41

Re: Seksas nuo 15 metų

Giedriau, ant straipsnio soki? big_smile

42

Re: Seksas nuo 15 metų

Linas, 23 parašė:

Giedriau, ant straipsnio soki? big_smile

tai kad nuo 14 dabar galima :d, jei sutinka savo noru wink

43

Re: Seksas nuo 15 metų

teismui to nepaaiskintum jei kokia sugalvotu pasipelnyt is taves wink

44

Re: Seksas nuo 15 metų

Tai uztat visus aktus reikia su kamera filmuoti, ir pries teisma gerai, ir siaip atsiminimui. Jei pats negali filmuoti, gali kokio draugo paprasyti wink arba manes wink

45

Re: Seksas nuo 15 metų

nejau jau nuo 14metu galima myletis,hm, kazkas pasokojio jok tik nuo 16metu,jai savo noru ,ot ponai geruliai patys sensta o istatymius isleidzia vis geresnius:D reiks pradeti grepti ir 14 ;D

46

Re: Seksas nuo 15 metų

kazhkaip seniau merginos jau 15kos metuku budamos turedavo vaikus ir tai budavo normalu.. o dabar tokia mergina laikoma kaip ne kaip vaiku.. manau neteisinga tai smile jei jau gali tai daryti o tuo labiau nori ir zhino ka tai reishkia tai manychiau kad tai ir reiketu daryti smile nematau nieko baisaus smile tiesiog toks visuomenes nusistatymas neteisingas.. smile

47

Re: Seksas nuo 15 metų

Valdas, 24 parašė:

kazhkaip seniau merginos jau 15kos metuku budamos turedavo vaikus ir tai budavo normalu.. o dabar tokia mergina laikoma kaip ne kaip vaiku.. manau neteisinga tai smile jei jau gali tai daryti o tuo labiau nori ir zhino ka tai reishkia tai manychiau kad tai ir reiketu daryti smile nematau nieko baisaus smile tiesiog toks visuomenes nusistatymas neteisingas.. smile

na jei turesi dukrą, tai taip nekalbesi big_smile

48

Re: Seksas nuo 15 metų

nu negali zhinot kaip ten bus kai turesiu dukra big_smile) bet nemanau kad labai jau pasikeis mano mastymas smile

49

Re: Seksas nuo 15 metų

kazkaip as nelabi aitku kad ta panele kuri pasisake jog pradejo myletis nuo 10sake teisybe, tiesiog man atrodo ji norejo kieta paraut;)

50

Re: Seksas nuo 15 metų

Mažena, 17 parašė:

kazkaip as nelabi aitku kad ta panele kuri pasisake jog pradejo myletis nuo 10sake teisybe, tiesiog man atrodo ji norejo kieta paraut;)

O tu galetum kieta parauti?:D

51

Re: Seksas nuo 15 metų

Mažena, 17 parašė:

kazkaip as nelabi aitku kad ta panele kuri pasisake jog pradejo myletis nuo 10sake teisybe, tiesiog man atrodo ji norejo kieta paraut;)

nieko sau kieta:D man tai ji ziauriai krito mano akyse...

52

Re: Seksas nuo 15 metų

Mažena, 17 parašė:

kazkaip as nelabi aitku kad ta panele kuri pasisake jog pradejo myletis nuo 10sake teisybe, tiesiog man atrodo ji norejo kieta paraut;)

klausimas: o kiek buvo metų partneriui???????

53

Re: Seksas nuo 15 metų

Marius, 28 parašė:
Valdas, 24 parašė:

kazhkaip seniau merginos jau 15kos metuku budamos turedavo vaikus ir tai budavo normalu.. o dabar tokia mergina laikoma kaip ne kaip vaiku.. manau neteisinga tai smile jei jau gali tai daryti o tuo labiau nori ir zhino ka tai reishkia tai manychiau kad tai ir reiketu daryti smile nematau nieko baisaus smile tiesiog toks visuomenes nusistatymas neteisingas.. smile


na jei turesi dukrą, tai taip nekalbesi big_smile


Valdas, 24 parašė:

