301

Re: visureigiai

Konstantinas wrote:
Laimutė wrote:
Konstantinas wrote:

Dortmund Westfallenhalle? Ar Hannover ZAG Arena? Tai netingejai varyti taip toli? Rytoj Schwerine koncertuos

ZAG Arenoje. Man keli žingsniai iki jos.

Tai kad ten ji am Freitag koncertavo o vakar buvo Samstag ar man jau visos dienos susimaišė galvoj?)

Man labai patinka tave klaidinti... O juk gali būti, kad aš LT gyvenu wink ar dar kur nors kitur....

302

Re: visureigiai

Laimutė wrote:
Konstantinas wrote:
Laimutė wrote:

ZAG Arenoje. Man keli žingsniai iki jos.

Tai kad ten ji am Freitag koncertavo o vakar buvo Samstag ar man jau visos dienos susimaišė galvoj?)

Man labai patinka tave klaidinti... O juk gali būti, kad aš LT gyvenu wink ar dar kur nors kitur....

Negyveni tu LT) tu tupi Vokietijoje su nemylimu vokietuku. Tikrai regionas Hannover.

303

Re: visureigiai

Laatzen, Dohren-Wulfel, Bemerode kazkur is tenai Laimutė. O jeigu uzgooglinti ar ten yra Kia salonu galima net atsekti kur ji masina pirko. Nes vokiečiai jie tingus jie nevaziuos i salona kitam miesto gale dažniausiai kur gyvena ten ir perka. Ir tokiu būdu naudojant socialinę inžineriją mes viską sužinosime apie Laimute)

304 (edited by Laimutė 2022-11-13 17:04)

Re: visureigiai

Konstantinas wrote:

Laatzen, Dohren-Wulfel, Bemerode kazkur is tenai Laimutė. O jeigu uzgooglinti ar ten yra Kia salonu galima net atsekti kur ji masina pirko. Nes vokiečiai jie tingus jie nevaziuos i salona kitam miesto gale dažniausiai kur gyvena ten ir perka. Ir tokiu būdu naudojant socialinę inžineriją mes viską sužinosime apie Laimute)

Tik nepersistenk  big_smile . Seklys morka. O gal aš visai ne Kia pirkau. Gal išvis mašinos neturiu.... Gal netgi visai viena gyvenu kažkur po tiltu big_smile. Arba kalėjime sėdžiu..., O gal invalidų namuose ??? Gal aš net ne moteris...

305

Re: visureigiai

Tai mes tave kalėjime aplankysime ir po tiltu aplankysime)

306

Re: visureigiai

Konstantinas wrote:

Tai mes tave kalėjime aplankysime ir po tiltu aplankysime)

Kaip miela smile

307

Re: visureigiai

OK Myy DREAM is FORD RAPTOR and THIS DREAM Make LOVE LOVE LOVE tongue tongue tongue  RAPTOR is for REAL Mans tongue tongue tongue Thanks and FUCKKK ALL NOW tongue tongue tongue

308

Re: visureigiai

Shameless wrote:

OK OK bet JUK TAS Begedziuks VISAD PURVINS tongue tongue tongue  Laima Slepk VISTIEK sava taaaaa KIAAA tongue tongue tongue

Prašau neiškraipyti vardo smile. Jo, paslėpiau, privažiavus prie lifto, įvažiavau, nukėlė į požeminį garažą ir stovi dabar saugiai ir sausai smile

309

Re: visureigiai

Shameless wrote:
Laimutė wrote:
Shameless wrote:

OK OK bet JUK TAS Begedziuks VISAD PURVINS tongue tongue tongue  Laima Slepk VISTIEK sava taaaaa KIAAA tongue tongue tongue

Prašau neiškraipyti vardo smile. Jo, paslėpiau, privažiavus prie lifto, įvažiavau, nukėlė į požeminį garažą ir stovi dabar saugiai ir sausai smile

VOT Butent ZIEMA Jis TEN ir BUUUUSSS tongue tongue tongue  RaSYK kad MANE Nekentii tongue tongue tongue  Tai PRIEE kOO mUSUU tAS kONSTANTINAS vAIKIS tongue tongue tongue big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile

Ne žiemą, o tik dvi naktis. Aš dabar Pragoje. Viešbučio garaže mano mašiniukas. smile Poryt važiuojam į Austriją.

