61

Re: Seksas nuo 15 metų

Tomas, 28 parašė:
Ingrida, 22 parašė:
Tomas, 28 parašė:
Jonas, 44 parašė:

Mano dukrai 16, jau gal metus turi 19 vaikiną. Ji protinga, gerai mokosi, o dėl sex - nežinau, net nesinori svarstyti... :?

Stipriu nervu tu ziuriu..as tai nzn kaip nervuociaus..Bet kadangi neturiu dukros tai kolkas 16 mete ar pan amziaus panele man patinka..:)

jau dviejuose postuose paminejai, kad jos tau patinka, supratom...

Ir 17-oje kad tu man atgrasi..suprask ir tai, ok?:D

jau seniai supratau, kaip ir tai, kad tu nekoks zmogus smile

62

Re: Seksas nuo 15 metų

jeigu zmogus to nori, tuomet prasau.

63

Re: Seksas nuo 15 metų

o ka yra 15mechiu kurios siulosi big_smile

64

Re: Seksas nuo 15 metų

Valdas, 24 parašė:

o ka yra 15mechiu kurios siulosi big_smile

jau apsidziaugei wink ?

65

Re: Seksas nuo 15 metų

bet ar jums vaikinams patinka merginos, ankstyvoi jaunystei praradusios nekaltybe, ir ar norit draugaut su tokia mergina, kuri iki bunant su jumis jau turejo tarkim kokius 30 vaikinu lovoi???

66

Re: Seksas nuo 15 metų

matai, cia yra dilema. Ta kuri turejo 30 vaikinu pries tai dazniausiai vistiek tures daugiau patirties ir sugebejimu (na cia aisku nebutinai, bet)... o pats faktas, aisku ne pats fainiausias, kad visas kaimas perejo smile

67

Re: Seksas nuo 15 metų

na tai va... tai ce jau tiesiog bus kiekvieno vaikino pasirinkimas ar jis nores merginos su patirtimi, ar  merginos artimesnes  sirdziai

68

Re: Seksas nuo 15 metų

nieko gero kad 15

69

Re: Seksas nuo 15 metų

Vaidule, 21 parašė:

nieko gero kad 15


Siaip geriau jau 15 negu tik nuo 21..;D

70

Re: Seksas nuo 15 metų

o man labai idomu... kaip jus vaikinai turit tiek kantrybes kadrint panele 16metu... gi ji tooookia naivi kvailute, apie ka su sneketis?... o atsiduoda ne taip jau greit jei tai pirmas kartas..

71

Re: Seksas nuo 15 metų

kazkas ziauraus mergaites budamos 13-15m mylisi. jos dar net neserga moteriskomis ligomis. waikinaij tuo naudojas, nes galwoja, kad jau nebereikia apsisaugojimo, nes merginos organizmas dar nesubrendes. o kaij mergaitems jau prasideda pirmosios ligos buna nebegeraij, nes iskarto laukia pastojimas

72

Re: Seksas nuo 15 metų

Giedrius, 27 parašė:

matai, cia yra dilema. Ta kuri turejo 30 vaikinu pries tai dazniausiai vistiek tures daugiau patirties ir sugebejimu (na cia aisku nebutinai, bet)... o pats faktas, aisku ne pats fainiausias, kad visas kaimas perejo smile

O kodėl būtinai visas kaimas, 30 vyrų ir pan.? smile o gal panelė su labai geru berniuku tai darė, pradėjo ir baigė tik su juo, o ne nuo vieno prie kito ėjo:)



Daug skirtingų nuomonių, bet daugelis tokių, kad kažkas nenormalaus 15 m. ir pan:) o aš taip nemanau smile bet kaip ir visur, yra išvedžiojimų:) jei panelė turi patikimą žmogų, su kuriuo tai daro, visiem draugam nesipasakoja, ir žino kad jos partneris to nedarys, turi galvą ant pečių, tai kodėl ne? Jeigu viskas gerai. Bet, jei pvz kaip mano klaisokė jau nežinau kaip, kur, kiek kartų padaryta, visokiausiom ligom užsikrėtus, iš pradžių buvo einama prekė, o dabar kai jau nusigyveno niekas nebenori jos, tai ką aš žinau. Pykina apie ją pagalvojus. Tai vat tame ir esmė, kad jei protingai - nemanau, kad tai blogai, bet jei kaip k*rva - blogiau nebūna.
Ir šiaip, kodėl niekas nediskutuoja apie vaikinų santykius iki 15m?

73

Re: Seksas nuo 15 metų

Jurga, 22 parašė:

o man labai idomu... kaip jus vaikinai turit tiek kantrybes kadrint panele 16metu... gi ji tooookia naivi kvailute, apie ka su sneketis?... o atsiduoda ne taip jau greit jei tai pirmas kartas..

o tu greit atsiduodi? big_smile

74

Re: Seksas nuo 15 metų

nu ir jaunimas... kiek reiks kiausiu sutraiskyt kai mano dukrai bus 14.. as apakes... wink

75

Re: Seksas nuo 15 metų

na seip buna kad bendrauji su zmogum ir patys pasisako kad prarado nekaltybe 14 metu.. na nezinau seip as nesu uz tokius dalykus kad 15-metes jau myletusi.ir seip kazkaip pati jos neketinu netekti nesulaukus pilnametystes ; )

76

Re: Seksas nuo 15 metų

Aušra, 15 parašė:

na seip buna kad bendrauji su zmogum ir patys pasisako kad prarado nekaltybe 14 metu.. na nezinau seip as nesu uz tokius dalykus kad 15-metes jau myletusi.ir seip kazkaip pati jos neketinu netekti nesulaukus pilnametystes ; )

niekada nesakyk niekada wink speju jau po metu ar dvieju ja prarasi.. arba teks ilgai laukt big_smile kaip man buvo ;D

77

Re: Seksas nuo 15 metų

koks skirtumas anksciau ar veliau, svarbu kad viskas butu gerai wink

78

Re: Seksas nuo 15 metų

As manau kad 15 mete neturetu prarasti nekaltybe juk dar vaikas yra:::717

79

Re: Seksas nuo 15 metų

kas cia per mama!?didziuotis tuo tikrai nera ko!dar tokiom mazgem ir dirza paimt!:::d93

80

Re: Seksas nuo 15 metų

Ugnė, 26 parašė:

kas cia per mama!?didziuotis tuo tikrai nera ko!dar tokiom mazgem ir dirza paimt!:::d93

o zhinojai kad uzh dirzha ir vaika atimt gali shiais laikais? big_smile