41

Re: kas geresni virejai?

vaikinai:)

42

Re: kas geresni virejai?

Mano nuomone vyrai... Mes daugiau valgom daugiau ir vertinam maisto kokybe... Uzsienyje pvz vos ne visose maitinimo istaigose prie vyrykles vien vyrai sukasi wink

43

Re: kas geresni virejai?

noreciau ir as tokio vyro kur pats taisytu valgyti namie o skanu butu ummm....

44

Re: kas geresni virejai?

o as turiu toki... mm... kaip gerai smile nes pati tai nelabai megstu daryti valgyt... nors ikvepimas ruost maista retkarciais aplanko, bet nedaznai smile

45

Re: kas geresni virejai?

is tiesu yra vyrai geresni virejai,jie kazkaip geriau gali ir prieskonius pamaisyt,nu zodziu geriau moka viska atitaikyt.cia skaiciau daugumos nuomone,kad restoranuose dirba daugiau vyru,bet kodel taip yra,nieks nepaminejot pacio fakto.as pati esu baigusi ir kazkada dirbau ta vireja.virtuveje yra sunku dirbti,ir jei dar dideliam mastui zmoniu,labai daug nervu kainuoja,sefas gali rekt pastoviai,nes viskas turi greitai eit.vyrai,jie geriau pernesa tuos visus stresus,jam tie rekimai ten sefo ar ko,i viena ausi ieis is kitos iseis.o moterys sunkiau susitvarko psichiskai.gali ir verkt pradet,ir isizeidus jaustis.delto virtuvese daugumoje vyrai,kad ir kokiuose laivu kruizuose,nes tikrai,tai daug nervu atimantis darbas,o vyrai su sia situacija susitvarko lengviau.

46

Re: kas geresni virejai?

Manau,  kad vyrai geresni  kulinarai, kai  vyras pagamina tai taip  skanu būna, na dar  gal  ir  todėl,  kad gamina  tik savaitgaliais. Net ir  paprasčiausiai  iškepti  blyneliai  pusryčiams, atrodo  visai  kitokio  skonio.

47

Re: kas geresni virejai?

Ernesta, 20 parašė:

o nuo ko? jei galima paklausti...

manau nuo istvermes. Darbas restorano virtuveje tai ne seip prie orkaites pusvalanduka pastoveti. Tam reikelinga daug energijos ir istvermes. Beje esu maciusi nemazai virtuviu, kur pagrindine - moteris, taigi negalima sakyt kad visur dirba tik vyrai o moterys plauna indus. smile

48

Re: kas geresni virejai?

Vienareiksmiskai - vyrai wink Nors.. Isimtis tik patvirtina taisykle! wink

49

Re: kas geresni virejai?

aisq mes geresni virejai uz jus smile jug is bado teko ismokt kai drauges ir zmonos neduoda valgyt big_smile:D:D

50

Re: kas geresni virejai?

mano tetis!:D

51

Re: kas geresni virejai?

Na ir as pritarsiu kad vyrai:) Nors mano seimoj, skaniausiai gamina mano mama:D

52

Re: kas geresni virejai?

na jo, motinos suneliu pasigaili visada big_smile

53

Re: kas geresni virejai?

seip tai vyrai patys geriausi kulinarai !!! cia ne as sumasciau taip knygos raso

54

Re: kas geresni virejai?

knygos knygom, bet skrandis geriau vertina big_smile

55

Re: kas geresni virejai?

nors labiau iprasta, kad virtuvej sukiojasi moterys, bet gamina geriau vyrai. neatsimenu kada ir kur skaiciau gera paaiskinima kodel taip yra: moteris gamindama galvoja kad dar reiks rubus isskalbt, grindis isplaut, paskui dar suni pavedziot ar dar ka padaryt, o vyrai jei gamina, susitelkia tik i gaminima, todel taip ir pyksta jei kas nors trukdo=) aisku, tai galioja tik tiems, kurie is tikruju moka gaminti, o ne pirmakart virtuvej atsidure=)

56

Re: kas geresni virejai?

Joa.. mano tevukas super kulinaras! ir jei jau jis virtuvej - ieit gali, bet ne zodzio apie jo gaminama patiekala! smile

57

Re: kas geresni virejai?

man viduriukas...nesakykit panos kad mes nemokam skaniai valgyt galint wink

58

Re: kas geresni virejai?

moteru beda del ko ju maistas netoks skanus kaip vyru kad jos kasdien daro ta valgyt ir turbut jau vemt vercia nuo to gaminimo,daro atmestinai, uzsimerkusios.o vyrai karta i 5 metus ateje i virtuve tai ziurek ir peiliuka nauja suranda dar enmatyta ir bulve netaip baisiai atrodo ;]
ilgiau pasikuicia bet efektas geresnis gaunas

59

Re: kas geresni virejai?

arunas>
cit tu tik:P

60

Re: kas geresni virejai?

Auste, 18 parašė:

nors labiau iprasta, kad virtuvej sukiojasi moterys, bet gamina geriau vyrai. neatsimenu kada ir kur skaiciau gera paaiskinima kodel taip yra: moteris gamindama galvoja kad dar reiks rubus isskalbt, grindis isplaut, paskui dar suni pavedziot ar dar ka padaryt, o vyrai jei gamina, susitelkia tik i gaminima, todel taip ir pyksta jei kas nors trukdo=) aisku, tai galioja tik tiems, kurie is tikruju moka gaminti, o ne pirmakart virtuvej atsidure=)

skaičiau kad, visas reikalas ne tame, vyras ar moteris gamina, o tame, kiek yra interpretacijos ir nuojautos.