181

Re: Lietuviai UK

kas is Kento ?yra gyvu ?

182

Re: Lietuviai UK

Daiva parašė:

Kent Canterbury:::001

kaimyne ))

183

Re: Lietuviai UK

Ieškau plačiai mąstančių, ambicingų žmonių, kurie norėtų užsidirbti papildomai pinigų. smile Skype p-i-k-t-a-z

184

Re: Lietuviai UK

Kent,Gillingham smile

185

Re: Lietuviai UK

rimantas, 26 parašė:

sweiki gal yra tautieciu kurie gyvena gravesende:-) parasykit pabendrausim

Dauguma lietuviu kuriuos pazystu uk yra is Gravesendo ir pats nuo jo 10min kelio gyvenu smile

186

Re: Lietuviai UK

Dovile, 20 parašė:

Kas is Maidstono?:::001::

Netoli Maidstono tik:D

187

Re: Lietuviai UK

Rasa, 22 parašė:

geriausia gyventi ten kur mazai lietuviu,(giauriausia kai ju tik keli) nes cia lietuvis lietuviui ne brolis!!!!!

Is dalies tavo tiesa ,bet nesigailiu susipazines jau cia UK su kaikuriais lietuviais,kai  reikejo tai padejo ir pats neatsisakaujiem padet kada reikia...cia viskas priklauso nuo zmogaus mentaliteto...jei buvo lietuvoj baranas,tai uk jam ir ragai uzaugs,o jei suprantantys situacija,kur randasi ir kad iskilus bedai netures pas ka kreiptis ,tai elgsis normaliai ir nesuks nugaros kitam...

188

Re: Lietuviai UK

Jei yra zmoniu is wisbech tai prisistatykit privaciai ;DD nes sitam kaime daznai nebuna ka veikt ;D

189

Re: Lietuviai UK

Bristol !!! smile)

190

Re: Lietuviai UK

Londone, Stratforde smile

191

Re: Lietuviai UK

Labas vakaras.gal yra merginu is Ipswich miesto ? Mielai pabendrauciau :}

192

Re: Lietuviai UK

Gal kas is siaures velso yra? smile Butu smagu pabendraut smile

193 (redagavo vytas 2013-07-02 12:16)

Re: Lietuviai UK

liepos 12 vaziuoju i lt su savo auto,gal yra norinciu prisijungt? smile

194

Re: Lietuviai UK

Rasa parašė:

aišku geriausia ten kur lietuvių mažiausiai o tai vis ne perkąsti gerkles vieni kitiems galėtų big_smile džiaugiuosi kad gyvenu ten kur lietuvių beveik nėra big_smile

gyvenk tada kur pakiai nors turesi judesio

195

Re: Lietuviai UK

Ech,bjauri mes tauta ... Vienas kito nemėgstam,tik todėl , kad iš tos pačios duobės...:)  tik lenkų nenorėčiau vėl kaimynystėje smile  neesu Polish hater,bet bent kiek teko susidurti be nemalonumų neapsieita...

196

Re: Lietuviai UK

Rita parašė:

Ech,bjauri mes tauta ... Vienas kito nemėgstam,tik todėl , kad iš tos pačios duobės...:)  tik lenkų nenorėčiau vėl kaimynystėje smile  neesu Polish hater,bet bent kiek teko susidurti be nemalonumų neapsieita...

na tu pasakyk nejau reikia mylet bendraut su zmogum kad jis lietuviskai kalba-apie ka su juo kalbet-apie tevyne apie ora?jai a sta pati galiu bendraut su anglu?kur benuvaziuociau as nepuolu bendraut su zmogum jai isgirstu lietuviu kalba , na kalaba na lietuvis ir?

197

Re: Lietuviai UK

Nepuolu ir aš:) bet tikrai nesakau,kad vengiu Lietuvių . 
Kad nenorėčiau gyvent kur daug Lietuvių:) geriau tarp savų nei tarp juodžių ar babajų...

198

Re: Lietuviai UK

Rita parašė:

Nepuolu ir aš:) bet tikrai nesakau,kad vengiu Lietuvių . 
Kad nenorėčiau gyvent kur daug Lietuvių:) geriau tarp savų nei tarp juodžių ar babajų...

na isdalies taip bet nepulciau ir kur lietuviu daug,,,as nesakau kad ju vengiu tesiog nematau tikslo bendraut,,

199

Re: Lietuviai UK

Tai gali ir ne bendraut:) mano gatvėje yra Lietuvių šeima, bet aš nieko nesakau ir jie nieko nesako:)

200

Re: Lietuviai UK

Rita parašė:

Tai gali ir ne bendraut:) mano gatvėje yra Lietuvių šeima, bet aš nieko nesakau ir jie nieko nesako:)

tai taip ir darau,nes kam vaziuoji i uzsieni darbas mokslai ,,kas ketina gryzt i lietuva mazai ,tai integruokis i sali su jos zmonem,,o ne gyveni kitoj saly a mali apie lietuva-lietuvius,,man sitas nesuprantama kodel yra noras toks ieskot kas is lietuvos idomu tesiog aplamai,,,