461

Re: visureigiai

Konstantinas parašė:
Shameless parašė:
Laimutė parašė:

Šaunūs vyrai. Jie gyvena svajonę, o kaip kurie tik filmuotą medžiagą žiūri ir seilę varvina iš pavydo, nes mielai būti jų vietoje, bet vietoj to sėdi apgirtę ieškoke ir pilsto nesąmones iš tuščio į kiaurą.

Atsidurtum SIBIRE Nebesneketum Man Taip, Sakytum EIK SIKT Noriuu Namoo tongue big_smile big_smile big_smile

Buvau) linkiu ir jums ten pabūti

Gerai, kad nepadūrė niekas.

462

Re: visureigiai

Andre parašė:

Važiuoju šiandien ramiai, lėtai per miškelį, į saulutę žiūriu, duobėse linguoju. Tik staiga prieky iš šalutinio takelio išlekia džipas ir sustoja, Skersai MANO kelio. Na, ir aš stoviu, kaip tik geroj vietoj, kur dvi mašinytės gali prasilenkt. Iš džipo vyrai iššoka, šoka aplink keistą šokį. Nukreipiu žvilgsnį esminį nuo dangaus į juos - aga, iš po kapoto dūmai rūksta, numeris kadaruoja... Bach, bach, antras džipas - dar garsiau, visai jau kelią užstato. Dar krūva vyrų lauk išvirsta, suka draugišką ratelį aplink du džipus. Dūmija ir antras, numeris irgi kreivas šleivas. Na, jei vyrai leidžia suprasti, kad niekur nesitrauks, kad jei man reikia, tai apvažiuosiu sniegu, tai aš taip ir padarau... Negi atimsiu iš jų džiaugsmą - jie visi pralėkė kelią, kuriame gal 30 metrų ištisa gili bala žiemą vasarą (aš net pėsčia nedrįstu ten eiti). Tik po jų vietoj ledo dabar juodas vanduo, kuriame vienas vyrukas kažką bando surasti., net ant kelių beveik atsiklaupęs...
Tai va, tokie tie visureigiai ir laimingi jų murzini keleiviai (savininkai tai kažin, ne remontuot tai visgi teks...)

Tiesa, paskui juos atvažiavo ir trečia mašina. ne džipas. Kadangi jų neskiriu, tai labai priminė klasikinę bmw. Ir numeriai vietoj, ir variklis neužkaitęs... Kilo keistų minčių...

smagus epizodas smile

463

Re: visureigiai

Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:

Šaunūs vyrai. Jie gyvena svajonę, o kaip kurie tik filmuotą medžiagą žiūri ir seilę varvina iš pavydo, nes mielai būti jų vietoje, bet vietoj to sėdi apgirtę ieškoke ir pilsto nesąmones iš tuščio į kiaurą.

Laimutė ko tokia pikta? Aš tai snd sniegą kasiau aplink mašina vos atsikasiau) jokiom svajonemis negyvenu pas mane žemiški rūpesčiai kaip išvažiuoti ir kaip neuzbuksuoti. Snd net buksirsvimo kilpa ir trosa radau rytoj prasidės veiksmas

buvo ir pas mus sniego. Trumpai big_smile

464

Re: visureigiai

Laimutė parašė:
Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:

Šaunūs vyrai. Jie gyvena svajonę, o kaip kurie tik filmuotą medžiagą žiūri ir seilę varvina iš pavydo, nes mielai būti jų vietoje, bet vietoj to sėdi apgirtę ieškoke ir pilsto nesąmones iš tuščio į kiaurą.

Laimutė ko tokia pikta? Aš tai snd sniegą kasiau aplink mašina vos atsikasiau) jokiom svajonemis negyvenu pas mane žemiški rūpesčiai kaip išvažiuoti ir kaip neuzbuksuoti. Snd net buksirsvimo kilpa ir trosa radau rytoj prasidės veiksmas

buvo ir pas mus sniego. Trumpai big_smile

Aš dabar apie šimtą km nuo tavęs kalnuose. Sniego labai daug

465 (redagavo Shameless 2023-01-29 00:38)

Re: visureigiai

Andre parašė:

Važiuoju šiandien ramiai, lėtai per miškelį, į saulutę žiūriu, duobėse linguoju. Tik staiga prieky iš šalutinio takelio išlekia džipas ir sustoja, Skersai MANO kelio. Na, ir aš stoviu, kaip tik geroj vietoj, kur dvi mašinytės gali prasilenkt. Iš džipo vyrai iššoka, šoka aplink keistą šokį. Nukreipiu žvilgsnį esminį nuo dangaus į juos - aga, iš po kapoto dūmai rūksta, numeris kadaruoja... Bach, bach, antras džipas - dar garsiau, visai jau kelią užstato. Dar krūva vyrų lauk išvirsta, suka draugišką ratelį aplink du džipus. Dūmija ir antras, numeris irgi kreivas šleivas. Na, jei vyrai leidžia suprasti, kad niekur nesitrauks, kad jei man reikia, tai apvažiuosiu sniegu, tai aš taip ir padarau... Negi atimsiu iš jų džiaugsmą - jie visi pralėkė kelią, kuriame gal 30 metrų ištisa gili bala žiemą vasarą (aš net pėsčia nedrįstu ten eiti). Tik po jų vietoj ledo dabar juodas vanduo, kuriame vienas vyrukas kažką bando surasti., net ant kelių beveik atsiklaupęs...
Tai va, tokie tie visureigiai ir laimingi jų murzini keleiviai (savininkai tai kažin, ne remontuot tai visgi teks...)