nu negali zhinot kaip ten bus kai turesiu dukra big_smile) bet nemanau kad labai jau pasikeis mano mastymas smile


na taip, niekas nezino. cia priklauso nuo poziurio. o zinai kodel Mariau, dabar visi mano, kad 15os vaiku tureti nera gerai? nes dabar zmones tobulesni pasaulio suvokimu ar kazkokia kita nesamone. dabar esame ir mokslu pazenge, daugelis zmoniu domisi psichologija ir zino, kada zmogus subresta ir dar tas visas nesamones (as netikus aiskinime :::818 ) dar priklauso viskas ir tame, kokioj aplinkoj esi auges. nezinau kaip man gyvenimas sudelios, bet as apie vaikus planuoju galvot tada, kai stovesiu finansiskai stabiliai, kada savo vaikuik galesiu pasiulyt savo pinigus, o ne mamos minimuma ar dar kazka :? ka 15ine gali pasiulyt savo mazyliui, isskyrus meile? nieko.meile vaikas gyvas nebus. manau ta suvokia kiekvienas protingas zmogus. anksciau seimos savoka buvo kitokia. anksciau tik vyras islaikydavo seima. dabar taip nera. moters socialinis vaidmuo kitoks. pasidomek ir paskui pasakok. kai reikes tau uzaugint ne tik vaika, bet ir anuka, tai tada ir pagalvosi :?

54

Re: Seksas nuo 15 metų

Tai cia viskas ir taip aisku..kuo daugiau intelekto tuo maziau bereikalingo sexo..:D
Bet tema juk neapie tai..o kas liecia 15metes ar pan tai jau daugybe kartu sakiau, jeigu jos uztikrintos kad to nori, ta supranta ir nedaro to su betkuo, tai viskas ok ir normalu..Ir man jos patinka..:)

55

Re: Seksas nuo 15 metų

15 mete - tai paaugle , kuriai viska norisi isbandyti ir dar nelabai galvoja apie galimas pasekmes.... va idomu butu isgirsti visu nuomones kai dukras turetit... ka tada sakytumet...

56

Re: Seksas nuo 15 metų

Mano dukrai 16, jau gal metus turi 19 vaikiną. Ji protinga, gerai mokosi, o dėl sex - nežinau, net nesinori svarstyti... :?

57

Re: Seksas nuo 15 metų

Jonas, 44 parašė:

Mano dukrai 16, jau gal metus turi 19 vaikiną. Ji protinga, gerai mokosi, o dėl sex - nežinau, net nesinori svarstyti... :?

Stipriu nervu tu ziuriu..as tai nzn kaip nervuociaus..Bet kadangi neturiu dukros tai kolkas 16 mete ar pan amziaus panele man patinka..:)

58

Re: Seksas nuo 15 metų

Tomas, 28 parašė:
Jonas, 44 parašė:

Mano dukrai 16, jau gal metus turi 19 vaikiną. Ji protinga, gerai mokosi, o dėl sex - nežinau, net nesinori svarstyti... :?

Stipriu nervu tu ziuriu..as tai nzn kaip nervuociaus..Bet kadangi neturiu dukros tai kolkas 16 mete ar pan amziaus panele man patinka..:)

jau dviejuose postuose paminejai, kad jos tau patinka, supratom...

59

Re: Seksas nuo 15 metų

koks pastabumas smile

60

Re: Seksas nuo 15 metų

Ingrida, 22 parašė:
Tomas, 28 parašė:
Jonas, 44 parašė:

Mano dukrai 16, jau gal metus turi 19 vaikiną. Ji protinga, gerai mokosi, o dėl sex - nežinau, net nesinori svarstyti... :?

Stipriu nervu tu ziuriu..as tai nzn kaip nervuociaus..Bet kadangi neturiu dukros tai kolkas 16 mete ar pan amziaus panele man patinka..:)

jau dviejuose postuose paminejai, kad jos tau patinka, supratom...

Ir 17-oje kad tu man atgrasi..suprask ir tai, ok?:D