21

Re: Seksas nuo 15 metų

Kaip sakant ateis laikas, bus ir vaikas! :::710 isprotejo vaikai, galutinai!

22

Re: Seksas nuo 15 metų

nu ko cia parinates, tokia ta zmonijos evoliucija smile ateityje ne gimdyti nebereikes, o tik i supermarketa nueisit ir nusipirksit kibirely auganti embriona :]

23

Re: Seksas nuo 15 metų

kazkas visiskai nesveiko.Matyt nenormalioj seimoj augo arba is kersto taip pasielge.Jei pati su tuo sutiko,tai isvis nemastanti,o gal kiek psichiskai nesveika,pas tokius didesnis ir ankstyvas sex noras.o ta mama pacia dar reikia auklet,kartu ir dukras.Per ilgai save saugot irgi nepatartina bet a,tsiduot bet kur ,su bet kuo,vien del pramogos ar is girtumo,man tai keista,ir dar tuo didziuotis?!

24

Re: Seksas nuo 15 metų

dbr yra taip, ka teko pastebet ir kiek teko su medicinos darbuotojais del idomumo sneketi, ivairios sventes: jonines, zolines ir visos kitos kai yra... atskaiciuoji 9 men ir gimstamumo kartele lb soka i virsu, tad nieko nuostabaus, kad tokie visokie, net nzn kaip juos ivardinti, nuo 12 metu prisigeria ir patys bando didint gimstamuma, visuomene ryskiai vaziuoja zemyn ir jau ryskiai issiskiria 2 kategorijos, tie, kurie kelia vestuves budami beveik 18 ir tie, kurie siekia karjeros, viska susitvarko ir tik tada kuria seima, o griztant prie temos "sex 15metu" as visai nesuprantu tokiu dalyku, kazkaip nzn, paciam 15 buvo pries 3 metus su gerom kapeikom, bet tikrai ne tokios mintys galvoj buvo, juk pirmiausia reikia zmogaus, o ne taip, kaip dbr daug kas daro: bet kur ir su bet kuo... visu pirma kazkaip zema ir keista, bent man, nesuprantu as tokiu zmoniu, kurie taip elgiasi

25

Re: Seksas nuo 15 metų

Justinai> labai daug kas tokiu zmoniu nesupranta.. as viena tarp tu zmoniu.. siaip keliu sau toki klausima is kur ir kaip yra padaryta problema kad visi nori kuo greiciau suaaugti ir liuliuot ne leles o tikrus savo vaikus.. ir kad sex  yra vos ne darzeliuose..

26

Re: Seksas nuo 15 metų

Vaiva, 19 parašė:

Justinai> labai daug kas tokiu zmoniu nesupranta.. as viena tarp tu zmoniu.. siaip keliu sau toki klausima is kur ir kaip yra padaryta problema kad visi nori kuo greiciau suaaugti ir liuliuot ne leles o tikrus savo vaikus.. ir kad sex  yra vos ne darzeliuose..

hmm.. Vaiva, nepyk, kad prisikabinsiu... bet siaip nemanau, kad paaugliai labai svajoja uzsiimdami sexu liuliuoti vaikus :? su broliu ka tik zodziu persimeciau, tai pasitare nusprendem, kad juos vilioja malonumas, o ne mintis apie vaikus.. ir siaip uzklasiniai uzsiemimai lovoje :-) nera suaugimo pozymis.
asmeniskai as manau, kad cia svarbiausia role vaidina ne noras suaugti, o noras patirti kazka nauja ir be abejo malonaus :? zmones daug ka daro, kas teikia pasitenkinima - valgo sokolada, skaito knygas, ziuri filma, vazineja dviraciu, maudosi ezeruose, deginasi, lipdo besmegenius, bendrauja, uzsiima sexu ir pan. nes tai teikia malonuma. tik skirtumas tame, kad jaunesnio amziaus zmoguciai nepagalvoja apie tai, kas butu, jeigu butu, arba tiesiog malonumo vedami pamirsta, ka reikia naudoti, kad paskui netektu dainuoti radzio dainu: ka daryyyyt :::b16

27

Re: Seksas nuo 15 metų

Nijolė, 22 parašė:
Vaiva, 19 parašė:

Justinai> labai daug kas tokiu zmoniu nesupranta.. as viena tarp tu zmoniu.. siaip keliu sau toki klausima is kur ir kaip yra padaryta problema kad visi nori kuo greiciau suaaugti ir liuliuot ne leles o tikrus savo vaikus.. ir kad sex  yra vos ne darzeliuose..