Tiesa, paskui juos atvažiavo ir trečia mašina. ne džipas. Kadangi jų neskiriu, tai labai priminė klasikinę bmw. Ir numeriai vietoj, ir variklis neužkaitęs... Kilo keistų minčių...

Gailaa kad Nepazinai Masinyciuu Modeliuu sad sad Kai Pamatom kokia Pelke MES Dzipistai tongue VISADA NORISI Jaa Isbandytt tongue tongue TOKIA Musu Politikaa tongue smile  Nesupratlyvom Bobom TOO Nesuprast Amziams tongue tongue smile

466

Re: visureigiai

prie ko čia pelkės??? va, ko nesupratau, tai nesupratau - kodėl paprasta lengvoji (mano akimis) apdėjo visus džipus važiuojant per tą pelkę? smile tai kieno varikliai ir jų pribumbasai geresni pelkėse???

467

Re: visureigiai

Shameless parašė:
Andre parašė:

prie ko čia pelkės??? va, ko nesupratau, tai nesupratau - kodėl paprasta lengvoji (mano akimis) apdėjo visus džipus važiuojant per tą pelkę? smile tai kieno varikliai ir jų pribumbasai geresni pelkėse???

Tai Sakei ta Paprastoji BUVO kazkoks bmw big_smile big_smile Jinai Islindoo is Kito Galoo big_smile big_smile Varee per Aplinkui Pasitikt TIKRUOSIUS tongue tongue tongue Nuu Blynn kaip Man Nepatink Pasakot sioj tava Vietoj tongue tongue OK Warau Padumint is tuu Nervuu big_smile tongue VISOO

a tam odna doroga smile))

468

Re: visureigiai

https://www.youtube.com/watch?v=ez03xWKbmy8

USA USA USA  tongue tongue Daug Garsooo ir Nesvarumuu tongue tongue tongue

469

Re: visureigiai

https://www.youtube.com/watch?v=5-ff4HpKYN8

Jump Jump smile smile tongue

470

Re: visureigiai

https://www.youtube.com/watch?v=55slx78GOsk

JUMP for YOU tongue tongue big_smile

471

Re: visureigiai

https://www.youtube.com/watch?v=55slx78GOsk

Extreme Mashines Goo Crazyyy tongue tongue

472

Re: visureigiai

https://www.youtube.com/watch?v=bmTo7ZMioXY

Ruskeliai ant Tanketes Plaukia Dzipuu big_smile big_smile Tankete 16 Cilindru o Dzipo 8 Cil smile Paskui ABUDU Skesta big_smile big_smile Ziuret iki Galoo Prasyciau smile smile tongue

473

Re: visureigiai

https://www.youtube.com/watch?v=FG1dWI3alZc

Ukininkuu Pasaulis (girtuu) big_smile big_smile

474

Re: visureigiai

Shameless parašė:

https://www.youtube.com/watch?v=bmTo7ZMioXY

Ruskeliai ant Tanketes Plaukia Dzipuu big_smile big_smile Tankete 16 Cilindru o Dzipo 8 Cil smile Paskui ABUDU Skesta big_smile big_smile Ziuret iki Galoo Prasyciau smile smile tongue

Nieko sau .... vyrai ir technika yikes

475

Re: visureigiai

Shameless parašė:
Laimutė parašė:
Shameless parašė:

https://www.youtube.com/watch?v=bmTo7ZMioXY

Ruskeliai ant Tanketes Plaukia Dzipuu big_smile big_smile Tankete 16 Cilindru o Dzipo 8 Cil smile Paskui ABUDU Skesta big_smile big_smile Ziuret iki Galoo Prasyciau smile smile tongue

Nieko sau .... vyrai ir technika yikes

Joo Masinytes Geros, Bet TOSS Galvos Blogos kaip Visad tongue big_smile big_smile big_smile

Bet jie tokie ramūs visi, be panikos, taip šaltai reaguoja smile

476

Re: visureigiai

Tokių video begalės, bet man nepatinka, kad jie mažai kalba apie saugumą. Truputį neatsakinga jaunimo atžvilgiu. Prisižiūri paskui paaugliai tokių dalykų, bando patys ir žūsta.

477

Re: visureigiai

Laimutė parašė:

Tokių video begalės, bet man nepatinka, kad jie mažai kalba apie saugumą. Truputį neatsakinga jaunimo atžvilgiu. Prisižiūri paskui paaugliai tokių dalykų, bando patys ir žūsta.

Koks Saugumas, JUK nee Gatvej Vyksta o Gamtoj tongue big_smile big_smile Mieste Visokie Bimbalai Mersai Laksto Uzsimusaa big_smile big_smile tongue tongue Nuu Karocee

478

Re: visureigiai

Shameless parašė:

Keliam Tema tongue big_smile Tik Mersuu Nekenciam tokiuu kaip CLS big_smile tongue tongue tongue

Gerai, nekenčiam. Ir tau jau sunku iš jo išlipti būtų, senuk ? big_smile

479

Re: visureigiai

Shameless parašė:
Laimutė parašė:
Shameless parašė:

Keliam Tema tongue big_smile Tik Mersuu Nekenciam tokiuu kaip CLS big_smile tongue tongue tongue

Gerai, nekenčiam. Ir tau jau sunku iš jo išlipti būtų, senuk ? big_smile

Aaa jau Senukas big_smile big_smile Pries Savaitele Sakei DAR Jaunutis big_smile big_smile Nuu OK Karocee Parukom Pasismardinsiuu be Tave Saliaa DEJAA Siandee big_smile big_smile

Tu dar jaunas senukas, bet kai tiek rūkysi greitai būsi senas senukas smile

480

Re: visureigiai

o ka ju daug grioviuose?