61

Re: Kokį filmą žiūrėjote paskutinį kartą?

Diena kai zeme sustos..ar kazkaip panasiai..tupas filmas..Nepriklausomybes diena senesnis bet gerokai geresnis, kas liecia si zanra.. smile

62

Re: Kokį filmą žiūrėjote paskutinį kartą?

Tomas, 28 parašė:

Diena kai zeme sustos..ar kazkaip panasiai..tupas filmas..Nepriklausomybes diena senesnis bet gerokai geresnis, kas liecia si zanra.. smile

Antrinu tavo nuomone, tas filmas tikras meslas buvo. Ypatingai mane prajuokino faktas, kad Keanusas verke visa filma, kokie zmones destruktyvus ir kokie jie blogi, bet paliko tuos visus Nano Super Edrunus zemeje, kad zmones galetu juos istirti ir pasigaminti savo super duper ginkla ir patapti dar destruktyvesniais ;D Total BS.

63

Re: Kokį filmą žiūrėjote paskutinį kartą?

Hercogienė | The Duchess - na, man labai patiko ... neteisybe gyvenime nu ... jetau, kad asaros byra dabar neutral

64

Re: Kokį filmą žiūrėjote paskutinį kartą?

raimondas19m iesko merginos nuo 19 iki 25m

65

Re: Kokį filmą žiūrėjote paskutinį kartą?

Raimondai, kuo tai susije su filmais?

Ingriduk >> Joa man the Duchess irgi patiko :] Bet visiskai jau taip gailejau as ten jos eh... vargsiuke.

66

Re: Kokį filmą žiūrėjote paskutinį kartą?

Auris, 21 parašė:

Raimondai, kuo tai susije su filmais?

Ingriduk >> Joa man the Duchess irgi patiko :] Bet visiskai jau taip gailejau as ten jos eh... vargsiuke.

labiausiai, kas patiko man, kad nesvarbu, jog tas vyras meiluze po vienu stogu laike, ji rado jegu su tuo susitaikyti .. ui, kiek jegu tam reikejo ...tik nesupratau, ja mylejo jis ar ne :? nes jeigu taip, tai galejo ir paleisti ...

67

Re: Kokį filmą žiūrėjote paskutinį kartą?

Juste, 20 parašė:

sindlerio sarasas

Kiek jūs dar galit ta filmą žiūrėt jau tirtai į akis įsiliejo ;(

Auris, 21 parašė:
Tomas, 28 parašė:

Diena kai zeme sustos..ar kazkaip panasiai..tupas filmas..Nepriklausomybes diena senesnis bet gerokai geresnis, kas liecia si zanra.. smile

Antrinu tavo nuomone, tas filmas tikras meslas buvo. Ypatingai mane prajuokino faktas, kad Keanusas verke visa filma, kokie zmones destruktyvus ir kokie jie blogi, bet paliko tuos visus Nano Super Edrunus zemeje, kad zmones galetu juos istirti ir pasigaminti savo super duper ginkla ir patapti dar destruktyvesniais ;D Total BS.

Nu jis gal nepaliko gal tie žiogai susikrovė čiomodanus ir išvarė namo big_smile

68

Re: Kokį filmą žiūrėjote paskutinį kartą?

nea jis jos nemylejo bet jo kilnaus titulo namai negaletu pakelti tokio skandalo...uztat vat taip ir gavosi...

69

Re: Kokį filmą žiūrėjote paskutinį kartą?

na taip, negaletu pakelti, nes kitur taip "nebuvo" big_smile na, zodziu ... neutral

70

Re: Kokį filmą žiūrėjote paskutinį kartą?

ziurejau bed time stories

71

Re: Kokį filmą žiūrėjote paskutinį kartą?

ir kaip? big_smile as turiu parsisiuntes bet bijau ziuret ;D

72

Re: Kokį filmą žiūrėjote paskutinį kartą?

Paskutinis filmas kuri ziurejau tai buvo "Saulelydis" laaaaaaabai patiko, geras filmas :::a37

73

Re: Kokį filmą žiūrėjote paskutinį kartą?

Paskutinis , kuri ziurejau buvo Unborn arba lietuviskai kaip reklamuoja Prakeiksmas, patiko, buvo siurpoku momentu smile

74

Re: Kokį filmą žiūrėjote paskutinį kartą?

Screamers:::621

75

Re: Kokį filmą žiūrėjote paskutinį kartą?

Auris, 21 parašė:

ir kaip? big_smile as turiu parsisiuntes bet bijau ziuret ;D


nebijok, geras filmas, jei patiko naktis muziejuje patiks ir sitas. smile ir nieko ten baisaus kaip gali atrodyti. big_smile

as seniena ziurejau, "klik, su pultu per gyvenima"

76

Re: Kokį filmą žiūrėjote paskutinį kartą?

ziurejau "slumdog millionaire" manau kad oskaru per daug gavo smile

77

Re: Kokį filmą žiūrėjote paskutinį kartą?

Linas, 21 parašė:

ziurejau "slumdog millionaire" manau kad oskaru per daug gavo smile

Irgi paskutinis mano žiūrėtas. Šiaip visi šitie oskarai manęs nejaudina, bet keliu ranką už gražias pasakas, tegu jos man ir primena senus TV3 laikus su Vaitiekūno plike ekrane.
O tų vaikiukų vaidybai įvertint neužtektų ir visų šitų pompastiškų ceremonijų kartu paėmus.

78

Re: Kokį filmą žiūrėjote paskutinį kartą?

Virgin territority - viduramziskos poslybes big_smile

79

Re: Kokį filmą žiūrėjote paskutinį kartą?

berniukas dryžuota pižama, labai patiko

80

Re: Kokį filmą žiūrėjote paskutinį kartą?

Mama Mia, va ka tik paziurejau, tai gavau lengva juoko ir laimes doze smile