.. ir siaip uzklasiniai uzsiemimai lovoje :-) ... kad paskui netektu dainuoti radzio dainu: ka daryyyyt :::b16

taigi, as cia pamasciau, kad mokyklose tikrai greit ives popamokines veiklos valandele, kurioje narstys kaip saugiai myletis..gal ir i gera :?bet smagiau butu, kad tai pakolkas butu tik teorines, o ne praktines zinios...
o paskui teks dainuot: a a a a ...pupa wink

28

Re: Seksas nuo 15 metų

Ingrida, 22 parašė:

<...>
taigi, as cia pamasciau, kad mokyklose tikrai greit ives popamokines veiklos valandele, kurioje narstys kaip saugiai myletis..gal ir i gera :?bet smagiau butu, kad tai pakolkas butu tik teorines, o ne praktines zinios...
o paskui teks dainuot: a a a a ...pupa wink

na, bet lietuvoje tikrai mazai pedagogu, kurie galetu tokias paskaitas pravesti :? as per savo visus mokyklinius ir studentinius laikus pazinojau tik 1 mokytoja, kuri tai galetu destyti ir aiskinti. nes ji puikiai supranta viska, o ne >> oi oi oi, vaikai to nedarykit, nes taip negalima ir pan. ji atsakinedavo i klausimus normaliai, nesibaisedavo, patardavo. zinoma, neskatino paaugliu sekso, bet ir nesmerke.
nuo zmogaus pasaulio suvokimo cia priklauso

29

Re: Seksas nuo 15 metų

Vaiva, 19 parašė:

Justinai> labai daug kas tokiu zmoniu nesupranta.. as viena tarp tu zmoniu.. siaip keliu sau toki klausima is kur ir kaip yra padaryta problema kad visi nori kuo greiciau suaaugti ir liuliuot ne leles o tikrus savo vaikus.. ir kad sex  yra vos ne darzeliuose..

tu biski nesupratai manes... kad as tokia sukuriau tema tai nereiskia, kad man tai galvoj...

30

Re: Seksas nuo 15 metų

Indre, 15 parašė:
Vaiva, 19 parašė:

Justinai> labai daug kas tokiu zmoniu nesupranta.. as viena tarp tu zmoniu.. siaip keliu sau toki klausima is kur ir kaip yra padaryta problema kad visi nori kuo greiciau suaaugti ir liuliuot ne leles o tikrus savo vaikus.. ir kad sex  yra vos ne darzeliuose..


tu biski nesupratai manes... kad as tokia sukuriau tema tai nereiskia, kad man tai galvoj...


ne, jau mergaite, nesigink ;D mes visos buvom tavo metu ;D
siaip, jei man plytos galvoj, tai ir uzsiminsiu apie jas. Niekas nesako, Indre, kad tu tuo uzsiimi, bet kad tau neidomu, tai gali nevaidnti ;D

31

Re: Seksas nuo 15 metų

o man tai visiskai neidomu... :? :? big_smile) big_smile)

32

Re: Seksas nuo 15 metų

na taip tau nebe 15 m ;D

33

Re: Seksas nuo 15 metų

penkiolikmates pats gazas wink jamam smile

34

Re: Seksas nuo 15 metų

as irgi taip sakau big_smile~ pagaliau nors vienas sveiko proto zmogus pasake (ir tuo paciu pritare man) tai ka seniai reikejo pasakyt. ;D

35

Re: Seksas nuo 15 metų

Viskas cia normalu..tokia karta dabar..Man tokios labai patinka..:D

36

Re: Seksas nuo 15 metų

As irgi, nei pusryciams nei vakarienei neatsisakau smile big_smile

37

Re: Seksas nuo 15 metų

o pietus praleidi? big_smile

38

Re: Seksas nuo 15 metų

tikrai ne nuo 15...

39

Re: Seksas nuo 15 metų

Tomas, 28 parašė:

Viskas cia normalu..tokia karta dabar..Man tokios labai patinka..:D

nieko normalaus cia nematau:p

40

Re: Seksas nuo 15 metų

Indre, nesupyk, bet kaikurios 15 atrodo kaip 18 smile  , o kaikurios ne (pvz tu), viskas normaliai,ateis ir tavo laikas smile