141

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

Dalia, 32 parašė:

Pirma atsizvelgiu i apranga,manieras,jei su treningais ir rukantis tai fui, mane traukia labiau savimi prisiziurintys vyrai savimi pasitikintys,o ne kas tarpk koju ar pan. Jei nera tvarknigas tai isivaizduok kas ten dedasi fe, kokios nerimtos moterys jei tik i ta daikta teziuri, visu pirma vyras turi save gerbti ,visu antra vyras turi buti dzentelmenas moteriai, suteikti jai pagarba,ja ginti, ir myleti ja visokia amziams,o ne keisti kaip kokias kojines,deja tarp zmoniu neber zmogiskumo,gaila.

O vyras su treningais, negali but prisiziurejes ir tvarkingas? Kita vertus, rukantis negali but prisiziurejes ir tvarkingas? Tam, kad moteris galetu tiketis uzkariaut (suzavet ar pan.) toki, puiku vyra kaip tu aprasei - ne treninguotas (suprask kostiumuotas), nerukantis, itin prisiziurintis, tai ji, turetu mazu maziausiai sugebet nors kartais, ilgam sakiny padet taska...

142

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

Ruta, 23 parašė:

krutine smile


smile o subinukas nepatinka smile smile

143

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

Rankos

144

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

kai be dantu ir veidas ziaurus i rankas ziuri big_smile nejuokinkit moterys.pirma veidas figura po to atskiros vietos....

145

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

Lupos......

146

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

1. truputi ilgesni plaukai nei kaip paprastai pas dauguma
2. delnos
3. nugara

147

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

čia paskaičiau ko dar niekad nežinojau big_smile :::139

148 (redagavo Božena, 22 2012-05-08 17:57)

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

Wika, 23 parašė:

kai be dantu ir veidas ziaurus i rankas ziuri big_smile nejuokinkit moterys.pirma veidas figura po to atskiros vietos....

tu cia uz visus nespresk.

149

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

Dauguma debeliški atsakymai kiek užmečiau akį, atleiskite.. Nė viena moteris su manimi nebuvo dėl mano rankų, šiknos, kojų, pilvo ar pimpalo. Visos buvo dėl smegenų. Tikiuosi ir toliau su tokiomis būt wink

150

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

turi but didele ir tvirta krutine kad mergina budama gleby turetu kur padet savo mazas svelnias rankas wink

151

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

cia klausimai merginom:D:D:D pakraipos matyt be tos big_smile:D:D

152

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

Donatas, 29 parašė:
Dalia, 32 parašė:

Pirma atsizvelgiu i apranga,manieras,jei su treningais ir rukantis tai fui, mane traukia labiau savimi prisiziurintys vyrai savimi pasitikintys,o ne kas tarpk koju ar pan. Jei nera tvarknigas tai isivaizduok kas ten dedasi fe, kokios nerimtos moterys jei tik i ta daikta teziuri, visu pirma vyras turi save gerbti ,visu antra vyras turi buti dzentelmenas moteriai, suteikti jai pagarba,ja ginti, ir myleti ja visokia amziams,o ne keisti kaip kokias kojines,deja tarp zmoniu neber zmogiskumo,gaila.

O vyras su treningais, negali but prisiziurejes ir tvarkingas? Kita vertus, rukantis negali but prisiziurejes ir tvarkingas? Tam, kad moteris galetu tiketis uzkariaut (suzavet ar pan.) toki, puiku vyra kaip tu aprasei - ne treninguotas (suprask kostiumuotas), nerukantis, itin prisiziurintis, tai ji, turetu mazu maziausiai sugebet nors kartais, ilgam sakiny padet taska...

teisingai, ir treninguoti , ir rukantys vyrai nereiskia kad jie apsileide , net treninguoti ir rukantys yra kartais daug labiau prisiziureje , daug tvarkingesni uz vadinamus kostiumuotusius ... o del tasku sakiniuose , tai matomai is lietuviu kalbos gramatikos pamoku begiojo smile

153

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

nesuklysiu,pasakydamas kad labiausia lieciama yra vyro....pinigine

154

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

Patinka stiprių rankų apkabinimas...... bet deja aš už saviškį raumeningesnė, o jis su jokiu sportu nedraugauja nei gražiuoju, nei piktuoju. Šiuo metu turiu lepšį big_smile Ir negaliu nei prie gražaus kūno prisiliesti, nei prie storos piniginės big_smile

155

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

smegenų vingiai ...

156

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

Ugnė parašė:

smegenų vingiai ...

va cia tai kalba patirtis. Spaudziu desine.

157

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

Čia apie vidaus organus sakyčiau big_smile

158

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

man tai protas

159

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

na taip -protas tai pagrindas smile bet matyt čia norėta sužinoti , kuri konkrečiai kūno vieta moterims patinka labiausiai ......aš žinau tik kas nepatinka big_smile big_smile -riebalų sluoksnis ant pilvo smile ir  tai visiškai  nesvarbu ,kokio amžiaus vyras smile( kaip gerai , kad mano vyras būtent toks smile ) ....su metais gal santykiai suprastėjo , bet užtat vaizdelis nors geras big_smile kitos paprieštaraus , kad geriau santykiai įdealūs , o kūnas- liūliantis kalnas smile ...bet man taip geriau big_smile

160

Re: Kuri vyro kūno dalis patinka?

Если красивых и умных одновременно не бывает, то значит я не существую? big_smile Tai va kodėl as moterims nepatinku big_smile