81

Re: PIZZA

Aurinta, 22 parašė:

Galima galima wink  kitaip ir negalima big_smile

super! big_smile nuo siol tik taip ir darysiu! wink big_smile:D

82

Re: PIZZA

noriu as siandien picos :::818

83

Re: PIZZA

pizza mano wirskinimui prastai.. wakar walgiau pizos dabar nepaeinu pilwa skauda

84

Re: PIZZA

Tomas, 26 parašė:

Esu ziaurus ju megejas..Sian net knyga nusipirkau apie jas..:)
O kaip jus, mextat? Kokios ir kur mextamiausios?:)
Pvz Kaune PasPaolo (Bella Italia) picos skaniausios ir taskas..
O pacios blogiausios Chilli..

O as galvojau kad cia kalbama apie pizzos boksta :::041 bet pasirodo apie paprasciausia pica:::b56 koks as kvailys ir tos picos lapai kv... Haladinike jau nuo praetu metu keturios stovi,reikes atsaldut ir nunest i gatve balandiams hmm ... vargsai visai nekas jems... neduoda niekas valgyt :::b49

85

Re: PIZZA

karts nuo karto skanu...bet retai:) nes paskui nuo visokiu picu,chipsu,coca colu i vaikstai kaip balions isiputes:D

86

Re: PIZZA

nu as galiu pasakyti kad kai dirbu picerijoje jau ilgoka laika tai man net ziuret nesinori i jas ...bet ka darysi,bent pasiziuriu kaip kiti jas skaniai valgo smile

87

Re: PIZZA

Pasilepinu kartais smile Bet siaip tirkai megstu :>

88

Re: PIZZA

skanu smile bet kazkodel visad skaniausia buna i namus uzsisakyta pica negu pacioj picerijoj...

89

Re: PIZZA

zr megstu :::715 kjp turiu laiko ir einu pro sali visada nueinu i picerija uzkast biski wink

90

Re: PIZZA

Kaune tai tikrai geriausios belloj ar pas pauliuka.. siaip tais belloj kiek pamenu aptarnavimas geresnis.. wink o labiausiai nemegstu ciliako.. o traukinukyje isvis nesamone - draugas pasieme maza, nes buvo neseniai pavalges, tai atnese tokio dydzio, kad mes zvengem, jog namuose sumustinis didesnis buna.. big_smile

91

Re: PIZZA

man irgi ju manija! nzn kaip negalvoti apie jas! blogaj nes pilvukas man nuo ju dideja sad
negaliu pro jas praeit ramiai...paskui prisiminus seile varvinu big_smile
vaa... db radau kur skanu ir pigu - Can Can picerijuke arba namie pasidaryt wink

92

Re: PIZZA

skaniausios picos arenoj,vos pagalvojus norisi:::644

93

Re: PIZZA

namie toks padas neiseina

94

Re: PIZZA

Na jei taip, tai mano mėgstamiausia Da Antonio keturių sūrių pica

95

Re: PIZZA

Megstu. Ir pati gaminuos..:) O megstamiausia, tai cili picerijoj "Romeo" smile Bent pakolkas big_smile

96

Re: PIZZA

man ziawryaj patynka pizza sjum sjuryu ir sjum desrelem big_smile

97

Re: PIZZA

Burnoje neturejau gal metus:)Ir labai gerai,zinau,kad man tokio maisto negalima ir visai nevilioja is piceriju sklindantys kvapai.Kitiems,kai papraso visalaik mielai iskepu.Niekada ju labai labai nemegau,bet,kiek prisimenu man labiausiai patikdavo Vezuvijaus is Ciliako,nes kitu net ir nebandydavau dazniausiai.

98

Re: PIZZA

Viktorija, 16 parašė:

man ziawryaj patynka pizza sjum sjuryu ir sjum desrelem big_smile

wtf ?

99

Re: PIZZA

Aleksandras, 23 parašė:
Viktorija, 16 parašė:

man ziawryaj patynka pizza sjum sjuryu ir sjum desrelem big_smile


wtf ?


jai ziauriai patinka pica su suriu ir su desrelem ;D manyciau taip ;D

100

Re: PIZZA

Margarita :::818 jerguteliau :::742 minkstute skanute:| koks skonys :V
Visa uzlieta tuo suriu :::111->:::d05