21

Re: Homoseksualės.

Rasa, 25 parašė:
Tomas, 19 parašė:
Rasa, 25 parašė:

o tai isbandyti nera blogai. as netgi manau kad tokios merginos labiau pazista savo kuna ir labiau moka save patenkinti smile cia jau zmogaus pasirinkimo laisve

Mačiau tyrimą kuriame rodė homoseksualių žmonių smegenų veikimo principą ,jis panašus į moters .Todėl vyrams ir šlykštu vien pagalvoti kad jie asocijuojasi su moterimi.

bet vyrams tai tuo paciu ir patinka...

Vyrams patinka dvi merginos jo lovoje  big_smile Du vaikinai patinka gėjams ,bet ne vyrams.

22

Re: Homoseksualės.

Tomas, 19 parašė:
Rasa, 25 parašė:
Tomas, 19 parašė:
Rasa, 25 parašė:

o tai isbandyti nera blogai. as netgi manau kad tokios merginos labiau pazista savo kuna ir labiau moka save patenkinti smile cia jau zmogaus pasirinkimo laisve

Mačiau tyrimą kuriame rodė homoseksualių žmonių smegenų veikimo principą ,jis panašus į moters .Todėl vyrams ir šlykštu vien pagalvoti kad jie asocijuojasi su moterimi.

bet vyrams tai tuo paciu ir patinka...

Vyrams patinka dvi merginos jo lovoje  big_smile Du vaikinai patinka gėjams ,be ne vyrams.

o man idomus vyru mastymas jei dvi merginos tai viskas ok, bet jei jau du vaikinai tai viskas jie jau nebe zmones.... as dedu tarp siu dalykulygybes zenkla, nes tai niekuo nesiskiria, na nebent tu zmoniu lytis smile

23

Re: Homoseksualės.

Matau tarp Rasos Ir Tomo ivyko sis tas daugiau nei priespriesa :::346

24

Re: Homoseksualės.

Rasa, 25 parašė:
Tomas, 19 parašė:
Rasa, 25 parašė:
Tomas, 19 parašė:
Rasa, 25 parašė:

o tai isbandyti nera blogai. as netgi manau kad tokios merginos labiau pazista savo kuna ir labiau moka save patenkinti smile cia jau zmogaus pasirinkimo laisve

Mačiau tyrimą kuriame rodė homoseksualių žmonių smegenų veikimo principą ,jis panašus į moters .Todėl vyrams ir šlykštu vien pagalvoti kad jie asocijuojasi su moterimi.

bet vyrams tai tuo paciu ir patinka...

Vyrams patinka dvi merginos jo lovoje  big_smile Du vaikinai patinka gėjams ,be ne vyrams.

o man idomus vyru mastymas jei dvi merginos tai viskas ok, bet jei jau du vaikinai tai viskas jie jau nebe zmones.... as dedu tarp siu dalykulygybes zenkla, nes tai niekuo nesiskiria, na nebent tu zmoniu lytis smile

Taip ten sutinku ,bet vizgi apie du vyrus nieko neoriu žinoti :::a55

25

Re: Homoseksualės.

Tomas, 19 parašė:
Rasa, 25 parašė:
Tomas, 19 parašė:
Rasa, 25 parašė:
Tomas, 19 parašė:
Rasa, 25 parašė:

o tai isbandyti nera blogai. as netgi manau kad tokios merginos labiau pazista savo kuna ir labiau moka save patenkinti smile cia jau zmogaus pasirinkimo laisve

Mačiau tyrimą kuriame rodė homoseksualių žmonių smegenų veikimo principą ,jis panašus į moters .Todėl vyrams ir šlykštu vien pagalvoti kad jie asocijuojasi su moterimi.

bet vyrams tai tuo paciu ir patinka...

Vyrams patinka dvi merginos jo lovoje  big_smile Du vaikinai patinka gėjams ,be ne vyrams.

o man idomus vyru mastymas jei dvi merginos tai viskas ok, bet jei jau du vaikinai tai viskas jie jau nebe zmones.... as dedu tarp siu dalykulygybes zenkla, nes tai niekuo nesiskiria, na nebent tu zmoniu lytis smile

Taip ten sutinku ,bet vizgi apie du vyrus nieko neoriu žinoti :::a55

matai tik tai ka nori matyti?

26

Re: Homoseksualės.

Rasa, 25 parašė:
Tomas, 19 parašė:
Rasa, 25 parašė:

o man idomus vyru mastymas jei dvi merginos tai viskas ok, bet jei jau du vaikinai tai viskas jie jau nebe zmones.... as dedu tarp siu dalykulygybes zenkla, nes tai niekuo nesiskiria, na nebent tu zmoniu lytis smile

Taip ten sutinku ,bet vizgi apie du vyrus nieko neoriu žinoti :::a55

matai tik tai ka nori matyti?

Taip , tai mano laisve ir aš ja naudojuosi .  Tiesiog nelabai man patiktu kad mano lovoje gulėtu kažkokie du Styvai ir jie ten čerškėtu .
Dvi moterys kaip nors ištverčiau :::025

27

Re: Homoseksualės.

Sveikos, žiūriu tema tuščia, bandysiu prikelti smile Yra čia tokių merginų? Taip pasiilgau moteriškos kompanijos smile

28

Re: Homoseksualės.

taip,!  x)

29 (redagavo tinsanis 2013-07-14 11:53)

Re: Homoseksualės.

