101

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

Sveiki, noriu atostogų, bet neturiu su kuo! smile O kad vienam nebūtų liūdna, ieškau kompanijos kur nors pabėgt antroj liepos pusėj smile Preliminariai turiu dvi idėjas, bet viskas gali būt derinama.

Planas A: kalnai
Noriu pasivaikščioti po kalnus. Paprasčiausias variantas būtų Aukštieji Tatrai (Lenkija/Slovakija), tuo pačiu galima pakeliauti Lenkijos pietus (Krokuva/Aušvicas/Zakopanė/...?) ar Slovakiją. Arba dar prasukt per Čekiją/Austriją (Prahon norėčiau).

Planas B: ramybė
Ramus poilsis pajūry ar kur kitur Lietuvoj arti gamtos.

Kam bent kiek įdomu - parašykit.
(Pasiūlymas, beje, ne tik merginoms.)

102

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

Martina parašė:

Nors buvau 18 ar 19 šalių, didžiausią įspūdį paliko Ispanija. smile

Grazi Salis, Ispanija. Kur dar esi buvus 19 saliu. beveik kaip as tuoj dasivysi.

103

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

19 saliu tai nera daug,sutinku Ispanija  gerai,jei kam teko pabuvot prie Atlanto vandenyno isvis super.Yra toks Bilbao miestas ir nuo ten visai netoli superinis pliaziukas.Jei ka vilioja keliones tai kita savaitele leksiu i Vokietija,jei kazka domina prasom laiskuti i emailiuka:)

104

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

Sveiki , ieskau su kuo vykti i kelione, siaip pietryciu azija, Tailandas, Vietnamas.
Jei kazkokiu budu atsirastu susidomejusiu - lauksiu. Rugpjucio men.

105

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

Saulius parašė:

19 saliu tai nera daug,sutinku Ispanija  gerai,jei kam teko pabuvot prie Atlanto vandenyno isvis super.Yra toks Bilbao miestas ir nuo ten visai netoli superinis pliaziukas.Jei ka vilioja keliones tai kita savaitele leksiu i Vokietija,jei kazka domina prasom laiskuti i emailiuka:)

i salis keliaujama ne del skaiciaus 1 ar 100,,,kiekvienas pagal galimybes pagal poreiki keliauja,,,,

106

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

Įspūdingiausia kelionė buvo į Tailandą, keliavau po jį viena dvi savaites. Nors po to ir iki tol turėjau dar nuostabių kelionių, tačiau patirtys Tailande buvo neįkainojamos. Aplankiau Chiang may, Bangkok, Krabi, Phi Phi. Kita mano mėgstama šalis Norvegija, jos kalnai ir visuomenės požiūris mane nuperka. Ir žinoma Gruzija, ten gamta ir žmonių gerumas yra geriausia ką galima patirti. Šiaip Europa nėra pati geriausia vieta keliauti, bent man - brangu, reikia iš anksto suplanuoti kur gyvensi, kur keliausi, be to per daug varžymo - dress kodai ir pan. Atostogose labiau mėgstu atsipalaiduoti ir nesukti galvos kada kur keliauti ir ką rengtis.

107

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

keliones draugu neieskau del tos priezasties kad labai sunku suderinti visu interesus ir galimybes. keliauju vienas arba prisijungiu prie grupes jeigu matau kad organizuojamas idomus zygis. siaip propaguoju savarankiskas keliones ir po kelioniu rasau pasakojima apie kelione kuria patalpinu kur nors internete keliautoju forumuose

108

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

Anna parašė:
Elfi parašė:

Sveiki,
Ar imanoma internete susirasti netik antraja puse,bet ir draugiu/u? Kaip jus tai darote-ar tokiuose puslapiuose, ar galbut yra specialus puslapiai? Zinau,kad jaunimas atranda draugu per zaidimus internete.. Pasidalinkite:)
Aciu.
Su pagarba,
Elfe

Įmanoma. Susiradau seniai, Delfio komentaruose.

delfyje yra skyrelis "per pasauli"  o 15min.lt yra skyrelis "pasaulis kiseneje" ten gali daug keliones ideju pasisemti

