61

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

Frenkas parašė:

Realiai zmogus grazus tada kai jis pats sau grazus.
Jeigu pvz salyginai vadinkim zmogus negrazus bet jis svyti visas pasitikejimu ir laime tai jis automatiskai tampa grazus ir malonus visiems.
O negrazus gali buti tas kuris salyginai grazus bet jeigu suruges jis niekam nepatiks ir jeigu pats saves nepriima del kazkokiu priezasciu.
ka manot ar teisingai sukalbejau?

Pritariu.

62 (redagavo Valdas 2022-03-11 16:04)

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

Būna du plaukų dažymo tikslai: palaikyti tikrovišką plaukų spalvą ir dažymas įvairiomis kitomis spalvomis, kaip būdas parodyti kitą svarbią savo savybę. Tai kuris iš šių dažymų patinka ir ne.

Plius, jei konkrečiam žmogui, gražus to žmogaus veidas, tinkami tie genai ir jų sveikumas, kurie matosi veide, kokia bebūtų spalva, dažyta ar ne, daugiau mažiau patiks, nes patinka veidas, nes plaukų spalva yra tik vieni iš daugybės genų.

Kitas 'patinka plaukai, nes patinka veidas' ryšio pavyzdys yra toks: žiūriu į veidrodį ir nepatinka šukuosena. Ir taip taisau, kerpu, ir anaip, vistiek ne. Pasirodo, kad smegenims nepatinka ne galvos plaukai, o paaugusi barzda, veidas, į kurią ima neigiamai reaguoti. Nusiskutu barzdą ir tie patys plaukai, ta pati šukuosena, tampa labai gražūs.

63

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

Plaukų nedažau gal 10 metų. Prieš tai dažiau gal 10 - iš pradžių tik sruogomis, paskui gal 3 metus visus. Išvada -  norint ilgus plaukus dažyti kokybiškai, saugant plaukus ir be jokių ataugimų, būtina turėti itin didelius resursus smile Pabandyti verta, bet geriau tuos pinigus investuoti į kitur, nebent svarbiausia plaukų spalva smile
man vis laiką buvo labai gražu natūralūs plaukai, o žilos moterys atrodė Moterimis, kurios gyvenime kažką įdomaus patyrė. Juokingai atrodo, kai gatve eina kelios moterys su vienodais plaukais... Gražu tai, kas individualu, o ne tai, ko yra daug, vienoda ir negyva. Bet tai čia man smile
Jei būčiau 20, nusidažyčiau plaukus kokiom nors keistom pastelinėm spalvom - šviesiai violetinė, rausva, žalsva, žydra r pan. smile

64

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

O kodėl dabar negali taip dažyti? smile

65

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

Frenkas parašė:

O kodėl dabar negali taip dažyti? smile

Ir aš to paties norėjau paklausti smile

66

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

Fjord parašė:
Frenkas parašė:

O kodėl dabar negali taip dažyti? smile

Ir aš to paties norėjau paklausti smile

Kaip ir visi turiu savo supratimą apie savo įvaizdį atitinkamomis sąlygomis - todėl jau ne laikas ir dar ne laikas smile

67

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

Andre, kam laikyti save kažkokiuose rėmuose. Aš manau, kad kaip tik dabar būtų laikas iš jų išsivaduoti. smile

68 (redagavo Andre 2022-03-12 11:22)

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

Fjord parašė:

Andre, kam laikyti save kažkokiuose rėmuose. Aš manau, kad kaip tik dabar būtų laikas iš jų išsivaduoti. smile

Rėmai? Nejaugi žmogaus pasaulėžiūra, vertybės, grožio supratimas, pojūčiai irgi rėmai? Iš vienos pusės taip, tačiau iš kitos, tai yra atrama, kuri yra mano gyvenimo pagrindas.
Plaukai ir jų dažymas - daug svarbesnė žmogaus gyvenimo dalis, nei kad tik išvaizda. Todėl į tai žiūriu rimtai. Viskas savo laiku - kaip kad žiemą išlėkti ant ežero su bikini ir meškere, o paskui stebėtis, iš kur plaučių uždegimas smile
Na, o požiūris, kad daryti bet kada ir bet ką, kad savęs nevaržyti - tai irgi tik viena iš rėmų rūšių smile

69 (redagavo Fjord 2022-03-12 12:09)

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

Oi...oi...kiek kraštutinumų. Radikalu. Tuo tarpu, aš tik apie plaukus...

