21

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

Šveicarija fantastiškai graži šalis, teko aplankyti prieš keletą metų, vasara. Per 8 dienas apkeliavom beveik visa šalį. tik tiek kad buvom apsistoję Ciuriche, tai teko kas vakara grįžti. labai puikiai išvystytas traukinių eismas, tai mes nusipirkom nuolatini bilieta tom dienom, su juo galima plaukti laivu, važiuoti traukiniais, autobusais, keltis keltukais i kalnus (jei jie valstybiniai, kai kurie privatus kelia uz puse kainos su tuo bilietu), nemokami muziejai. pagrinde visoj saly kalbama vokiskai, bet labai sekmingai susikalbejom ir angliskai. jei vaziuoja didesne grupele zmoniu tai apsimoka pasiieskoti kokio namelio kalnuose.

22

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

o man Vokietija patiko..

23

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

Pries menesi buvau Kroatijoje, nuostabi salis smile Butinai dar kada nors planuoju ten apsilankyt...
Esu buvus Turkijoje, Bulgarijoje, Slovenijoje........ Per keliones man pavyksta atsigauti, parsivezu daug ispudziu, tikiuos ir toliau pavyks bent pora kartu per metus kazkur toliau nuvykt smile

24

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

Labai mėgstu keliaut smile Beveik per visą Europą pervažiavau šią vasarą, vykom link Ispanijos, pačios nuostabiausios dvi savaitės, galėjo būt ilgiau, kitais metais keliaujam toliau smile Oi, nieko nėra nuostabiau už tą jausmą kai keliauji, o labiausiai įsimintina vieta buvo, Alpės smile Aukščio baimė iškart dingo kai pasikėlus į Santį pamatai tokį grožį smile

25

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

Labai saunu yra turkija aisku vasaros metu karsta bet grozis nepakartojamas,ibiza irgi nebloga saunus vakareliai ir puikiai galima praleisti laika:)

26

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

Neisivaizduoju  savo gyvenimo  be kelioniu:)  Esu   keliavus  labai  daug  ,  aplankiau  beveik visa europa,  taippat  tailanda,  Egipta kelis kartus smile     Merginom patarciau aplankyti  turkija ,   gausit  daug komplimentu  bei  demesio , gi  tie turkai    taip  moka makaronus kabint ;DD
O  vaikinams i  Tailanda  ,  aisku  tik   neuzsipulkit  ant  ne to  ko  rejk  ... big_smile
nes   galim nesuprasti  ar tai vyras ar moteris smile))

27

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

Visiems labai patarčiau nukeliauti į Stambulą. Nuostabus miestas. smile Kas domisi architektūros paminklais, ir kas nelaiko pastato "akmenų krūva", tai labai patiks miestas smile Merginoms patarčiau įsimesti skareles į rankines jeigu eisit į mečetę. Žinoma prie įėjimo "skolina", bet gal maloniau savo kokį šalikėlį užsimesti kad būtų pridengti plaukai ir dekoltė. smile Jeigu norit kurorto Turkijoje - patarčiau Fethiye. Ne Antalija, ne Alanija ar dar ten koks nuvalkiotas kurortukas... Fethiye - nuostabus kampelis. Apylinkėse galima aplankyti Aleksandro didžiojo olą, taip pat nerealų tarpeklį "Saklikent". Tai vienas iš labiausiai lankomų kurortų taip pat, bet man jis asmeniškai labiau patinka nei Alanija ir Antalija, be to.... arti Pamukalė. smile

28

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

Nomeda, 16 parašė:

Neisivaizduoju  savo gyvenimo  be kelioniu:)  Esu   keliavus  labai  daug  ,  aplankiau  beveik visa europa,  taippat  tailanda,  Egipta kelis kartus smile     Merginom patarciau aplankyti  turkija ,   gausit  daug komplimentu  bei  demesio , gi  tie turkai    taip  moka makaronus kabint ;DD
O  vaikinams i  Tailanda  ,  aisku  tik   neuzsipulkit  ant  ne to  ko  rejk  ... big_smile
nes   galim nesuprasti  ar tai vyras ar moteris smile))

