21

Re: kas geresni virejai?

na pvz mano dede visalaik gamina, nes jo zmonai gaminti nepatinka, o dede gamina labai skaniai...kad tik daugiau tokiu vyru butu...hehe... smile

22

Re: kas geresni virejai?

Gintė, 19 parašė:

O tai galima suprasti, kad maisto gaminimas neieina i seimos rupinimasi, dar nemaciau tokios seimos, kur vyras visa laika stovi prie plytos ( na gal ne visa laika, bet bent savaitgaliais gamina seimai pietus), be to, domisi visokiom kulinarinem naujovem, improvizuoja ir t.t., kiek pastebejau dazniausiai gamina moteriskos lyties atstoves...

na vienas pavyzdys tada as esu nes man patinka gaminti eksperimentuoti ir pan:)o as nemazai seimu pazystu ir draugu pazystamu kuriose gamina tik vyrai ir moteru i virtuve visiskai neileidzia. kaip vienas draugas sake moteris maista tiktai gadina:)nors su tuo as nesutinku. jos irgi moka gaminti skaniai ir pan bet ne visos daugumai mano pazystamu tai visai nepatinka o tuo labaiu jei pana yra islepinta ir pan.:)

23

Re: kas geresni virejai?

Manau vyrai geresni kulinarai bent mano tetusis tai tikrai jie is sirdies daro!

24

Re: kas geresni virejai?

Viktorija, 24 parašė:

Manau vyrai geresni kulinarai bent mano tetusis tai tikrai jie is sirdies daro!

Vyrai daro is sirdies?:D
O mama is ko daro, is inxtu gal? Hanibalai jus kazkokie..:D

25

Re: kas geresni virejai?

ne del to o daro kad butu tik padaryta valgyt...kad butu ko pavalgyt..man vistiek patinka kaip vyrai daro labai graziai atrodo kai krapstosi apie kiekviena smulkmena kad ir graziai atrodytu ir skaniai...

26

Re: kas geresni virejai?

jo toki vaizdeli grazu ziureti...:)

27

Re: kas geresni virejai?

Tomas, 26 parašė:

Sorry jei izeidziau, bet meskit i mane akmeni jei gu tai, ka as pasakiau melas..:)


Kad stovetum cia tai tikrai mesciau..:)

28

Re: kas geresni virejai?

Tomas, 26 parašė:
Viktorija, 24 parašė:

Manau vyrai geresni kulinarai bent mano tetusis tai tikrai jie is sirdies daro!

Vyrai daro is sirdies?:D
O mama is ko daro, is inxtu gal? Hanibalai jus kazkokie..:D


Tu kazkoks keistuolis... Taip jau i lankeles kartais nuciuozi kad net klaiku,tai tau panele nieko nesupranta apie picas nes ne isdidmescio yra,tai per romantiska pasimaudyma prie jusu gulbes priplauke,tai gerai kad dar briedziu banda nesubego ir nenumete ragu prie koju...:) Manau butu uzsibaiges tada romantiskas vakarelis,nes bekeldama tavo panele ragus butu savo nagelius nusilauzus,o va jau tada butum gaves lekti ieskoti dildes:):):)

;D

29

Re: kas geresni virejai?

Klinarai geresni vyrai, bet virejai nezinau. tas pats kaip kas geresni indu plovejai

30

Re: kas geresni virejai?

ka as zinau? smile

31

Re: kas geresni virejai?

nez nes nematei...:)?/?????

32

Re: kas geresni virejai?

Visur visokiu yra....

33

Re: kas geresni virejai?

ish tiesu, mano manymu tai, kad merginos yra geresnes virejos, tik jos labiau tyngi... smile

34

Re: kas geresni virejai?

Eilini karta varai offtopicus, beleka..Cia tema apie virejus..kaip kokia nekalta 14mete rasineji beleka..pasidomek kas yra forumas ir kam jis skirtas..Elgies kaip skandinave..:D

35

Re: kas geresni virejai?

Na na...Ar bent jau sis jaunuolis buvo kada susidures su skandinavais??? Tau tai tikrai dar daug zemes reiktu .... kad iki ju ligio prieitum!!!!;D

36

Re: kas geresni virejai?

vyrai.....

37

Re: kas geresni virejai?

vyrai yra nuostabus virejai,mano vyras retai gamina,bet uztai nuostabei.moterys taip pat saunios virejos,niu bet vyrukai.....

38

Re: kas geresni virejai?

vaje kad isgyrem tuos vyrus...db vaikscios nosis iskele...hehe...:)

39

Re: kas geresni virejai?

gal vyrai,nes moteris seimininkauja tik namuose o vyrai restoranuose ir kitur smile bet moteriskes vistiek skaniau gamina big_smile

40

Re: kas geresni virejai?

todel kad jau joms igimta kad rupintis namu ukiu...