181

Re: Seksas nuo 15 metų

Taip, tas tiesa.

182

Re: Seksas nuo 15 metų

Tai va. Padaugėtų teistų už mylėjimąsi su nepilnametėm studentėm.

183

Re: Seksas nuo 15 metų

Pašėlęs Paauglys parašė:

Tuo labiau, kad vaikų turėjimo amžius tampa vėlesnis.

nu,bet tavo formuluotes, lyg verstum is svetimos kalbos big_smile kodel paprastai neparasius? pav.: veliau gimdo vaikus.

184

Re: Seksas nuo 15 metų

Deja, ne.

185

Re: Seksas nuo 15 metų

Fjord parašė:

geriau pamokink, kaip ikelti nuortaukas prie teksto cia. man nesiseka.

[img]nuotraukos url adresas[/img]

186

Re: Seksas nuo 15 metų

Konstantinas parašė:
Fjord parašė:

geriau pamokink, kaip ikelti nuortaukas prie teksto cia. man nesiseka.

[img]nuotraukos url adresas[/img]

aciu

187

Re: Seksas nuo 15 metų

Tai ką, nepatinka kai iš tavęs šaiposi ir įžeidinėja? smile

188

Re: Seksas nuo 15 metų

Dieve apsaugok ir padek.

189 (redagavo Pašėlęs Paauglys 2021-05-07 11:30)

Re: Seksas nuo 15 metų

Suprask, kad aš viską suprantu. Aišku, tuo metu, kai negėriau alkoholio, negėriau kavos, smegenys veikė kvailiau dėl to, todėl parašydavau dalį nesąmonių, bet tai tikrai nereiškia, kad aš durnas, nes aš esu protingas, o tik tai, kad tuo metu, negeriant alkoholio, negeriant kavos, smegenys veikė mažiau protingai. Be to, tokiu būdu galima patikrinti, kiek kuris žmogus tau yra priešiškas ir draugiškas. Aišku tai, kad mirtinai priešiškos tautybės puola viena kitą, ir joms nesvarbu, kas kiek protingas, ir kas ką žino.

190 (redagavo Pašėlęs Paauglys 2021-05-07 11:49)

Re: Seksas nuo 15 metų

Nekalbant apie priešiškas tautas, bet ir tarp savų, retai kas stengiasi išsiaiškinti, kodėl žmonės elgiasi vienaip ar kitaip. Gal jie nevalgo mėsos ir žuvies, ar valgo per retai. Gal jie neišgeria alkoholio. Gal jie negeria kavos. Gal jie išgeria per daug ir per retai ar per dažnai, ir taip toliau. Kintamųjų, nuo kurių priklauso, kaip protingai veikia mūsų smegenys, ir koks dėl to yra mūsų elgesys. Kintamųjų, kurie tėra kintamieji, o ne mūsų įgimtas ir įgytas protingumas.

191

Re: Seksas nuo 15 metų

karta teko stebeti zogu traukinyje, kuris ryte rijo laikrascio straipsnius lag noredamas amziams isiminti ju turini. jo visa laikysena ir veido israiska , tiesiog, bylojo apie tai. atrode tas zmogenas, lyg butu daznai ir daug isgeriantis. islipdamas jis padave man laikrasti ir tartelejo: - man reikia kuo daugiau informacijos, nes jau greit aptems mano protas... einu pirkti alkoholio.

192

Re: Seksas nuo 15 metų

nea zmogaus smegenys nepriklauso nuo to ka tu snd suvalgei. intelekto koeficientas tai irgi toks dalykas kuris duodamas nuo gimimo. ir suteikia ji pati gamta.
bet uztai kai as geriau tai gyventi buvo linksmiau) galbut jei negerciau tai gyvenime pasiekciau daugiau bet gyvenimas nebutu toks idomus. o kad gerai mastyti reikia gerai issimiegoti. o ka tu ten suedei ar isgerei neturi reiksmes

193 (redagavo Fjord 2021-05-07 11:59)

Re: Seksas nuo 15 metų

Pašėlęs Paauglys parašė:

Nekalbant apie priešiškas tautas, bet ir tarp savų, retai kas stengiasi išsiaiškinti, kodėl žmonės elgiasi vienaip ar kitaip. Gal jie nevalgo mėsos ir žuvies, ar valgo per retai. Gal jie neišgeria alkoholio. Gal jie negeria kavos. Gal jie išgeria per daug ir per retai ar per dažnai, ir taip toliau. Kintamųjų, nuo kurių priklauso, kaip protingai veikia mūsų smegenys, ir koks dėl to yra mūsų elgesys. Kintamųjų, kurie tėra kintamieji, o ne mūsų įgimtas ir įgytas protingumas.

tuo labiau, nepateisinama, kai igimtas protingumas zlugdomas alkoholiu ar kitais nuodais, kai, tuo tarpu, prota reiktu lavinti ir puoseleti.