310

Re: visureigiai

Laimutė wrote:
Shameless wrote:
Laimutė wrote:

Prašau neiškraipyti vardo smile. Jo, paslėpiau, privažiavus prie lifto, įvažiavau, nukėlė į požeminį garažą ir stovi dabar saugiai ir sausai smile

VOT Butent ZIEMA Jis TEN ir BUUUUSSS tongue tongue tongue  RaSYK kad MANE Nekentii tongue tongue tongue  Tai PRIEE kOO mUSUU tAS kONSTANTINAS vAIKIS tongue tongue tongue big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile

Ne žiemą, o tik dvi naktis. Aš dabar Pragoje. Viešbučio garaže mano mašiniukas. smile Poryt važiuojam į Austriją.

OK OK VARYK Kur NORIIIIII tongue tongue tongue big_smile AS TAVII Matytt NORIUU Pelkej LASINUKAIS ir Riesutais TAVA SPENELIAIS tongue tongue tongue big_smile big_smile

311

Re: visureigiai

Laimutė wrote:
Shameless wrote:

OK OK bet JUK TAS Begedziuks VISAD PURVINS tongue tongue tongue  Laima Slepk VISTIEK sava taaaaa KIAAA tongue tongue tongue

Prašau neiškraipyti vardo smile. Jo, paslėpiau, privažiavus prie lifto, įvažiavau, nukėlė į požeminį garažą ir stovi dabar saugiai ir sausai smile

Nu ir kaip davaziavot nuo Hanoverio iki Prahos? Ir netingite žiema kazkur bastytis. Via Carolina per Niurnberga i Prahą. Senovinis karalių kelias

312

Re: visureigiai

Konstantinas wrote:
Laimutė wrote:
Shameless wrote:

OK OK bet JUK TAS Begedziuks VISAD PURVINS tongue tongue tongue  Laima Slepk VISTIEK sava taaaaa KIAAA tongue tongue tongue

Prašau neiškraipyti vardo smile. Jo, paslėpiau, privažiavus prie lifto, įvažiavau, nukėlė į požeminį garažą ir stovi dabar saugiai ir sausai smile

Nu ir kaip davaziavot nuo Hanoverio iki Prahos? Ir netingite žiema kazkur bastytis. Via Carolina per Niurnberga i Prahą. Senovinis karalių kelias

Gerai nuvažiavom, ačiū. Męs iš Berlyno važiavom per Dresden. Netingim, mums patinka.

313

Re: visureigiai

Tik kamščius sukeliat)

314 (edited by Laimutė 2022-11-19 20:34)

Re: visureigiai

Konstantinas wrote:

Tik kamščius sukeliat)

Nu... Būtinai big_smile.
Tik viena Baustelle buvo. Galvojau, dabar pasnausiu, tai kur tau - maną mašiniuko kompiuteris pastoviai primena, kad priešakinis automobilis pajudėjo big_smile. Ir pasnausk, kad nori big_smile

315

Re: visureigiai

Tingiu kazkur tasytis. Guliu kiausus išvertęs

316

Re: visureigiai

Beje netoli nuo Pragos Kia buvo pagaminta tai galima sakyti Laimutes Kia atvažiavo i savo gimtine

317

Re: visureigiai

Konstantinas wrote:

Beje netoli nuo Pragos Kia buvo pagaminta tai galima sakyti Laimutes Kia atvažiavo i savo gimtine

big_smile big_smile  O tava Audine KUR ??? tongue big_smile big_smile

318

Re: visureigiai

Laimutė wrote:
Konstantinas wrote:

Tik kamščius sukeliat)

Nu... Būtinai big_smile.
Tik viena Baustelle buvo. Galvojau, dabar pasnausiu, tai kur tau - maną mašiniuko kompiuteris pastoviai primena, kad priešakinis automobilis pajudėjo big_smile. Ir pasnausk, kad nori big_smile

oho, tokia funkcija prima kart girdziu smile

319

Re: visureigiai

Shameless wrote:
Konstantinas wrote:

Beje netoli nuo Pragos Kia buvo pagaminta tai galima sakyti Laimutes Kia atvažiavo i savo gimtine

big_smile big_smile  O tava Audine KUR ??? tongue big_smile big_smile

Pas kazachus ant traliuko iškeliavo

320

Re: visureigiai

Darius wrote:
Laimutė wrote:
Konstantinas wrote:

Tik kamščius sukeliat)

Nu... Būtinai big_smile.
Tik viena Baustelle buvo. Galvojau, dabar pasnausiu, tai kur tau - maną mašiniuko kompiuteris pastoviai primena, kad priešakinis automobilis pajudėjo big_smile. Ir pasnausk, kad nori big_smile

oho, tokia funkcija prima kart girdziu smile

Funkcijų daug, ir tikrai gerų, vis dar atrandu ką nors naujo. smile