101

Re: Lietuviai UK

Kas iesko, tas randa.. :-)

102

Re: Lietuviai UK

Gal kas ish Siaures Airijos aplink Armagh miesta ar net ish pacio jo

103

Re: Lietuviai UK

kuo maziau kietuviu lietuvoje tuo geriau,gal valdzia atsipeikos.

104

Re: Lietuviai UK

nemanau kad valdziai rupi ta lietuvele......scunthorpe- north lincolnshire...

105

Re: Lietuviai UK

Sveiki. Kas is Bedfordo?

106

Re: Lietuviai UK

kas i pasimatyma UK?

Reikalavimai, kad gyventu London'e, Bristol'i, Cardiff'e arba dar kur nors salia M4 motorway, taip pat salia M3 nuo londono iki pat Southamptono big_smile

107

Re: Lietuviai UK

paulius, 22 parašė:
lili, 29 parašė:

zmones uk yra ziaurus,begalinis pavydas baigia pasmaugti,toks jausmas,kad is lietuvos isvaziavo,tik tie kurie neturi jokio intelekto,,,liudna:(

pati tu neturi intelekto, jei nesamones rasai, cia galiu igivendinti savo svajones, o ka toi gimtoi zemelei? su vejo malunais kariauti, pati ir kariauk, patriotiskumas? visas pasaulis mano ir kur noresiu ten ir vaziuosiu ir gyvensiu. turbut uztenka intelekto jei atsakiau. drasiam reikia buti, o ne prisisi...am.

gaila ,bet lili teisi,kazkaip pagyvene cia metelius -du,jie visi galvoja,kad yra pasaulio bambos,o jai papuoliai dar dirbti pas lietuvi  vaizeri tai sues su visais batais,kazkaip nebesididziuoju ,kad esu lietuve....

108

Re: Lietuviai UK

Kas is Maidstono?:::001::

109

Re: Lietuviai UK

Pakolkas dar Thetfordas :::247

110

Re: Lietuviai UK

sveiki, gal yra norwichiui zmogeliuku is lietuvos?:::817 neseniai esu atvykusi tai norisi draugu susirasti:::920

111

Re: Lietuviai UK

xaukselis, 35 parašė:
paulius, 22 parašė:
lili, 29 parašė:

zmones uk yra ziaurus,begalinis pavydas baigia pasmaugti,toks jausmas,kad is lietuvos isvaziavo,tik tie kurie neturi jokio intelekto,,,liudna:(

pati tu neturi intelekto, jei nesamones rasai, cia galiu igivendinti savo svajones, o ka toi gimtoi zemelei? su vejo malunais kariauti, pati ir kariauk, patriotiskumas? visas pasaulis mano ir kur noresiu ten ir vaziuosiu ir gyvensiu. turbut uztenka intelekto jei atsakiau. drasiam reikia buti, o ne prisisi...am.

gaila ,bet lili teisi,kazkaip pagyvene cia metelius -du,jie visi galvoja,kad yra pasaulio bambos,o jai papuoliai dar dirbti pas lietuvi  vaizeri tai sues su visais batais,kazkaip nebesididziuoju ,kad esu lietuve....

Visokio plauko zmoniu visur yra smile tad nereikia cia varyti ant visu, kad jei su vienu ar kitu blgu, pavydziu ir intelektualumu nepasizyminciu susidurei smile

112

Re: Lietuviai UK

:::110   Ross on Wye - puikus miestelis Wellso pasoneje :::240 Tiktai zajobina lenkai - avinu banda :::a57

113

Re: Lietuviai UK

gal yra paneliu is Maidstono?

114

Re: Lietuviai UK

Lina, 23 parašė:

Gal kas is Oxfordo? smile draugo neieskau, truksta draugu smile

Labas, yra is Oxfordo, bet ne vaikinas big_smile

115

Re: Lietuviai UK

LILI ne vis tokie zmones be intelekto visokiu buna tas pats kaip tie patys anglai tas pats jei butum lietuvoje visur tas pats tik reik atsirinkt tuos kurie su intelektu o kurie nea, kurie bambos nori bu kurie normalus zmones. Jei patyrei skaudu nutikima tai nesakyk kad vis zmonies tokie, nes dar pazinsi ir geru zmoniu

116

Re: Lietuviai UK

Labas, taip yra zmogeliuku is Norwich miesto smile

117

Re: Lietuviai UK

ne jau cia wisi is londono, o gal kas gywena south yorkshire ???? smile

118

Re: Lietuviai UK

Andrius, 25 parašė:
xaukselis, 35 parašė:
paulius, 22 parašė:

pati tu neturi intelekto, jei nesamones rasai, cia galiu igivendinti savo svajones, o ka toi gimtoi zemelei? su vejo malunais kariauti, pati ir kariauk, patriotiskumas? visas pasaulis mano ir kur noresiu ten ir vaziuosiu ir gyvensiu. turbut uztenka intelekto jei atsakiau. drasiam reikia buti, o ne prisisi...am.

gaila ,bet lili teisi,kazkaip pagyvene cia metelius -du,jie visi galvoja,kad yra pasaulio bambos,o jai papuoliai dar dirbti pas lietuvi  vaizeri tai sues su visais batais,kazkaip nebesididziuoju ,kad esu lietuve....

Visokio plauko zmoniu visur yra smile tad nereikia cia varyti ant visu, kad jei su vienu ar kitu blgu, pavydziu ir intelektualumu nepasizyminciu susidurei smile

119

Re: Lietuviai UK

dieve ,kad nusisneka ..net skaityt graudu...kur norim ten vaziuojam ...kiekvienam rinktis kur geriau ...ir ne jusu suknystas reikalas...

120

Re: Lietuviai UK

Gal kas gyvenat east midlands? Netoli lincoln?