181

Re: grupinis ar dviese?

Julie parašė:
Anatoliy parašė:
Julie parašė:

ne pozose - sekso esmė smile Mylėtis galima tik su brangiu žmogumi. Tuo tarpu seksas (gal tiksliau seksualinių poreikių patenkinimas) įmanomas su bet kuo.

nesutinku kad visiems imanoma patenkinti savo seksualinius poreikius su betkuo smile  pavyzdziui man betkas netiktu,su betkuo to net nedaryciau,o jai ir daryciau per nenora tai nebutu jokio pasitenkinimo bent jau as taip manau.

Kai rašiau "su bet kuo" tai neturėjau omeny, jog su bet kuo, kas tik juda smile
Turėjau omeny, jog gali pasidulkinti su kuo tik nori, jei tik tau leidžia tavo moralė ir jei tik tas žmogus tave seksualiai traukia.

na dabar supratau ka turejai omenyje,nes galima sakyti kad musu nuomone sutampa, bet pries tai nerasei nieko apie " jai tik leidzia morale" ,o tai galima pagalvoti ir keliomis prasmemis.  Smagu kad issiaiskinome smile

182

Re: grupinis ar dviese?

sandra, 19 parašė:

kaip jums labiau patiktu myletis:ar tik su vienu zmogum ar daugiau zmoniu?

Būtent, įsiskaitykite į klausimą.
PATIKTŲ - yra tariamosios nuosakos veiksmažodis. Tariamoji nuosaka nusako tariamą, nerealų, galimą ar pageidaujamą veiksmą. Tariamąja nuosaka galima išreikšti: sąlygą, tariamą lyginimą, galimybę, abejojimą, liepimą, pageidavimą...
Šiuo atveju, šia nuosaka išreikšta galimybė. Tad Jūsų nuoskaudai, Pone (anketos ID: 815645), pasisakyti gali visi norintys (su patirtimi ir be)
Juk niekas neklausė, "Kaip jums labiau PATINKA...?"
Dar galima būtų panagrinėti žodį "mylėtis" big_smile bet tiek to.

p.s. čia šiaip, patikslinimui. Nes ateis naujas žmogus į temą ir bijos ką parašyti... Juk gali būti gyvai suvalgytas big_smile

183

Re: grupinis ar dviese?

Regina, jei atvirai tai nesi graži, bent mano nuomone big_smile
O čia klausimas tai taip ir vieniems tas tinka kitiems tas, tas pats kaip nepasakysi kam kokią muziką klausyti, kam ką valgyti ir t.t. big_smile Bet linksma čia pasiskaitinėti kaip vieni kitus neišmanėliais vadina big_smile

184

Re: grupinis ar dviese?

Irmantas parašė:

Regina, jei atvirai tai nesi graži, bent mano nuomone big_smile
O čia klausimas tai taip ir vieniems tas tinka kitiems tas, tas pats kaip nepasakysi kam kokią muziką klausyti, kam ką valgyti ir t.t. big_smile Bet linksma čia pasiskaitinėti kaip vieni kitus neišmanėliais vadina big_smile

Nesiginciju. Kiekvienas turim savo "skoni" ... wink
Tiesiog netycia uzsukau pasiskaitineti...  ir opa..!! big_smile
man cia irgi linksma. Ypac,kai pazisti zmogu ir suvoki, kad jis yra kitoks, nei kad prisistate realybeje. Ka galiu pasakyti, pasilinksminom truputeli ir gana... Vis smagiau.. big_smile

185

Re: grupinis ar dviese?

Aivaras parašė:

O kas liecia barakudas. Na zmones, mielieji, na uzrodykite bent viena prasau. Jau antrus metus  tu mistiniu barakudu ieskau.. .

Va, prašom big_smile susipažinkite: Barakuda big_smile
http://img42.imageshack.us/img42/7701/barakuda.jpg

186

Re: grupinis ar dviese?

Aivaras parašė:

Julie, as puikiai zinau kaip ta silke gamtoje atrodo..  Gal tel nr kokios? Ne! Va taip visi, ypac tie kurie zliumbauja jog aplink vien barakudos.....

O aš kitokių nesu mačiusi. Galvojau tu tokių irgi nematei big_smile
O jei rimtai, tai žmonėm dažnai svarbu pasakyt, nesigilinant. Kiek būna atveju, jog draugauja, viskas gerai, viskas puiku. Bet išsiskiria ne gražiuoju ir prasideda: barakuda ir t.t. Draugam juk irgi dažniausiai tas buvusias ir buvusius peikiam, kad va jie tokie anokie.
Visokių yra, bet juk nepasakysi, kad visos tokios ar visi anokie.

