241

Re: visureigiai

darius, 17 parašė:

man nesvarbu kad as ten gryztu purvinas ar dar ka svarbiausia adrenalinas.kai miskose per balas vazineji smile

SUPER Uzskaitom smile tongue tongue  MLDC Ciuvas buvooo pries 10m Tema KURTaa

242

Re: visureigiai

tinsanis parašė:

koki monstara isvedi po miska parekaut?:) teko lietuvoj matyt tikrai gerai paruostu aparatu,,,geras uzsiemimas ir gamtoj pabuni ir fiziskai pajudi ,,palaikau tokius uzsiemimus ,,,geriau litras i baka nei i save

  Bliaa Ciuvas Zinoo kaa Snekaa tongue tongue PRITARIUU RESPEKTAS

243

Re: visureigiai

Piktas parašė:

Protingiems zmogams ATV ir SUV savokos skiriasi, o tie kas neismano tokiu dalyku, jiem skirtumo nera big_smile ir tuo viskas pasakyta tongue

MLDC Zodeliai tongue smile Pasirodo Turiuu CIA Sava Sena Chebra CIA Tau ne Taa Laimutee Turintii Supistaa Sportage big_smile big_smile Patylesiuu Geriauu

244

Re: visureigiai

Shameless parašė:
Piktas parašė:

Protingiems zmogams ATV ir SUV savokos skiriasi, o tie kas neismano tokiu dalyku, jiem skirtumo nera big_smile ir tuo viskas pasakyta tongue

MLDC Zodeliai tongue smile Pasirodo Turiuu CIA Sava Sena Chebra CIA Tau ne Taa Laimutee Turintii Supistaa Sportage big_smile big_smile Patylesiuu Geriauu

Aš irgi buvau įklimpusi į senas vėžes. Metų metais Mercai. Bet kažkada reikia pažiūrėti ir plačiau.
Tu nueik į Autohome ir atsisėsk į tokią bent trumpam - išlipti nesinorės. O kai dar ir su privalumais susipažinsi, tai išsižiosi. wink

245

Re: visureigiai

Shameless parašė:
Laimutė parašė:
Shameless parašė:

MLDC Zodeliai tongue smile Pasirodo Turiuu CIA Sava Sena Chebra CIA Tau ne Taa Laimutee Turintii Supistaa Sportage big_smile big_smile Patylesiuu Geriauu

Aš irgi buvau įklimpusi į senas vėžes. Metų metais Mercai. Bet kažkada reikia pažiūrėti ir plačiau.
Tu nueik į Autohome ir atsisėsk į tokią bent trumpam - išlipti nesinorės. O kai dar ir su privalumais susipažinsi, tai išsižiosi. wink

Buvau Uzsukes ta tava Autohome NEPATIKOO tongue tongue smile

Vistiek neprisipažintumei wink
Nieko, branguti, svarbu man patinka big_smile

246 (redagavo Shameless 2022-09-16 20:54)

Re: visureigiai

Laimutė parašė:
Shameless parašė:
Laimutė parašė:

Aš irgi buvau įklimpusi į senas vėžes. Metų metais Mercai. Bet kažkada reikia pažiūrėti ir plačiau.
Tu nueik į Autohome ir atsisėsk į tokią bent trumpam - išlipti nesinorės. O kai dar ir su privalumais susipažinsi, tai išsižiosi. wink

Buvau Uzsukes ta tava Autohome NEPATIKOO tongue tongue smile

Vistiek neprisipažintumei wink
Nieko, branguti, svarbu man patinka big_smile

Tai varom Piknika MiskelyyBrangiojii Rupuziokee smile jei Masinyte Nebijos Baluu Pelkiuu tongue big_smile Sedesim Slapii Baloj su Uzkanda ir Butelaiciuu big_smile big_smile

247

Re: visureigiai

Shameless parašė:
Laimutė parašė:
Konstantinas parašė:

As jau pradedu galvoti kad ziema visureigio gal ir prireiks. Su musu nevalytais ir duobetais keliais

Tik nesugalvok pinigų leisti... Užsidėsi lenciūgus ant ratų ir pirmyn big_smile big_smile

Zinau kaa Pasiduodi del Miskelioo tongue big_smile big_smile Kazin tava ta Masinyte turi 4x4 Funkcija tongue big_smile big_smile OK Nebejuokinga MAN Darosii tongue big_smile big_smile

Kai įsėsi , galėsiu tave ištraukti, bet mano mašinos apačią tada tu turėsi plaut big_smile

248

Re: visureigiai

Shameless parašė:
Laimutė parašė:
Shameless parašė:

Buvau Uzsukes ta tava Autohome NEPATIKOO tongue tongue smile

Vistiek neprisipažintumei wink
Nieko, branguti, svarbu man patinka big_smile

Tai varom Piknika MiskelyyBrangiojii Rupuziokee smile jei Masinyte Nebijos Baluu Pelkiuu tongue big_smile Sedesim Slapii Baloj su Uzkanda ir Butelaiciuu big_smile big_smile

Kaip lašinių užsimaniau... Ant juodos naminės duonos ir dideliu pomidorų... Grynai 60% - tinei užkąsti. big_smile

249

Re: visureigiai

Shameless parašė:
Laimutė parašė:
Shameless parašė:

Tai varom Piknika MiskelyyBrangiojii Rupuziokee smile jei Masinyte Nebijos Baluu Pelkiuu tongue big_smile Sedesim Slapii Baloj su Uzkanda ir Butelaiciuu big_smile big_smile

Kaip lašinių užsimaniau... Ant juodos naminės duonos ir dideliu pomidorų... Grynai 60% - tinei užkąsti. big_smile

Prie Koo TIE Lasiniai Masinytei Stovinciai Pelkej ir Salone Pilna Vandenukoo tongue big_smile big_smile

Taigi užkandą paminėjai.

