81

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

Gilus žvilgsnis

82

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

cia apie kuno dalis sneka ne apie pinigus

83

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

visa figura

84

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

peciai,rankos,slaunys ir zinoma uzpakaliukas...:)

85

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

Pirma demesi kreipiu i ilgus plaukus:)

86

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

akys , uzpakalis big_smile

87

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

tai ka uzpakalio notrauka uzdet :::037

88

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

Pritariu lilianai smile dar lupos smile

89

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

man tai smegenys:)

90

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

Smegenys ir man:)

91

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

Krūtinė, pečiai. Kai matoma krūtinė su pečiais aiškiai, tuomet nuspėjamas ir visas kūno sudėjimas.

92

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

Andrius, 22 parašė:

vidinis grozis nustelbia bet koki grazu kuna....grozis laikinas,o asmenybe iki gyvenimo galo,jusu ivardintos vaikino savybes:2val kasdien sporto salej,butinas soliariumas,baltinti dantukai,vazelinas rankoj lupoms minkstint visada,ir zinoma jokiu buitiniu darbu,o jei delne oda isitrins:),zodziu tie vaikinai kurie egzistuoja,bet be tevu finanansu ar galios patys neisgyventu ne savaites,tokie beviltiski,viduje tusti,....ir nuo tokiu treniruotu kunu 60% moteru patiria smurta,kada moterys supras,kad geras zmogus yra auksciau visko wink  grazus vaikinas niekada taves neivertins,nes gali gauti beveik betkuria ir betkada,
man grazu,kai mergina save prisiziurinti ir siekianti savo karjeros bei kitu gyvenimo tikslu,gerbia savo seima,vyra, vyrus kaltina moterys,bet kai is salies pasiziuri,begale moteru tokiu pat tusciu....

va cia teisingai pasakyta!!:) uztenka tik kad vaikinas save prisiziuri, yra tvarkingas, padoriai apsirenges.. wink

93

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

Persasi nuomone, kad sporto saleje reikai labiau paprakaituot:D

94

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

rankos smile

95

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

Akys, nosis, lupos ir rankos. Ai, dar sukuosena, jeigu ji skaitosi prie kuno daliu. Nekalbu apie plaukus iki nugaros, bet plikai nuskusti vyrai tikrai nekaip atrodo ;D

96

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

hm, o balsas skaitosi? Jei taip, tai uz balsa:)

97

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

nezinau kodel bet man pirmiausia demesi patraukia vaikino rankos..:) paskui akys ir tt..;D

98

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

nu as galiu pasakyt,nors ir vyras gimine,bet as patinku koks esu pats sau ir man velniop kas ka sako big_smile tongue tongue tongue

99

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

Pilvo presiukas;p

100

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

as visada pirmiausia atkreipiu i vyro rankas, ta prasme, plastakas, man kazkaip sexualu grazios vyro plastakos... Zinoma, jei panages ne pajuode:D, na ir taip megiamas subiniukas...mm...