194

Re: Seksas nuo 15 metų

Turi reikšmę. Bet kad tai suprastum, reikia pašalinti po vieną kintamąjį, ir ilgesnį laiką stebėti savo protą ir elgesį. Jei nebūna aišku iš kitų žmonių, tarkim, lyginant vegetarų ir mėsą, žuvis valgančių protinių pasiekimų, ir kiek iš turtingiausių, protingiausių, valgo vegetariškai. Alkoholį geria dauguma civilizuotų žmonių. Kavą taip pat. Nes jie labai svarbūs. Jei alkoholis ar kava būtų tik bajeris ar užgaida, ar kaip sako, narkotikas, didžioji dauguma jų negertų. Narkotikų beveik niekas nevartoja.

195 (redagavo Pašėlęs Paauglys 2021-05-07 12:10)

Re: Seksas nuo 15 metų

Alkoholiu protingumas ne žlugdomas, o padidinamas, išskyrus atvejus, kurių procentaliai mažai, kai žmonės geria labai per daug. Be to, ar mus mokė, kaip gerti, kad negertume per daug. Protingiausi išgeria kas dieną po ne daug, o ne kas savaitę ar mėnesį po per daug. Winston Churchil, kuris vadovavo Jungtinei Karalystei antro pasaulinio karo metu, ir kartu su kitais, kurių vadovai taip pat gėrė, laimėjo, išgerdavo ir ryte, ir per pietus, ir vakare. Jei pažiūrėtum sąrašą teetotalers, tų, kurie negeria, dirbančių protinį darbą, išradėjų ir kitų, yra labai mažai.

196 (redagavo Pašėlęs Paauglys 2021-05-07 12:21)

Re: Seksas nuo 15 metų

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_c … per_capita

3,285 litro gryno alkoholio per metus yra po 25 ml 36 laipsnių gėrimo vidutiniškai per dieną.
6,57 litro - po 50 ml
13,14 litro - po 100 ml.

Laipsniai yra alkoholio kiekis 100 ml gėrimo.

197 (redagavo Fjord 2021-05-07 12:22)

Re: Seksas nuo 15 metų

alkoholis negrazinamai zudo  smegenu lasteles. tai irodytas ir nenugincyjamas faktas. man nelabai aisku, kam protingam zmogui alkoholis, kaip stimuliatorius, jei jis ir taip protingas? alkoholis turi labai nieksiska savybe. jis issaukia priklausomybe jam. zmones, noredami atsipalaiduoti, susikure iliuzija, kad "saikingas" alkoholio vartojimas nekenkia. MELAS ir saves APGAULE. NEGERKIT !

198 (redagavo Pašėlęs Paauglys 2021-05-07 12:29)

Re: Seksas nuo 15 metų

Alkoholis nieko nežudo, nes fermentas aldehido dehidrogenazė, suskaido acetaldehidą, kuris taip, susikaupęs ląstelėse, jas nužudo, ir ardo dnr, jį suskaido į acetatą, kurį smegenų ląstelės naudoja kaip benzą. Yra apskaičiuotas kiekis, kiek maždaug alkoholio acetaldehido, suskaido per valandą. Todėl išgeriant per daug, dalies nesuskaido, todėl rezultatas ir žala. Bet išgeriant po ne per daug, suskaido visą, ir visą panaudoja. Toks esminis skirtumas. Alkoholis į acetaldehidą plius aldehido dehidrogenazė lygu acetatas smegenų ląstelėms. Pasiūlymo negerti beveik niekas neklauso, nes jie elgiasi teisingai.

199 (redagavo Pašėlęs Paauglys 2021-05-07 12:36)

Re: Seksas nuo 15 metų

Kam paerzinimui, o kam džiaugsmui. Turtingiausios ir įtakingiausios žydų Rotšildų šeimos vyrai.

https://c8.alamy.com/comp/DHB9FK/jacob-rothschild-l-and-sir-evelyn-de-rothschild-r-positive-view-foundation-DHB9FK.jpg

Ir įtakingiausi Rusijos ir Kinijos vyrai.

https://www.telegraph.co.uk/multimedia/archive/02919/china-russia_2919509b.jpg

200

Re: Seksas nuo 15 metų

pabandyk tai paaiskinti tiems, kurie taip dare "po mazai vartojo" ir jau priklausomybe turi. paklausk, ar jie pajuto, kaip tai atsitiko, juk gere po mazai ???