41

Re: PIZZA

Laabai megstu picas... kai Kaune gyvenau, tai pora kartu i savaite nueidavau vakarais i kazkokia picerija valgyt picos, nes po 20val buvo akcija, kad pigiau pica smile O dabar net ta Vici is parduotuves gerai smile

42

Re: PIZZA

dievinu uz pica skauniau nebuna ipac namyne mamos

43

Re: PIZZA

labai megstyu picas ir jos pacios skanoiausios tik cili ten visada jas valgau mano top 10
1 venecijos 2toskana 3 romeo 4perlenkta ypatingoji  5 havaju

44

Re: PIZZA

man skaniausia yra Chili bed megstamiausia pica tai Havaju ir dar Toskana patiko...

45

Re: PIZZA

Laisvyda, 13 parašė:

dievinu uz pica skauniau nebuna ipac namyne mamos


buna, buna skaniau wink matyt mazai dar ragavusi wink

46

Re: PIZZA

man megstamiausia yra margarita... aisq, lietuvoj jos dazniausiai buna tokios sudziuvusios ir neskanios, bet italijoj, ar net toj pacioj cekijoj.. mmm.. traskus minkstas padas, geros kokybes pomidoru pasta (ne suknistas kecupas) ir daug kvapnaus baziliko neprilygsta jokiai picai.. mm

47

Re: PIZZA

Megstu pica, bet mano skaniausias patiekalas tai moliuskai pagaminti pagal plancha recepta (ispaniska recepta) ,suvalgius tik pirstus apsilaizai ir mhmmm

48

Re: PIZZA

Vilma, 22 parašė:

Megstu pica, bet mano skaniausias patiekalas tai moliuskai pagaminti pagal plancha recepta (ispaniska recepta) ,suvalgius tik pirstus apsilaizai ir mhmmm

moliuskai ce jau ispindejimas ko dar varlyciu kojeliu uzsimanysi big_smile o seip as labai mekstu picas ir ypac astres as seip viska mekstu astrei big_smile parveze man is svedijos tokiu cili prieskoniu bet tokiu astriu niekur lituvoi tokiu nesu rades big_smile

49

Re: PIZZA

ir sraiges dar liuks, jos ruosiamos su cesnaku smile)))))

50

Re: PIZZA

niu jop ir ju pilnos pakrantes big_smile gal pati ir ruosi jas big_smile

51

Re: PIZZA

ne ne apie sraiges tai bisky pajuokavau, apie moliuskus tai rimtai, nemanau kad tai ispyzdejimas, tiesiog as ju nemoku skaniai pagaminti, restorane juos gerai ruosia, taip kad manau galima sau kartais leisti nueiti i restorana!!!! tiesiog si savaitgali buvau prie juros, ten nerealiai juos ruosia! pica irgi skanu  bet cia paprastas patiekalas, tas pats kas makaronai!

52

Re: PIZZA

aha as irgi labai megstu moliuskus ir kitas juros gerybes,o tie moliuskai tai belgu nacionalinis patiekalas,aisku ir kitu saliu virtuvese ju pasitaiko.bet pacius skaniausius tai valgiau paryziuj belgiskame restorane

53

Re: PIZZA

o lietuvisku moliusku pakeptu ant lauzo neteko ragauti big_smile

54

Re: PIZZA

e.. picu megejai - gal bent vienas koki recepta pasiulysit?

55

Re: PIZZA

as tai siulau pica su juros gerybemis!!!

56

Re: PIZZA

man tai nepatinka tos visos juros gerybes...

57

Re: PIZZA

kaip sakoma kiekvienam savo!!!! Viskas priklauso nuo to kaip juos paruostos, nes jei vandenyje virtos tai bus be skonio!!! As tai tik austriu atsisakiau paragauti, kazkaip neviliojo!!!! o visa kita man patiko, geriausiai jas ruosia restoranai kurie randasi prie juros!!! 

58

Re: PIZZA

na manji us skanaiusia tada kai pats gaminiesi namie (aisku ne su tuo pagrindu kaip batonas ;D ) na tik ta misini pizzos teshlai nusiperki ir kimbi i darba tada prisidedi visu ingridientu ir megaujiesi sawo gamybos maistu tik va beda kad kartais man ji pasvyla ;D

59

Re: PIZZA

man tai labai patinka pica BOULINGO vat

60

Re: PIZZA

As tokio slamsto i savo kuno nekemsu smile