41

Re: poreles internetu:)

nenuostabybu, virtualybej irgi buna, kad neislemena ne sakinio :?

42

Re: poreles internetu:)

man priminet mano viena drauge na ka ten drauge tiksliau pzistama.. kuri visada tokiu vaizdeliu duoda.. viena karta mane ir mano drauga pasikviete susitikti nes ji ir turi susitikti su  mano pazistamu tai ka ji per ta laika galima suskaiciuoti ant ranku kiek kartu kalbejo... o paskui man pasake kad nepatiko tas bernas nes jis nekalbejo...(ziurint is salies atrode man kitaip ir ne tik man..) virtualiai mes esame kieti ir galime sakyti viska o kai reikia i akis tai sakyti kaskaip ta drasa dingsta..

43

Re: poreles internetu:)

tai vat del tos pacios priezasties visada sakiau ir sakysiu,kad virtualu gyvenima ir reikia palikti kompe,o real gyvenime viskas kitaisp..nereikia susitikinet su "kompiuterastais" ir tada neiskils keblumu kad "kai kalbejom internetu jis buvo labai kalbus" smile ...cia taip grieztai pasakiau,bet norejau kad suprastumet tuos 2 esminius skirtumus:::818 ...zinoma nieko nesakau pies tokius kurie susitikineja,gi dabar moksliniais tyrimais jau irodyta kad ciut ne daugiau kaip puse planetos santuoku ivyksta susipazinus internetu..sitie skaiciai labai daug sako ir kas keisciausia LABAI stipriai dideja:::832

44

Re: poreles internetu:)

jau tu cia labai konservatyviai nuzvelgei internetini bendravima :? :? Tai tu siulai grizt prie viduramziu kur vyruks turi atjot su zirgu prie lango, skelk serenada ir pakviest i pasimatyma - tik tokiu budu bus viskas tvarkoj, jokiu tylejimu ir pan. ? :]

45

Re: poreles internetu:)

zinoma,tylejimas turi savo pliusu,kartais net labai dideliu ir atnesanciu slove big_smile ,bet ne tada kai aplink pasidaro spengianti tyla ir sedi ir jauti kad cia ZIAURIAI nejauku:::818,tada buna pravalas :::608 ...o del to zirgo,tai butu visai nieko,as noreciau kad pas mane atjotu ant balto zirgo po langais..tipo nefaina butu?:::757

46

Re: poreles internetu:)

as manau tas raitelis nuvirstu nuo zirgo ir mirtinai susizalotu nes butu per daug suzavetas tu raudonu lupu ir nepastebetu duobes ant kelio... ;D

47

Re: poreles internetu:)

tai ne raitelis i duobes ziuretu,o zirgas:::819 ,o jau raitelis ziuretu i savo dama (MANE) ir i raudonas lupas,kurios jam taria,stai ir tu,as taves sitiek metu laukiau ;D

48

Re: poreles internetu:)

na taip bet jei raitelis nenumato staigaus ibridimo i duobe tai arklys ji gali labai linksmai nustebinti. (as zinau, gi jodinejes esu tongue )

49

Re: poreles internetu:)

big_smile ,tai i koki cia jau kaima leksi,kad per duobes ir raistus brisi??? big_smile ,del jodinejimo tai as 3 kartus i savaite jais jodineju,tad jeigu jau eisiu pas koki berna,tai jau tiksliai zinau,kad jis mane nuves big_smile ,zinoma ne per tokius neperbrendamus krumus kaip tu ;D

50

Re: poreles internetu:)

nu ir keliauk tu su tuo bernu... vistiek gyvenimas pabos ir grisi pas mane i krumus viena diena wink nes tik as galiu pasiulyti programa kurios nerasi niekur kitur wink big_smile~

51

Re: poreles internetu:)

Auris, 21 parašė:

...ir grisi pas mane i krumus viena diena wink


ir tik pagalvokit, cia tas buves kuklusis, o dabar jau nuostabybusis bernelis big_smile

52

Re: poreles internetu:)

>>>Auri,duok man isilakstyt ,kad jau kai busiu tavo visam,tai tada jau busiu tik tavo (ne kaip kiti,kurie neissilaksto,o paskui santuokoj nesamones daro:::819) ,,,o beje,kas ieina i musu sio vakaro programa big_smile ?
>>>Ingridut,kaip tavasisi gyvena,lyg ir Evaldas vardu buvo :::858

53

Re: poreles internetu:)

Gabi >>> tai o ka as darau? Kaip matai, tyliai kaip pele po sluota sedziu ir laukiu tos palaimintos dienos kada tau Dievas nusileis ant peties ir pasakys kad jau gana ;D

p.s.: juk sakiau, kad galimas daiktas, kad ryt alimentu prasysi... ;D tai kokie dar klausimai apie programa ;D

54

Re: poreles internetu:)

o norint pratest praita tema,tai mes gi ne viduramziuose,tai tam yra apsisaugojimo priemones :::608 ...o del tos "palaimingos akimirkos" tai tu nelauk,praziopsosi savo sansa,griebk jauti uz ragu  :::759

55

Re: poreles internetu:)

ne ne as kantrus zmogus - palauksiu. Bo poto turesiu problemu visokiu del neissilaksciusios zmonos ;D

56

Re: poreles internetu:)

taip, Evaldas ;)o mums sauniai viskas klojasi tongue

57

Re: poreles internetu:)

o tai jis dar cia lankosi?

58

Re: poreles internetu:)

ir dazniau uz tave :]

59

Re: poreles internetu:)

cia supratau NE KAIP akmeni i mano darza :::858

60

Re: poreles internetu:)

lankos lankos, dazniau uz tave, bet reciau nei anksciau :?:|