70

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

Viskas tuo pačiu ir paprasta, ir sudėtinga - geriausias pvz., kad jei norisi trumpo sijonuko ir palaidų ilgų plaukų prisiimk atsakomybę už tai, kokio dėmesio sulauksi nuošalioje gatvėje ar parke, nes ne viena gyveni šiame pasaulyje - aplinkiniai kiekvienas savaip skaito tavo pasiųstus signalus ir reaguoja į tave savaip smile

71

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

Andre parašė:

Viskas tuo pačiu ir paprasta, ir sudėtinga - geriausias pvz., kad jei norisi trumpo sijonuko ir palaidų ilgų plaukų prisiimk atsakomybę už tai, kokio dėmesio sulauksi nuošalioje gatvėje ar parke, nes ne viena gyveni šiame pasaulyje - aplinkiniai kiekvienas savaip skaito tavo pasiųstus signalus ir reaguoja į tave savaip smile

Gražūs pateikti pavyzdžiai. Visiškai sutinku smile

72

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

Prieš kiek tai laiko mačiau 60 metę moterį, ryškiai raudonais plaukais, ir apsirengusią kaip paauglę. Plaukų spalva tiko, atrodė gražiai, tik apranga su amžium nesiderino, atrodė nepriimtinai. Aišku, kam kas gerai, bet tada galvojau, ar ji taip rengiasi, atrodo, dėl dažno mylėjimosi. O dabar galvoju, ar ne dėl trumpo apatinių plaukų ilgio, jei tai įjungia elgesį pagal amžių, kurį vertina smegenys pagal tuos plaukus.

73

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

Valdas parašė:

Prieš kiek tai laiko mačiau 60 metę moterį, ryškiai raudonais plaukais, ir apsirengusią kaip paauglę. Plaukų spalva tiko, atrodė gražiai, tik apranga su amžium nesiderino, atrodė nepriimtinai. Aišku, kam kas gerai, bet tada galvojau, ar ji taip rengiasi, atrodo, dėl dažno mylėjimosi. O dabar galvoju, ar ne dėl trumpo apatinių plaukų ilgio, jei tai įjungia elgesį pagal amžių, kurį vertina smegenys pagal tuos plaukus.

Čia jau topas. :::024

74

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

Ieva parašė:
Valdas parašė:

Prieš kiek tai laiko mačiau 60 metę moterį, ryškiai raudonais plaukais, ir apsirengusią kaip paauglę. Plaukų spalva tiko, atrodė gražiai, tik apranga su amžium nesiderino, atrodė nepriimtinai. Aišku, kam kas gerai, bet tada galvojau, ar ji taip rengiasi, atrodo, dėl dažno mylėjimosi. O dabar galvoju, ar ne dėl trumpo apatinių plaukų ilgio, jei tai įjungia elgesį pagal amžių, kurį vertina smegenys pagal tuos plaukus.

Čia jau topas. :::024

:::044

75

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

Valdas parašė:

Prieš kiek tai laiko mačiau 60 metę moterį, ryškiai raudonais plaukais, ir apsirengusią kaip paauglę. Plaukų spalva tiko, atrodė gražiai, tik apranga su amžium nesiderino, atrodė nepriimtinai. Aišku, kam kas gerai, bet tada galvojau, ar ji taip rengiasi, atrodo, dėl dažno mylėjimosi. O dabar galvoju, ar ne dėl trumpo apatinių plaukų ilgio, jei tai įjungia elgesį pagal amžių, kurį vertina smegenys pagal tuos plaukus.

Aš tai įtariu, kad apatiniai plaukai pas ją ilgi ir ryškiai mėlyni.. gal dar ir su kasytėm :::041

76 (redagavo Valdas 2022-03-14 08:15)

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

Manau, kad ji buvo nusiskutusi plikai arba labai trumpi. Paaugliška psichika normaliu atveju 'atsiverti' gali instinktyviai reaguojant į įgimtą savybę, kuri smegenims nurodo jų amžių.

77

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

Vakar prasilenkiau 50-60 metę moterį, kuri buvo nusidažiusi plaukus raudonai ir apsirengusi daugmaž raudonai. Atrodė gražiai.