21

Re: Tynginiauji ar mokaisi ?

tynginiauju , ne bet kai reikalas privercia tenka ir pasimokyti... :-D

22

Re: Tynginiauji ar mokaisi ?

ech....sunku prisiversti mokintis.....:-{

23

Re: Tynginiauji ar mokaisi ?

gal kas zino vaistu nuo tinginystes ir valios stiprinimui ? smile

24

Re: Tynginiauji ar mokaisi ?

Aleksandras, 21 parašė:

gal kas zino vaistu nuo tinginystes ir valios stiprinimui ? smile


dar toki neisrasti vaistai,bet ateitje.......ka gali zinoti....:)

25

Re: Tynginiauji ar mokaisi ?

aha yra vaistu -berzine kose kas ryta....

26

Re: Tynginiauji ar mokaisi ?

as ir daba tureciau buti mokykloje , bet..
mokslai visai nesunku tik tiek, kad tingiu mokytis..

27

Re: Tynginiauji ar mokaisi ?

nori but juodadarbis bemokslis?

28

Re: Tynginiauji ar mokaisi ?

tinginiauji net per daug liko 20dienu iki savarnkisku pristatymo o as nei vieno nepadariua o reik 5[arasyt big_smile nu bet jau reik pradet rasyt

29

Re: Tynginiauji ar mokaisi ?

Mokausi ir daug:D

30

Re: Tynginiauji ar mokaisi ?

Mokslas-sviesa...:D o paskui ir beprotyste........:p

31

Re: Tynginiauji ar mokaisi ?

ir mokaisi ir tynginiauji geriau nebuna big_smile

32

Re: Tynginiauji ar mokaisi ?

as tai ir mokausi tinginiaudama ir tinginiauju mokydamasi...:V studentauju ir tiek:D

33

Re: Tynginiauji ar mokaisi ?

as labai dziaugiuosi kad istojau i man patinkancia specialybe...man labai patinka studijuoti ir siaip mokytis...per semestra speju ir pasimokyt ir dar laiko randu keliose konferencijose sudalyvauti...o va jau sesija kitas reikalas, nors esu dar rik fukse ir isgyvenau tik pirma sesija, bet jei visos sesijos bus tokios tai labai fainai, nes per sesija nieko nesimokiau tik tusinausi ir nerealiai gerai islaikiau visus egzus....jega...myliu langvas sesijas...:)

34

Re: Tynginiauji ar mokaisi ?

viska suderinu smile studijavimas stipresnis nei studentavimas ;D

35

Re: Tynginiauji ar mokaisi ?

Gyvenimas duotas tik viena karta....Uzteks mokytis, reikia gyventi. Todel as gyvenu:D

36

Re: Tynginiauji ar mokaisi ?

geriau nesimokinkim,vis vien durni mirstam.....:D

37

Re: Tynginiauji ar mokaisi ?

Įdomu buvo nuomones pasiskaitinėt, taip pat visiškai sutinku su tais, kam mokslas - šviesa, tik bijausi, kad šviesa nebūtų pernelyg stipri sad

38

Re: Tynginiauji ar mokaisi ?

siaip as mokausi kelios dienos pries koli ar egza.. :? bet lankau atsakingai visas paskaitas ir zymiuosi, ka gero ir naudingo pasako koks destytojas (jei jis pasako ;D ), nius ir stengiuosi isidemeti, kartais pavyksta,kartais ne... taciau jei pavyksta, tai labai padeda mokantis pries koli wink
>>zdz esu stropi studente (buvau ir stropi mokine ;D ), ir labai nepatinka, labai vargina tie zmones, kurie uzuot mokinesi, verkia, kad cia labai daug ir t.t. nesuprantu ar pan... juk visiems tiek pat buna medziagos.. tiesiog vargina tas nuolatinis inkstimas :::022 jei tau sunku ismokti kelios dienos pries, tai mokykis kelias savaites pries big_smile nesuprantu.... o kvailiausia, kai skundziasi, kad nieko nesupranta, kai visa ta laika iki kolio ar egzamino, per paskaitas pliurpe ir kitiems trukdydavo, nieko neuzsiraso...

39

Re: Tynginiauji ar mokaisi ?

Didesnio tinginiu mokytis nera!!!:D
gryztu is paskaitu prie kompo iskart arba su draugais;]
na bet vis dar stipendija gausiu:)

40

Re: Tynginiauji ar mokaisi ?

nu cia geras, paskaiciau zinute rasyta beveik pries metus big_smile ir kaip mano poziuris pasikeite i moksla, now education is the most important thing in my life big_smile