187

Re: grupinis ar dviese?

tiesa, dar į temą:

Seksas tarkim tryse.. nebent m+v+v... nes aš net negalėčiau pagalvot apie tai, kad mane liestų kita mergina ar tuo labiau aš ją. Bet aš, manau, iš to amžiaus jau išaugau, kai norėtum tokiais dalykais užsiimti big_smile
Vieni mėgina iš smalsumo, kiti įspūdžių paįvairinimui (bet tokie, kuriems įspūdžių trūksta dar ir ne tokių dalykų pabando), dar kitiems tai atrodo normalu...
Apskritai neįsivaizduoju, kaip galėčiau dalintis su kažkuo mylimu žmogumi (jei kalbėt apie pastovius santykius), matyti, kaip jį liečia kita.. ne ne, man priimtina tik dviese. O dar kai atsiranda vaikai...

p.s. Dėkui administratoriams už išvalytą temą :::920

188

Re: grupinis ar dviese?

panasu, kad ne tema isvalyta buvo, o anketa pasalinta... big_smile Istikruju, jeigu zmogus nori ispudziu, yra galybe budu ju patirt nesizeminant ir nezeminant kitu. o del M+V+V, sakyciau, mazai kuris vyras to noretu... big_smile na bent jau as taip isivaizduoju.

189

Re: grupinis ar dviese?

Manau kad ir tema išvalyta, nes mano žinutės pašalintos smile
Aš irgi galvojau, kad nedaug kas sutiktų (ne tai, kad aš siūlyčiau big_smile ne ne)
Bet įdomu, Kaip mąsto vyrai? Jei ryžtumėtės tokiam potyriui ar sutiktumėte su variantu M+V+V? Ar vistik jum būtų priimtinesnis V+M+M? O gal V+V? big_smile (pajuokavau dėl paskutinio)

190

Re: grupinis ar dviese?

jeigu ivyktu armagedonas ir visu mano artimuju gyvybems grestu pavojus, pasirasyciau ant M+M+V, bet jeigu reikalautu V+V+M...ka gi, pirkciau lopeta gera, daug kapu tektu kast big_smile

191

Re: grupinis ar dviese?

va kaip svaru grazu smile)

192

Re: grupinis ar dviese?

Donatas parašė:

jeigu ivyktu armagedonas ir visu mano artimuju gyvybems grestu pavojus, pasirasyciau ant M+M+V, bet jeigu reikalautu V+V+M...ka gi, pirkciau lopeta gera, daug kapu tektu kast big_smile

Pralinksminai big_smile

193

Re: grupinis ar dviese?

Giedrius, 27 parašė:

Niu nezinau, arabai myli daug savo zmonu smile
lietuviai irgi, tik daro tai slaptia smile

Manau, tau reiktu dar pasigilinti i musulmonisku saliu zmoniu santykius smile Ten mazai kas is meiles yra. Yra daug idomiu faktu. Na, o del lietuviu ''slaptu santykiu'', tai cia, manau, kad nereikia nurasyti visko tik lietuviam.. Vyksta tai visur ir nera svarbu kokia tavo rase ar kokia realigija, tai zmogaus asmeninis reikalas

194

Re: grupinis ar dviese?

Loreta, 41 parašė:

Man atrodo, kad arabai nepraktikuoja grupinio su savo zmonomis...Jie pagarbiai ziuri i savo haremo moteris. Nebent su prostitutemis isbando kol dar nevede buna.

195

Re: grupinis ar dviese?

o ka mes arabai ko jus kitas kulturas ir paprocius maisote

196

Re: grupinis ar dviese?

JULIE- tu cia is saves tyciojies ar kaip. nemanau kad suprasi tik labai jau  atrodai i istroskusia

197

Re: grupinis ar dviese?

o Andrius tik ir tyko, kada kokia Julie jo istroks big_smile

198

Re: grupinis ar dviese?

Donatas parašė:

o Andrius tik ir tyko, kada kokia Julie jo istroks big_smile

Ne tik šioje svetainėje vyrams galvas nunešusios... jų galvutės big_smile

199

Re: grupinis ar dviese?

VISKA reikia isbandyt,fantazijos juk niekada nesibaigia,o pasakyt kaip geriau manau pasakysiu kai pasensiu

200

Re: grupinis ar dviese?

ANDRIUS parašė:

JULIE- tu cia is saves tyciojies ar kaip. nemanau kad suprasi tik labai jau  atrodai i istroskusia

big_smile tu matyt diskusijos neskaitei prieš tai, kaip didžioji dalis pasisakymų buvo panaikinta big_smile deja, jau ir nebeperskaitysi wink