Turtingus tevelius, kaip suprantu, turi. Tik cia tuo labai girtis nereikia. Kai pati dirbsi ir uzdirbsi, tai tada gali ir girtis, kad daug kur keliavai ir daug ka matei smile Mano nuomone tokia

29

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

Mindaugas, 21 parašė:

Gal kas turetumet patarimu keliaujantiems i Italija?

Italija yra didele ir neaisku kas tave domina. As buves 2 kartus Italijoj, abu kartus Siaures Italijoj: Milanas, Verona, Venecija, ezeras Como (kur George Cloonet vila yra). Siaip man Italija nepatinka: rekiantys ir angliskai niekad nesnekantys italai (net dirbantys turistiniuose objektuose), labai brangus transportas (ypac traukiniai), pilna prisikabinejanciu babaju, italiska kultura - kuolas. Ispanija uz Italija nezinau kiek kartu geriau :::821 Bet nepaisant visu tu negraziu zodziu apie Italija, vis vien leksiu ten uz 2 savaiciu, si karta lankysiu Pizos boksta smile

30

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

Alika, 25 parašė:

o man Vokietija patiko..

Vokietija valdo smile Ypac jos keliai nemokami. Ir siaip vokiska tvarka visur, viskas priziureta, tvarkinga - tai negali nepatikt. Bet Vokietija neturi to tokio cinkelio, kas trauktu zmones ten grizt ir grizt (koki turi pvz Ispanija ar Portugalija). Vokietija yra maloni tranzitine salis, pro kuria malonu pravaziuoti i sekanti keliones taska smile Bet ten buti - kazkaip ne smile

31

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

Smagiausia Sudane Sacharos dykumoje su navigatoriumi........

32

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

Na as buvau Turkijoje, idomu, bet Instanbul buvo saltokia, nes vykome spalio menesi.
Bet idomu nuvykti., o buvome dar kitoje turkijos puseje, ten buvo silciau.

33

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

Siuo metu labai susidomejau slidinejimu ir ieskau pakeleives slidinejimui Slovakijos zemuosiuose Tatruose kovo 9-13d. kas susidomejot rasykit wink

34

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

labai idomu butu placiau suzinot kas buves pietu amerikoje,centrinej taippat.vizos,kainos,keliones marsrutai,o gal ir kartu nukeliauciau su buvusiu

35

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

O as sia vasara buvau Egipte ,Hurgadoje ir galiu pasakyt kad paliko tikrai gera ispudi ,noriu dar smile   va video :   http://www.youtube.com/watch?v=kLp93PI0lpY

36

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

Latvija, Lenkija, Vokietija, Belgija, Prancuzija, Ispanje, Portugalija, Anglija, Ukraina sitose jau buvau sekanti bus Italija:::034:::034:::034

37 (redagavo Temilė, 25 2011-09-15 19:09)

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

Esu mazai keliavusi , Italija , UK  ,Lenkija big_smile seip svajoniu salis yra indija tik kad labai visi atkalbineja mane del jos:D

38

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

Na .. esu šiek tiek smile Latvija, Lenkija, Belgija, Olandija, Italija, Prancūzija, Slovakija, Čekija, Vengrija, Slovėnija, Austrija.. Vokietija. Pastaroji tai nežinia kiek kart aplankyta. lankysiu ir dar ir dar ;D ypatingai patiko!

39

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

nu nieko ta hurgada.jei ne sokiai levi tai **** butu.

40

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

na tiesa ko truko tai arabiskos muzikos sokiuose,nes pagrinde vien europine visur,o nuo jos jau bloga,norejosi kad tokioje salyje butu ju stiliaus muzika ir sokiai smile