ka rasai... ir prie ko cia mustangas???  gaila negaliu pasakyti tu gal...!??! nes pasakys, kad netoleruoju swetimu minciu, net kai jos yra i wisishkas lankas;) kjp wisuomet nieko asmneishko:))))

80

Re: Ford klubas

Laurynai, baik tu cia man...:::a16