Rasa, 25 parašė:

o jus turit ka nors pries kitu pakraipu zmones? as manau kad tai kiekvieno pasirinkimo laisve.

taip as turiu,,man slikstu,pre vieno stalo nesesciau ,,,niekad neskaitysiu kad jie lygus normaliam ,, ir jai jie turi teises tai ir as turiu turet pasirinkimo laisve,,koks tyrimas iki kol vaikas gims kad zinot koks jis bus ,,vienas is tu ligoniu ar normalus,,jai normalus laukiamas  jai ne abortas ,,o tiem kas pasako lai gimsta -koki gyvenima jis tures seimos vistek bus atstumtas kaip brokuotas,,,,

30

Re: Homoseksualės.

1. Geju lyga ir tolerantiskas jaunimas braunasi i mero kiema su piketais, neduoda ramybes, spredzia klausimus spaudimais.
2. Patys geju lygos atstovai buvo paklausti, jei butu grupinio sekso megeju paradas, jie tam pritartu? Geju lyga atsake,kad ne.
3. Nuogus uzpakalius rodyti nori, o tu pasakyk savo nuomone ar padaryk pastaba, anie iskart sauks, kad diskriminacija, kad juos diskriminuoja.
4. Kaip sunku bus vaikui, kuris augs su dviem teciais ar mamomis, juk mokyklose jis bus pasaipos objektas ir tai tikrai duos per psichika. O dar nezinia ka patys ''tevai'' darys su tuo savo vaiku, kai jis paaugs.

31

Re: Homoseksualės.

Pfff parašė:

Sveikos, žiūriu tema tuščia, bandysiu prikelti smile Yra čia tokių merginų? Taip pasiilgau moteriškos kompanijos smile

statusas - turiu vaikina, ieskau merginos.   
Greitai gal ir swedish family bus populiarus dalykas.

32

Re: Homoseksualės.

nesvarbus parašė:
Pfff parašė:

Sveikos, žiūriu tema tuščia, bandysiu prikelti smile Yra čia tokių merginų? Taip pasiilgau moteriškos kompanijos smile

statusas - turiu vaikina, ieskau merginos.   
Greitai gal ir swedish family bus populiarus dalykas.

Koks jums skirtumas? Mano vaikinas apie tai žino, su juo viskas tvarkoj. Kodėl aš negaliu norėti kitos merginos? smile

33

Re: Homoseksualės.

Na zinai, kai partneriu daug, tada ir bedu gali buti daug:)

34 (redagavo Pfff 2013-07-14 20:53)

Re: Homoseksualės.

nesvarbus parašė:

Na zinai, kai partneriu daug, tada ir bedu gali buti daug:)

Jeigu kas nors su tuo nemoka susitvarkyt, tai ir neturėtų to apsiimti. Jų problemos, jeigu bėdų atsiranda smile

35

Re: Homoseksualės.

Pfff parašė:
nesvarbus parašė:
Pfff parašė:

Sveikos, žiūriu tema tuščia, bandysiu prikelti smile Yra čia tokių merginų? Taip pasiilgau moteriškos kompanijos smile

statusas - turiu vaikina, ieskau merginos.   
Greitai gal ir swedish family bus populiarus dalykas.

Koks jums skirtumas? Mano vaikinas apie tai žino, su juo viskas tvarkoj. Kodėl aš negaliu norėti kitos merginos? smile

niekas nedraudzia norek bet tada neisizeisk jai kitu tarpe busi laikoma isigimele ar pan,,isizeist nera ko,,,

36

Re: Homoseksualės.

tinsanis parašė:
Pfff parašė:
nesvarbus parašė:

statusas - turiu vaikina, ieskau merginos.   
Greitai gal ir swedish family bus populiarus dalykas.

Koks jums skirtumas? Mano vaikinas apie tai žino, su juo viskas tvarkoj. Kodėl aš negaliu norėti kitos merginos? smile

niekas nedraudzia norek bet tada neisizeisk jai kitu tarpe busi laikoma isigimele ar pan,,isizeist nera ko,,,

Vadinkit kaip norit. Aš tokius kaip jus vadinu visapusiškai netolerantiškais. Na bet ir žodynas pas jus... smile

37

Re: Homoseksualės.

isigimelis normalus zodis -lietuviskas ne mano sukurtas,,,as tolerantiskas normaliem ne ligoniam,,

38

Re: Homoseksualės.

arba kazkoks gejukstis istrina sms arba jiem prijaucinatis:D:D:D nuomone yranuomone ,,nereikia iskraipyt zodzio tolerancija,,,

39

Re: Homoseksualės.

tinsanis parašė:

isigimelis normalus zodis -lietuviskas ne mano sukurtas,,,as tolerantiskas normaliem ne ligoniam,,

Normaliems tolerancijos nereikia smile

40

Re: Homoseksualės.

Pfff parašė:
tinsanis parašė:

isigimelis normalus zodis -lietuviskas ne mano sukurtas,,,as tolerantiskas normaliem ne ligoniam,,

Normaliems tolerancijos nereikia smile

normaliem kur santykiai yra moteris ir vyras,,o ne iskrypeliam,,,man tai slikstu man tai nepriimtina,,pre vieno stalo neses pre manes o ir nemanau kad noretu kai suzinotu ka apie juos galvoju,vaiko tokio neauginciau jai butu leidimas -tyrimas nusakantis kad bus toks ,,jo likimas iskart butu aiskus,,,