250

Re: visureigiai

Laimutė parašė:
Shameless parašė:
Laimutė parašė:

Kaip lašinių užsimaniau... Ant juodos naminės duonos ir dideliu pomidorų... Grynai 60% - tinei užkąsti. big_smile

Prie Koo TIE Lasiniai Masinytei Stovinciai Pelkej ir Salone Pilna Vandenukoo tongue big_smile big_smile

Taigi užkandą paminėjai.

Nu Joo,kai Masinyte Paskendusi big_smile Reik Traukt Buteliuka ir Uzkanda o Ne Masinyte big_smile big_smile big_smile Ant Tuu Nervuuu big_smile

251

Re: visureigiai

Shameless parašė:
Laimutė parašė:
Shameless parašė:

Prie Koo TIE Lasiniai Masinytei Stovinciai Pelkej ir Salone Pilna Vandenukoo tongue big_smile big_smile

Taigi užkandą paminėjai.

Nu Joo,kai Masinyte Paskendusi big_smile Reik Traukt Buteliuka ir Uzkanda o Ne Masinyte big_smile big_smile big_smile Ant Tuu Nervuuu big_smile

Aha, visada svajojau apie pasimatymą pelkėj big_smile big_smile

252

Re: visureigiai

Laimutė parašė:
Shameless parašė:
Laimutė parašė:

Taigi užkandą paminėjai.

Nu Joo,kai Masinyte Paskendusi big_smile Reik Traukt Buteliuka ir Uzkanda o Ne Masinyte big_smile big_smile big_smile Ant Tuu Nervuuu big_smile

Aha, visada svajojau apie pasimatymą pelkėj big_smile big_smile

Joo Pelke Gers Dalyks, o Visi Bijom Too Vandenukoo kai Lietutis Gyvena ant Musu smile o 4x4 TAI TIK NAUDAA kai Slapiaa AZARTAS ADRENALINAS KYLAA big_smile tongue tongue Cia Tau ne tas Tava Autohome big_smile big_smile Nu Krc TYLIUU big_smile tongue

253

Re: visureigiai

4x4 OffRoud Am Crazyy for THIS tongue tongue NOT JOKE from Mee tongue tongue

254

Re: visureigiai

Shameless parašė:

Miskai Miskai Miskai Pelkes Pelkes Pelkes tongue tongue tongue smile Shut Upp OK

Dabar man daėjo. Tu gyveni taigoje. Važinėji po miškus ir pelkes. Tau internetą prijungia tik savaitgaliui.... Įdomu kur tu gyveni, jurtoje ar barakuose :::041

255

Re: visureigiai

Laimutė parašė:
Shameless parašė:

Miskai Miskai Miskai Pelkes Pelkes Pelkes tongue tongue tongue smile Shut Upp OK

Dabar man daėjo. Tu gyveni taigoje. Važinėji po miškus ir pelkes. Tau internetą prijungia tik savaitgaliui.... Įdomu kur tu gyveni, jurtoje ar barakuose :::041

jis kazkokiam kosmose gyvena man toks jausmas big_smile

256

Re: visureigiai

Darius parašė:
Laimutė parašė:
Shameless parašė:

Miskai Miskai Miskai Pelkes Pelkes Pelkes tongue tongue tongue smile Shut Upp OK

Dabar man daėjo. Tu gyveni taigoje. Važinėji po miškus ir pelkes. Tau internetą prijungia tik savaitgaliui.... Įdomu kur tu gyveni, jurtoje ar barakuose :::041

jis kazkokiam kosmose gyvena man toks jausmas big_smile

:::044

257

Re: visureigiai

Ka galvojate?

258

Re: visureigiai

Shameless parašė:
Darius parašė:
Laimutė parašė:

Dabar man daėjo. Tu gyveni taigoje. Važinėji po miškus ir pelkes. Tau internetą prijungia tik savaitgaliui.... Įdomu kur tu gyveni, jurtoje ar barakuose :::041

jis kazkokiam kosmose gyvena man toks jausmas big_smile

Tau tas Kosmosas Pardej Alkoholioo Skyrius kokioj Supistoj MAXIMOJ tongue tongue big_smile big_smile big_smile Aj nxxx Tyliuu Nusibodai Neslepsiuu,  VISKAM ATEINAA LAIKASS tongue tongue tongue

big_smile

259

Re: visureigiai

o as vakar su greitaja pagalba lenktiniavau) velavau i vakareli tai lenkiau visus pries eisma ir matau per veidrodelius mane greitoji pagalba vejasi su svytureliais as tada dar greiciau paspaudziau. ir vis galvoju ko ji mane taip vejasi? taip ir lekem nuo Latvijos sienos ir iki pat Vilniaus. as priekyje o greitoji pagalba is paskos su svytureliais) tai grazia palyda turejau)

260

Re: visureigiai

Konstantinas parašė:

o as vakar su greitaja pagalba lenktiniavau) velavau i vakareli tai lenkiau visus pries eisma ir matau per veidrodelius mane greitoji pagalba vejasi su svytureliais as tada dar greiciau paspaudziau. ir vis galvoju ko ji mane taip vejasi? taip ir lekem nuo Latvijos sienos ir iki pat Vilniaus. as priekyje o greitoji pagalba is paskos su svytureliais) tai grazia palyda turejau)

big_smile big_smile  4x4 Nee Greiciui Skirtas jei Atvirai tongue tongue big_smile