109

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

keliauju vienas ne todel kad esu toks piktas ar uzsidares savyje tiesiog pas visus zmones skirtingas pasiruosimo lygis dar skirtingi charakteriai finansines galimybes pas visus atostogos skirtingu laiku ir panasiai. o charakteriu nesuderinamumas grupinese kelionese is tikruju didziule beda todel patyre keliautojai stengiasi keliauti vieni be pakeleiviu

110

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

Aš ieškočiau draugų pakeliauti kartu smile Rimtu ir ištikimų kurie nepamirštu, butu smagu kartu, kad net ilgai prisimintume. Bet daug kam nepatinku, todėl esu vienas ir planuoju - keliauju susikurdamas galimybės.

111

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

Arturas parašė:

Aš ieškočiau draugų pakeliauti kartu smile Rimtu ir ištikimų kurie nepamirštu, butu smagu kartu, kad net ilgai prisimintume. Bet daug kam nepatinku, todėl esu vienas ir planuoju - keliauju susikurdamas galimybės.

na susirasi tu visiskai nepazistama zmogu. iskeliausite kartu. pvz ka jus veiksite jei vienas nores keliauti viena kryptimi o tavo draugas kita kryptim. arba jei lipsite kur i kalnus tavo draugas atsiliks nuo taves tu turesi tempti ji is paskos arba jis tave arba tavo draugas pavargs per anksti ir nores kelione baigti anksciau o tu noresi dar pakeliauti. grupinese kelionese visada yra lyderis arba grupes vadovas nors ir neformalus bet vis tiek lyderis kuriam turi paklusti visi kiti keliautojai dar butinas pareigu pasidalijimas ir daug kitu organizaciniu klausimu. tolima kelione tai rimtas reikalas tai nera pasivaiksciojimas po miskeli

112

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

žinau suderinsim viską.

113

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

Šiaip tikrai esu nemažai pakeliavusi po pasaulį. Ne už ilgo ruošiuosi vykti į Italiją, taipogi mąstau apie Balį. Gal esate girdėję kokių atsiliepimų? Visada keliauju su kelionių agentūromis, sudomino viena kelionė:https://baltictours.lt/specialus-pasiulymai/kelione-balio-sala-skrydziai-8-naktys-4-viesbutyje-su-pusryciais-tik-1045-eur/ Manau, kad tikrai neblogas pasiūlymas, ką jus manote?

114

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

o man patiko mikis rurikas vienam filme, kai sustojo sankryzoj prie balsuojancios blondines ir paklause...tau kur?  nezinau... tada mums pakeliui...
idomu, liko dar tokiu... gali but ir ne blondiniu?

115

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

Teks paciam vazinet po sankryzas ir istirt situacija. Nemanau, kad cia kas taip aukotusi ir teiktu tokia informacija. Arba pats pabandykit  balsuoti... :::008

116

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

vazineju. tik blondines dabar i bet koki klausima atsako - 30 ewru. ir sankryzose, ir VIP vakareliuose. ir pazinciu saituose smile

117

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

Teks paciam balsuot, o , kai blondine sustos, teks sakykit "su jumis, kad ir i pasaulio krasta"...Gal suveiks...
Arba koki nors plakata nusipiest ir laikyt iskelus, o gal ir eurais mojuot, kad ir netikrais...Vien zo, kas iesko, tas randa. :::008

118

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

ne, kas iesko, galu gale pasako ''nu ****'' ir nusprendzia gyvent ramiai patys sau. tik moterims atrodo, kad ju kazkas vis rimtai iesko

119

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

Zinoma, cia irgi varijantas, mazdaug " As pats sau geras draugas, nereikia man kitu..."Pasisnekam sau forume ir ko daugiau bereikia...:::010

120

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

Labas vakaras.
Planuojuosi keliones pats..Niekuomet tuo nenusivyliau.
Liko vienintelis,neaplankytas žemynas..Ieškau įdomių,keliaujančių žmonių,kurie norėtų aplankyti Australiją ir N,Zelandiją..